Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Браво на левски ама не съм много съгласен че е близо шампионската лига според мене левски ще паднат 2:0 минимум в италия .....ако оня кретен дето му викат тренйор се сети че пелисиер и каде каде по добър от оня с голата глава как му викаха там .... :)

Link to comment
Share on other sites

Левски за мен вече са в груповата фаза.2-0 на нашия стадион там ще вкарат поне 1 гол и се ще влезнат :)

Link to comment
Share on other sites

2:0 e най-опасния резултат :P Не се радвайте, че точно Левски са правили какви ли не "антиподвизи". Аз лично ще се радвам чак след последния съдииски сигнал на 2-рия мач (ако Левски продължи :) ).

Иначе днас играха много добре.

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на ЦСКА,но няма как да не кажа "Браво Левски!"

Трябва да ги бутнем тея италианци,да не се надигат много...

...световни шампиони

айц цвайц дрън :D :P

Link to comment
Share on other sites

Браво на левски ама не съм много съгласен че е близо шампионската лига според мене левски ще паднат 2:0 минимум в италия .....ако оня кретен дето му викат тренйор се сети че пелисиер и каде каде по добър от оня с голата глава как му викаха там .... :)

 

И защо ще паднат? Киево са напълно равностоен отбор на Левски, да не кажа и че им отстъпиха в тоя мач. Говориш (ако не се бъркам, не ми се връща ся назад в темата, и преди мача говореше че нямат никъв шанс да направят нещо срещу Киево, а ги порнаха) прекалено песимистично (или оптимистично?).

 

А "оня с голата глава" им беше в центъра на повечето опасности. Прави си сам сметката колко е слаб.

Link to comment
Share on other sites

Браво на левски ама не съм много съгласен че е близо шампионската лига според мене левски ще паднат 2:0 минимум в италия .....ако оня кретен дето му викат тренйор се сети че пелисиер и каде каде по добър от оня с голата глава как му викаха там .... :)

 

 

На това му викат глупости, само не мога да разбера какво против имаш успеха на български отбор в Европа. Странно приличаш ми на някой с комплекси ...

 

А "кретена трениор" според твойте думи е печелил три промоции в Италия така че за мен този човек не е кретен а е успял да постигне нещо

 

И още нещо дано да паднем както вчера с минум 2:0 ....

Link to comment
Share on other sites

Ехх...Глупости било ....Нямам нищо против ....Даже се радвам са отбора ви ...Просто не мислиш ли че щом са били Милан 2:1 а с Ювентус 1:1 няма да ви бият там а?! Или и ти като повечето зимаш да говориш наизуст майче ....

А трен-а им верно че им е печелил промоции ама дано е имал основателна причина да не е пуснал Пелисиер защото е може би най-добрия на Киево....Нямам никакви комплекси аз просто изказвам мнение какво ще стане в италия само като ви разбият там да няма пак като миналата година съдията тва ама терена тва ама топката тва че на вас все нещо ви е виновно а пък ако влезнте в Лигата много ще се радвам въпреки че като ви знам кви сте левскарите Опазил боже няма да може да ви се затворят устите ....

Link to comment
Share on other sites

Само дето Киево играят добре само като аутсайдери в мача, а там ще се водят фаворити. Разбирай, че не могат да играят цял мач, владеейки топката, а разчитат на изненади, предимно под формата на контри.

Link to comment
Share on other sites

Даже се радвам са отбора ви ...Просто не мислиш ли че щом са били Милан 2:1 а с Ювентус 1:1 няма да ви бият там а?!

Въпросът е с колко ще бие Киево ;) Ако Левски вкарат гол почти сигурно продължават. Пък и напоследък левскарите играят стабилно в защита, така че на италианците въобще няма да им е толкова лесно.

Link to comment
Share on other sites

аз го виждам мача 1-0 или 2-1 за киево и левски в групите.е там сигурно победа няма да напраат ама и 1 точка да спечелят ще е успех

Link to comment
Share on other sites

аз го виждам мача 1-0 или 2-1 за киево и левски в групите.е там сигурно победа няма да напраат ама и 1 точка да спечелят ще е успех

Що пък да не направят!?Говориш все едно знаеш с кои отбори ще са в една група(ако влезнат де-ДАНО!)...Артмедия също беше аутсайдер,но виж какво направи...

Link to comment
Share on other sites

ами то по принцип в групите 2 отбора са много силни а другите 2 са по слабички.незнам,просто така ги виждам.дано да ни изненадат приятно де и дано изобщо да влязат,все пак има още един мач,всичко става-топка е

Link to comment
Share on other sites

аз го виждам мача 1-0 или 2-1 за киево и левски в групите.е там сигурно победа няма да напраат ама и 1 точка да спечелят ще е успех

 

 

eeeee... 6to we ?!?! moje i da podnesyt nqkva iznenada .... :) te pokazaha 4e mogat da igraqt ne lo6 futbol ... taka 4e ni6to ne se znae ... no se pak da ne govorim mn sega za6toto ima o6te 1 ma4 ... dan0 da biqt i da se klasirat .. pone nqkoi dr izvesten otbor 6te doide v bylgariq i nie 6te namajem pokrai tqh :P

Link to comment
Share on other sites

Не съм много убеден, че тук е мястото да питам ама...

Някой знае ли дали ще дават по някоя ТВ мача за суперкупата на Европа в петък.. и от колко часа е ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...