Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Вчера едно приятелче ме зарадва с добрата новина,че има билет за мача,така че ще отида да гледам двата най-любими ми отбора :punk Смятам че при едно невероятно щастливо стечение на нещата може и да вземем нещо ;) :D :P

И ти ли си в "Б"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
В едната врата :bgrin:
Е ти пък ся . Защо трябваше да уточняваш :bgrin: .

Във вратата на барса бе , спокс :P

Айде пък, ако Левски вземат точка ще се размажем и изпонапием :)

 

Станимир Стоилов: И срещу Барселона ще атакуваме с трима :punk

Link to comment
Share on other sites

Станимир Стоилов определено е невероятен треньор......пуска 3-ма в атака,кланя му се :P

Е,много ясно че ше пусне като нямат нищо за губене! :)

 

 

Поне ще наблюдаваме атакуващ и открит футбол,а точно това ще искат всички фенове.Мисля,че това ще е най-интересният мач тази вечер....айде аз отивам да си взимам печалбата от еврофутбол :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

То Левски, че атакува - атакува, но нищо повече. Дори тези атаки не водят до голови положения, да не говорим за гол. По принцип нашенците играят по-зле на собствен терен, така и тук ще има поне 5-ца ако Барса не се откажат, както Вердер де...

Аз имах билетче за мача, но в последния момент си промених решението. Здраве да е :).

Link to comment
Share on other sites

не знам ама е яко да отвориш livescore.com и на първия ред да пише champions league и първият мач да е на българския шампион със европейския...

можем само да сме благодарни

Link to comment
Share on other sites

То Левски, че атакува - атакува, но нищо повече. Дори тези атаки не водят до голови положения, да не говорим за гол. По принцип нашенците играят по-зле на собствен терен, така и тук ще има поне 5-ца ако Барса не се откажат, както Вердер де...

Аз имах билетче за мача, но в последния момент си промених решението. Здраве да е :).

Ами аз казвам,че ще е 0-2 за Барса.....

Абе защо не си казал във форума,че няма да ходиш пък имаш билет :)

Аз си търсих ама в ПЛД не можах да намеря.....ако не си го дал вече де ;)

 

не знам ама е яко да отвориш livescore.com и на първия ред да пише champions league и първият мач да е на българския шампион със европейския...

можем само да сме благодарни

Ми може би е така,защото сме в "А" Група :)

Link to comment
Share on other sites

Защото днес реших да не ходя. За жалост го дадох вече. Иначе 0-2 ще е добър резултат, но не мисля, че предвид положението си Барса ще играят за два гола.

Link to comment
Share on other sites

Кво държат бе :lol:

Виж че Барса си правят тонизираща тренировка :) :lol:

 

Разбира се, когато Левски играят добре, то противниците им си правят тонизираща тренировка. 'Ма винаги :D

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, когато Левски играят добре, то противниците им си правят тонизираща тренировка. 'Ма винаги :D

И кво според теб сега Левски играят добре????? :confused

Всеки втори пас им е грешен.

Явно имаш някво друго разбиране за добра игра...

Link to comment
Share on other sites

Veseo, споко - нищо, че мачът е на живот и смърт за Барса - те тренировка си правят ;)

И кво според теб сега Левски играят добре????? :confused

Всеки втори пас им е грешен.

Явно имаш някво друго разбиране за добра игра...

Имат удари колкото барса, а притежанието на топката в проценти е в полза на Левски. ;) Айде бегай ся.

Link to comment
Share on other sites

Айде Барсааааааа.... :punk :)

EDIT 1

Няма да се смея многоооооо :D :D :D

батко ви Жули

Тоз пак кво се радва,като че ли Барса играят срещу някав невероятен отбор-световен и европейски клубен тим.

Link to comment
Share on other sites

А уевски шампион але алаееее,А уевски шампион але алаееее....

 

Поздрави от чичо ви Иниеста :lol:

 

стига си писал глупусти! :angry1 :angry:

 

Левски са държат доста прилично на терена като имаме на предвид срещу кой играят ;)

яд ме е само че като че ли се страхуват че могат да вкарат гол на Барселона...и пропиляха няколко много добри атаки на скорост заради неточни подавания :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...