Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Сашо искаше да коментирам дузпата, но понеже не я бях видял по време на мача (гледах Арсенал) нямаше как да стане това. Днеск изгледах клипче в и-нет и видях няколко снимки и мога да кажа, че дузпа по-скоро имаше, така че синята част трябва да приеме, че ЦСКА бяха просто по-добрия отбор в онзи мач. Ето линк към видеото и снимката.

Link to comment
Share on other sites

от повторенията по време на мача, според мен нямаше дузпа...но като виждам сега тая снимка, изглежда, че има :bgrin:

Е, не прочете ли какво пише за снимката? Иначе наистина изглежда доста понаредена. И дузпа нямаше.

 

Но и тия говедата, заговор имало. Чак пък... просто съдийска мухълщина може би.

Link to comment
Share on other sites

Те всички са вечно срещу тия мучащите, нали се сещате... все някой им е виновен. А снимката няма какво толкова да се коментира - първо едва ли ще тръгне някой да прави колаж за това нещо (ако наистина има такива хора -жалко за тях), второ напълно възможно е тая ситуация, защото ръката е просто зад гърба на футболиста (виждаме, че е стъпил с десния крак напред, което значи, че лявата ръка трябва да е отзад), и трето- не мисля, че ако наистина е колаж, авторът би направил такава съществена грешка... ;)

Link to comment
Share on other sites

Вижте клипчето, което съм дал, там я има ситуацията на много забавен кадър от много подходящ ъгъл и се вижда как говеждото препъва играча на ЦСКА, а снимката е 100% истинска. Нарочно дадох клипчето и снимката, за да сравните, освен ако и клипчето не е манипулирано :laughing:

Link to comment
Share on other sites

незнам дали снимката е колаж, ама тоя фен дето пише за ръката на деко че била изрязана и за тва снимката била колаж си представям как фен на цска хваща кракът на миланов, слага го между тези на лазаров и хоп без да иска режи ръката на деко която е в другия край на снимката :D... И все тая де, на видеото си личи че миланов хвана съвсем за малко фланелката на лазаров и той за тва падна.. Дали дузпа трябва да има незнам, ама не е редно да се държат за фланелките....

Link to comment
Share on other sites

И все тая де, на видеото си личи че миланов хвана съвсем за малко фланелката на лазаров и той за тва падна.. Дали дузпа трябва да има незнам, ама не е редно да се държат за фланелките....

Гледай краката, а не ръцете. Снимката ми се струва, че е направена точно от кадъра на клипчето ;) Ето тук пак се вижда как играчът на Левски си навря крака между краката на играча на ЦСКА и го спъна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гледай краката, а не ръцете. Снимката ми се струва, че е направена точно от кадъра на клипчето ;) Ето тук пак се вижда как играчът на Левски си навря крака между краката на играча на ЦСКА и го спъна :bgrin:

Абе,нямаше дузпа какво спорите?

Реалният резултат трябваше да е 4-0 за Левски. :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Докато пренебрегват играчи като Камбуров нищо няма да направи националният ни отбор... Статията е много правилна, в нациоланият има хора с 2-3 гола за последните 12 месеца, ама ние сме упорити, продължаваме да си ги държим, аз съм без коментар...

Link to comment
Share on other sites

Е баш пък толкова много да помогне Камбуров на националния отбор нещо не ми се вярва. Преди като играеше за Локо Пд нали го викаха, до колкото си спомням не успя да блесне.

Link to comment
Share on other sites

Е баш пък толкова много да помогне Камбуров на националния отбор нещо не ми се вярва. Преди като играеше за Локо Пд нали го викаха, до колкото си спомням не успя да блесне.

Как искаш да блесне като винаги са го пускали за малко само. Ако му беше даден шанс поне колкото на Чавдар, Велизар, Лазаров, Благой, Рангелов и купчината други некъдърници, чак тогава можеше да се каже че не става. В националния отбор се вика за качества и форма. И тъй като предните две са доста субективни понятия, всеки нормален човек би погледнал поне статистиката....а тя е меко казано смазваща в полза на Камбуров!

Link to comment
Share on other sites

Единствения останал български треньор, който според мен има шанс да направи нещо с националния отбор е Краси Балъков. Но докато "Танев Сираков ЕООД" и останалите мениджръски интереси са начело на националния отбор - прогрес няма да има.

 

Иначе виждаме какво направи чуждестранен треньор с отбора на Англия. Видяхме какво направи такъв с отбора на Гърция.

Link to comment
Share on other sites

Балъков все още нищо не е направил като треньор! Моите лични впечатления от работата за сега му са по-скоро негативни.

Link to comment
Share on other sites

welcome to Bulgaria Българският футбол умира заради такива селски тарикатлъци и сметки на дребно... :angry1

 

Гръмкият "трансфер" на четиримата футболисти на Левски – Живко Миланов, Дарко Тасевски, Юсеф Рабех и Зе Соарес в руския шампион Рубин Казан пропадна, информира сайтът на телевизия Ring.

 

По информация на медията "четиримата играчи са преминали медицинските прегледи в Рубин, но преговорите са пропаднали на ниво клубове" и сега Миланов, Тасевски, Рабех и Зе Соарес пътуват обратно към България.

 

По непотвърдена информация и четиримата ще пристигнат в България минути след края на мача с ЦСКА. Мистерията става пълна с информацията от Дарик, където пък съобщават, че четиримата изобщо не са били в Казан.

 

Спортал пък цитира мениджъра на Зе Соарес, които потвърждава, че от Рубин изобщо не са имали интерес към играчите. Пред Мирчо Димитров треньорът на отбора е заявил, че няма как тези трансфери да се реализират, тъй като освен, че не ги иска, Рубин няма нужда от тях".

 

Kaкто SPORTNI.bg писа по-рано днес, въпросният ''трансфер'' беше предварително обречен по ред обективни причини, една от които - че никой извън България не е чувал за възможността за подобна сделка.

 

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2531280

Link to comment
Share on other sites

И тук идва логичният въпрос за кво точно им трябваше на Левски да разгирават тоя театър и да правят такива циркаджийски изпълнения ??!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...