Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Примерно да обърнеш внимание на тва, че един друг наш отбор влиза там в момента. То и Ботев сме побеждавали и Байерн Мюнхен и Барселона, ама за тва ли да говорим сега? Айде кротко с историята сега, гледайте утре да потворите и вие такава, да не изложите (пак) България.

 

Ако продължава така историята може да почернее тази вечер както се почва.... А за излагации да не почваме изобщо да говорим...

Link to comment
Share on other sites

Засега играят много прилично, а гола си беше вратарски. Атаката не беше толкова "невероятна". Сокачев ме дразни много :D

А Йовов трябва да получи global ban да стреля към вратата....егати сватбарските удари дето ги прай.

Link to comment
Share on other sites

Засега играят много прилично, а гола си беше вратарски. Атаката не беше толкова "невероятна". Сокачев ме дразни много :D

А Йовов трябва да получи global ban да стреля към вратата....егати сватбарските удари дето ги прай.

 

 

Вярно за Йовов.

 

Ебати тъпия гаф на БТВ - пълна излагация

 

Едит: С тая буря дали няма да видим куриози в този мач? Защото футбол повече май няма да може да видим....

Link to comment
Share on other sites

Добре играят момчетат-просто толкова си могат.Просто трябва по-бързо да изнасят топката ;)

 

Трябва да си повярват-дяволът не е толкова черен :)

Link to comment
Share on other sites

Какво й има на бурята? Аз не виждам да се отразява по някакъв пагубен начин на терена. Вярно, мокро е, ама те да не са манекени, че да се притесняват от дъжда :)

Link to comment
Share on other sites

Какво й има на бурята? Аз не виждам да се отразява по някакъв пагубен начин на терена. Вярно, мокро е, ама те да не са манекени, че да се притесняват от дъжда :)

Link to comment
Share on other sites

Добре играят момчетат-просто толкова си могат.Просто трябва по-бързо да изнасят топката ;)

 

Трябва да си повярват-дяволът не е толкова черен :)

точно-просто толкова могат,е и барса не се напъват изобщо де

айде поне едно голче за дамазлък да вкарат уевски

Link to comment
Share on other sites

Засега играят много прилично, а гола си беше вратарски. Атаката не беше толкова "невероятна". Сокачев ме дразни много :D

А Йовов трябва да получи global ban да стреля към вратата....егати сватбарските удари дето ги прай.

Според мен Левски трябва да получат global ban за участие в ШЛ :)

Link to comment
Share on other sites

Не бъдете груби - между другото представете си с какъв дренаж е оборудван тоя стадион, за да не се наводни след толкова дъжд.

Иначе се почна много лоша серия на Барса.

Левски сега имата само една задача - да се опитат с цената на всичко да вкарат гол на този стадион, че скоро няма да го видят пак ми се струва

Link to comment
Share on other sites

Отрезвяване, отрезвяване:)

Link to comment
Share on other sites

И аз. Ама само за 1,6 коеф не си струваше :)

 

Рекапитулацията ми за тази вечер: очаквани победи на Барса, Челси, Байерн и Рома, въпреки че последните два, особено Рома, малко се озориха, докато се отпушат. Интер са левандули. Жалко за Олимпиакос, които почти до края държаха равен на Валенсия. Скуката в група С едва ли някой я е очаквал. Поне ПСВ -Пуул се очакваше да бъде зрелищен мач.

Link to comment
Share on other sites

И аз. Ама само за 1,6 коеф не си струваше :)

 

Рекапитулацията ми за тази вечер: очаквани победи на Барса, Челси, Байерн и Рома, въпреки че последните два, особено Рома, малко се озориха, докато се отпушат. Интер са левандули. Жалко за Олимпиакос, които почти до края държаха равен на Валенсия. Скуката в група С едва ли някой я е очаквал. Поне ПСВ -Пуул се очакваше да бъде зрелищен мач.

ами той беше доста добър мач с постоянни атаки към едната и другата врата и с две греди-по една за двата отбора и още по 1-2 чисти голови положения,няколко несъществуващи засади...абе добър мач се получи

Link to comment
Share on other sites

Хм, сега като се замисля, бях чел едно изказване на Муриньо, в което той казва какво доверие има в Лампард по отношение на дузпите, въпреки че Франки изпусна трета от четири дузпи и че ако има дузпа в мача срещу Вердер, пак той ще я изпълни. Сега обаче Балак би вместо него. И неслучайно камерите след това показаха и Муриньо, и Лампард. Дали това може да стане причина за някакъв мини скандал? Струва ми се, че Лампард не е от типичните звезди-примадони и ще си замълчи, дори и да го е хванало яд.

Link to comment
Share on other sites

Хм, сега като се замисля, бях чел едно изказване на Муриньо, в което той казва какво доверие има в Лампард по отношение на дузпите, въпреки че Франки изпусна трета от четири дузпи и че ако има дузпа в мача срещу Вердер, пак той ще я изпълни. Сега обаче Балак би вместо него. И неслучайно камерите след това показаха и Муриньо, и Лампард. Дали това може да стане причина за някакъв мини скандал? Струва ми се, че Лампард не е от типичните звезди-примадони и ще си замълчи, дори и да го е хванало яд.

To тва на Балак не беше дузпа, бахти чудовищния удар :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...