Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
защо реал са толкова слаби :blink:

или пък може би лион са много силни :blink: ако не беше касияс резултатът щеше да е минимум 4-0, така че и на това трябва да са доволни :bgrin:

 

edit: в манчестър е доста интересно като гледам Manchester U. 2 - 2 Celtic

Link to comment
Share on other sites

или пък може би лион са много силни :blink: ако не беше касияс резултатът щеше да е минимум 4-0, така че и на това трябва да са доволни :bgrin:
Касияс, Касияс !!! Хубаво, че е той, какво ли ще става ако го продадът. Пълни кретени, тоя Канаваро и той, личи си, че идва от Италия.
Link to comment
Share on other sites

Незнам Реал ли бяха слаби или Лион бяха силни ама тоя мач ми прилича на вчерашния (барса - левски). или поне първото полувреме, второто лион не си дадоха зор май....

 

ЕДИТ: хмм... Сега си мисля дали нямаше да е по-добре ако Левски се бяха паднали с Реал в група :lol:

Link to comment
Share on other sites

арсенал може в премиершип да са пълни рендета, ама в ШЛ мажат :D зех малко парички от победата на лион и съм доволен от вечерта :bgrin:

 

едит: мноо ще ми е интересен коментара на peja за мача. да ми обясни за капело и още някой друг колко са велики :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ебати несправедливия резултат! Реал са такива калитари, че няма накъде, с тва 2:0 изглежда все едно че са се съпротивлявали, ебаси. Само първото полувреме имаше две страшни спасявания на Касияс, 100%-ова дузпа за Лион и горна греда... Няма по-късметлийски отбор от Реал тая вечер.

Link to comment
Share on other sites

Лион са изключително неудобен съперник на Реал-просто ги бият където ги хванат :) Жуниньо заслужаваше да вкара от фаул,но в Мадрид ще го направи ;)

 

А peja май се покри :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лион са супер отбор. Красив, модерен и атакуващ футбол. Нямат звезди от световна класа, но имат много перспективни и доста опитни играчи - идеална сплав. Дори с Жерар Улие мачкат ;)

Link to comment
Share on other sites

арсенал може в премиершип да са пълни рендета, ама в ШЛ мажат :D зех малко парички от победата на лион и съм доволен от вечерта :bgrin:

 

едит: мноо ще ми е интересен коментара на peja за мача. да ми обясни за капело и още някой друг колко са велики :lol:

Лион са изключително неудобен съперник на Реал-просто ги бият където ги хванат :) Жуниньо заслужаваше да вкара от фаул,но в Мадрид ще го направи ;)

А peja май се покри :lol:

Децата пак се насъбраха около камиончето със сладолед начи...бихте Европейският гранд ЛЕВСКИ! и вече ви дадоха 10 КЕШа за напред, едва ли не. Идват мачовете с Челси, обаче и ще видим, кой ще се смее когато ви нагънат пак. Паднахме от Лион, няма оправдание, не мисля, че играха зле, просто загубиха. Тук, обаче всички сте Real Haters и не изпускате възможността да покажете колко сте елементарни. Капело започна колебливо първия си мач в Примера за да размаже Леванте втория. Аз лично много се радвам, че треньор е имено Дон Фабио. Имам един малък сантимент към него. Преди 10 години той открадна титлата на Барселона и завърши с 2 точки пред тях за да грабне Примера. Няколко години преди тази сладка година в Испания същият Капело написа "слаб" 4 отново на Барселона за финала в ШЛ за изпрати така наречения "дрийм тийм" в пенсия. Мина едно десетолетие и историята е на път да се повтори. С нов президент и когато лицето на Реал Мадрид е Фабио Капео, ви съветвам да сте малко сдържани за да не останете с горчив вкус в устата, отново.

Link to comment
Share on other sites

Паднахме от Лион, няма оправдание, не мисля, че играха зле, просто загубиха.

 

Така си е, затва първото полувреме реалния резултат беше поне 4-5:0, а ако всички 100 процентови положения бяха влезли (което рядко става) - 7:0. Затва и на полувремето Роберто Карлош беше толкова нервен, че се караше със съдията, усещаше, че целия отбор е за смях.

 

Сериозно, тоя мач просто играхте по-зле от Левски вчера. Особено първото полувреме де, второто Лион им писна и си пуснаха резерви :)

 

Edit: http://www.arenabg.com/details.php?id=54088 - ето ти запис от мача, свали го че май не си го гледал като ти гледам думите, които съм цитирал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Паднахме от Лион, няма оправдание, не мисля, че играха зле, просто загубиха.

Те и Левски не играха зле, просто загубиха с много ;)

За Фабио Капело си прав голям треньор е, трябва му време. Но той играе обикновенно само с 1 нападател и не обича суперзвездите, особенно тези, които ги мържи да тичат. Кой знае дали публиката на Реал ще му даде достъчно време и доверие.

Link to comment
Share on other sites

Те и Левски не играха зле, просто загубиха с много ;)

За Фабио Капело си прав голям треньор е, трябва му време. Но той играе обикновенно само с 1 нападател и не обича суперзвездите, особенно тези, които ги мържи да тичат. Кой знае дали публиката на Реал ще му даде достъчно време и доверие.

Най-много да стане като с Камачо. Публиката го обичаха, заради някои играчи той напусна и накрая феновете на Реал усвиркваха самите играчи ...
Link to comment
Share on other sites

Децата пак се насъбраха около камиончето със сладолед начи...бихте Европейският гранд ЛЕВСКИ! и вече ви дадоха 10 КЕШа за напред, едва ли не. Идват мачовете с Челси, обаче и ще видим, кой ще се смее когато ви нагънат пак. Паднахме от Лион, няма оправдание, не мисля, че играха зле, просто загубиха. Тук, обаче всички сте Real Haters и не изпускате възможността да покажете колко сте елементарни. Капело започна колебливо първия си мач в Примера за да размаже Леванте втория. Аз лично много се радвам, че треньор е имено Дон Фабио. Имам един малък сантимент към него. Преди 10 години той открадна титлата на Барселона и завърши с 2 точки пред тях за да грабне Примера. Няколко години преди тази сладка година в Испания същият Капело написа "слаб" 4 отново на Барселона за финала в ШЛ за изпрати така наречения "дрийм тийм" в пенсия. Мина едно десетолетие и историята е на път да се повтори. С нов президент и когато лицето на Реал Мадрид е Фабио Капео, ви съветвам да сте малко сдържани за да не останете с горчив вкус в устата, отново.

миналата година бихме челси и милан, двата най-добри отбора в света, така че сме си изпълнили задата, че даже и вас "нагънахме" :bgrin:

особено 1-вото полувреме играхте невероятно.

колкото до реал хеатерс ти го правиш същото, когато барса се издънят кажи, че не е истина :)

направо размазахте супер силата леванте като им дадоха два червени не е истина просто какъв подвиг.

колкото до дон фабио ще видим кво ще направи, ама като гледам 1-вия мач с лион не ви давам повече от 1/4 финал и то, ако по някаква щастлива случайност станете 1-ви в групата.

Link to comment
Share on other sites

Лион са луди!!! Тоя Жуниньо.... No comment! :punk

 

A Стиауа направо ме изненадват...

бях играл стяуа Х,а преди мача казах на един приятел,че ме притеснява да бият,а той вика луд ли си,тва е твърдо 1

няма да се учуда ако стяуа прескочат групата,която не е чак толкова силна

Link to comment
Share on other sites

kato stava duma za real i kapelo 6to vsi4kite fenove ne se zamislite 4e kudeto e bil kapelo e postigal uspehi no kudeto e bil e otival i otbora e bil gotov poslednite primer sa si roma i juve ... a sega real sa zle i im trqbva napulno novo lice koeto dori i kapelo moje da ne uspee da napravi ...a i da go napravi mu trqbva vreme a v takiva klubove ne obi4at da 4akat

Link to comment
Share on other sites

Някой да продава билет за мача Челси-Левски за сектор Б или Г?

И аз търся два - в4ера в 8 4аса се е наредил моя 4овек и в 11 вече нямало нито за Б нито за Г . Истината е ,че билетите за притежатели на сезонни карти ги бяха пуснали от 13 до 20 този месец и 4000 човека са купили по 3-4 билета средно и за вчера са били останали супер малко билети за тези сектори.Много ми се ходи на мача ,но 40 лв. за билет няма да дам . Склонен съм да дам 20 кинта за сектор Г или Б .Ако някой има , но нещо някакви ангажименти са му излезли и не може да отиде да обади :). Неста е с предимство ,че ме изпревари ;)

 

Иначе мисля ,че тази година ще е годината на Олимпик Лион . Смятам ,че те ще са шампиони колкото и нереално да звучи :punk

П.С. Освен ако не се паднат срещу нашите де ... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...