Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Да бе, доживяхме го този прословут пробив в Шампионската лига. Чак не мога да повярвам, имайки предвид трагичното ни първенство...дано се представят достойно и да имат по-лека група.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Браво на Левски,много силно представяне,само успехи и в групите където вече ще е много трудно,но отбора ще придобие още повече класа именно срещу сблъсъците срешу големите

а видяхте ли това- FT Ajax Amsterdam 0 - 2 FC Copenhagen

за мен това е най голямата изненада-аякс вън от бара

В тоя мач нямаше никаква логика.Гледах голяма част от него и първото полувреме Аякс бяха пълни господари на терена,удариха греда,избиха им от голлинията и направиха още невероятни пропуски и второто полувреме какво стана датчаните вкараха някъв случаен гол и Аякс нещо спряха да играят,след което последва супер случайния,но култов автогол,който прати холандците в нокаут.

Относно жребия,явно пак ще се слуша по Гонг,защото тоя Eurosport 2... :huh:

Link to comment
Share on other sites

днеска от 7 по евроспорт 2 ще го дават!

по бтв също :)

 

Браво на Левски направо не мога да повярвам, че ще имаме отбор в групите на шампионската лига. дано се справят достойно момчетата и да изненадаме някой гранд :devil

Link to comment
Share on other sites

Не съм много убеден, че тук е мястото да питам ама...

Някой знае ли дали ще дават по някоя ТВ мача за суперкупата на Европа в петък.. и от колко часа е ?

Днес видях реклама по БТВ в петък от 21:30

Link to comment
Share on other sites

Дано Левски се падне с най-големите отбори, че да има повече поводи да ходим до София :woot

 

Едит: Оппаа... то си имало отделна тема за тия изказвание :)

Link to comment
Share on other sites

Скаут на Барселона идва за мача Марек - Левски

Явно Барса са респектирани от Левски ;) Или пък искат да вземат Еньо Кръстовчев, защото Ето`о не вкарва достатъчно :D

Link to comment
Share on other sites

Малее, тоя ше се нагледа на хубости тука :wacko: Както на Фейенрд скаута, пред който се разходи цяла глутница от три кучета по време на мача на Локо Сф с Бела...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

утре е мача на левски с барса.как мислите,имат ли шанс сините за нещо повече от почетна загуба с три гола примерно.аз смятам,че играчите няма какво да губат,а може само да се продадат в чужбина,така че би трябвало да играя много освободено.ма то кво освободено,то като им викнат 50хиляди души и ша са подмократ.и въпреки всичко,ако успеят да удържат първите 20 минути без гол-нищо не се знае :punk

Link to comment
Share on other sites

По-зле за тях. Аз си мисля, че ако Барса вкарат два бързи гола, ще почнат да се моткат по терена и да се лигавят. Ако обаче Левски им се опъне, ще се ядосат и ще бутнат 4-5 гола.

Link to comment
Share on other sites

Аз предвиждам краен резултат 3-1. Левски ще вкарат първи от контра атака и после ще издът 3-ката :). И все пак като резултат тва няма да е зле :)

Link to comment
Share on other sites

По-зле за тях. Аз си мисля, че ако Барса вкарат два бързи гола, ще почнат да се моткат по терена и да се лигавят. Ако обаче Левски им се опъне, ще се ядосат и ще бутнат 4-5 гола.

адски си прав, гледах мача на барса в събота и стана точно така - след 3 бързи гола второто полувреме се разхождаха по терена.

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам да се получи хандбален (10x, PSYCHOSIS ;) ) резултат. Очаквам почетна загуба. Ако вкарат гол ще е супер. Барса няма да вкарат повече от 3.

А Левски ще се пробват да играят както Севиля, но няма да могат да издържат физически целия мач.

А ако измъкнат точка това ще е сензацията на сезона. Миналата година ЦСКА биха настоящия шампион на чужд терен, що да не го направят и левскарите :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...