Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Такова нещо само в Българския футбол може да се случи.И по-конкретно на мач от долните дивизии.
Link to comment
Share on other sites

Черноморец ще иска отлагане на мача с Локо София

19.03.2008

Футбол България

статистика А група | Б група | В група | Купа | Суперкупа

коментирай във форума: България

Щабът на Черноморец Бургас смята да внесе искане в БФС за отлагане на мача с Локомотив София от 20-ия кръг поне с ден или два от насрочената дата (22 март, събота), поради краткото време за възстановяване на футболистите.

 

Както е известно, заради силен снеговалеж и снежна покривка от 10 см двубоят от 19-ия кръг на "А" група между Пирин и Черноморец Бургас бе отложен за утре. Домакините опитаха да почистят терена, но това стана 30 минути преди началото на двубоя и задачата се оказа непосилна. Все пак надеждата, че в почистването се включиха момчетата от ДЮШ на Пирин дава надежда, че утре мачът ще се играе.

 

Главния съдия, делегатът и старши треньорите на двата отбора бяха категорични, че не е допустимо на тежкия терен да се рискува здравето на футболистите и решиха мачът да се играе в четвъртък от 15:30 часа, а домакините ще се погрижат този път времето да ни ги "изненада".

 

Веднага след като се прибраха от стадиона, футболистите на Димитър Димитров-Херо направиха 45 минутна тренировка на съвсем новия изкуствен терен на хотел "Езерец".

 

Добрите вести от лагера на Черноморец са че капитанът Пламен Крумов се чувства значително по-добре и сам изяви желание да излезе като титуляр с капитанската лента на отбора. Другият футболист, който бе под въпрос за мача - Георги Божилов, бе записан в стартовия списък на отбора. Костадин Дяков и Марсио също вече са на разположение на Димитър Димитров.

 

 

Тея пък един ден повече и искат отлагане на мач,хората в Европа играят мачове по 3 пъти в седмицата,тея лайнари недоволстват за един ден. :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Преглеждайки новините в дир.бг попаднах на ето тази новина :blink:

Батков уволни Сираков и Стоилов - вече наистина 07 май 2008 / News.dir.bg Собственикът на Левски адвокат Тодор Батков уволни изпълнителния директор на клуба Наско Сираков и старши треньора Станимир Стоилов. Това обяви самият Сираков след среща днес в кантората на адвоката, която е продължила около 20 минути, съобщи Дарик радио.

“Срещата премина нормално. Новината е, че вече не сме изпълнителен директор и треньор на Левски. Специално за мен, мога да кажа, че това, което се разбрах преди четири години с Батков, мисля, че съм се старал да го изпълнявам по най-добрия начин. Да работя за Левски“, каза Наско Сираков. “Бяхме се разбрали, когато той прецени, че няма нужда от мен, да ми каже. Стискаме си ръцете и наистина така и стана в този момент. Определено нямаме никакви претенции нито към ръководството, нито към клуба като цяло. От мен лоша дума за Левски няма да чуете, мисля, че и от другата страна също няма да се чуят.

Това е второто уволнение на Стоилов и Сираков, след като през декември 2007 г. след поредица от слаби разултати двамата бяха приканени от Батков да подадат оставки. В последствие, под силен натиск синият собственик ги върна на работа в клуба.

Помощниците на Станимир Стоилов в щаба на Левски Емил Велев и Цанко Цветанов ще водят отбора на "сините" в дербито срещу ЦСКА този уикенд, предаде sportal.bg. Двамата ще бъдат временен вариант за ръководството на отбора и се очаква да са начело на 24-кратните шампиони до края на сезона. През декември Велев и Цветанов отново бяха временно начело на Левски след дербито с ЦСКА, след като Тодор Батков поиска оставките на Стоилов и Батков. Те дори водиха една тренировка на отбора. По-късно обаче Тодор Батков реши да върне на работа Стоилов и Сираков.

По непотвърдена информация на ТопСпорт новият изпълнителен директор на Левски ще е Божидар Искренов, а старши треньор на сините ще е настоящият треньор на Калиакра Вили Вуцов.

Решението да отстраня Наско Сираков и Мъри Стоилов от Левски бе много трудно за мен. Това заяви собственикът на клуба Тодор Батков, цитиран от Фокус. "Мога само да бъда доволен от работата, която свършиха в Левски Наско и Мъри. Но в крайна сметка все някога идва моментът за промяна. Имената на двамата ще останат завинаги в историята на клуба, защото те изписаха "златна" страница от нея. Мисля, че на Стоилов в момента му трябва ново предизвикателство и той ще докаже, че е най-добрият треньор в България. Мисля, че нашият отбор има потенциал и той ще бъде разкрит в най-скоро време. Затова трябва да бъде върнат духа на момчетата", допълни собственикът на Левски. Батков обяви, че Левски ще има нов треньор до мача с ЦСКА в събота и той ще е българин. "Няма да кажа име, но вие ще го разберете до мача с ЦСКА. Най-вероятно това ще стане утре", допълни Тодор Батков.

Поне за мен беше леко неочаквано, но все пак у нас всичко е възможно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поне за мен беше леко неочаквано, но все пак у нас всичко е възможно :lol:

И аз я видях сутринта в Спортал.

А защо да е неочаквано. Мъри не е добър треньор, а Сираков...всички го знаем...

По-добре е за отбора и като фен ( :lol: ) се радвам.

Link to comment
Share on other sites

вуцата не беше ли преди време пак треньор на левски :huh:

ся кво иска, пак да се насере ли...то не че в левски някой няма да се насере де :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Oле, ужасТ. Само не и Тоя.

Все повече взимам да се отвръщавам от БГ футбола...скоро не съм гледал, а както е тръгнало може да пропусна първото дерби от 6-7 години насам...тц тц...каруца

Link to comment
Share on other sites

И аз я видях сутринта в Спортал.

А защо да е неочаквано. Мъри не е добър треньор, а Сираков...всички го знаем...

По-добре е за отбора и като фен ( :lol: ) се радвам.

Стана ми странно, защото Левски направи не чак толкова лош втори полусезон.

Link to comment
Share on other sites

Първо Стоилов направи не лош пролетен полусезон, с тия току що излюпени пилци и Второ го сменят с Вуцов дет става да прай само смях...Батков не разбира от футбол и тва е резултата.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не трябваше да сменят Стоилов щот е способн треньор и трябваше да мудадат възможност да започне да гради новия отбор за следващия сезон а иначе мисля че и Вили е добър треньор

Link to comment
Share on other sites

Говедата са си говеда, айде ся да видим с колко мача ще ги накажат :lol:

Генов са подигра с футбола.Чист червен картон за Томашич за онва положение където задържа Велизар.

Link to comment
Share on other sites

Говедата са си говеда, айде ся да видим с колко мача ще ги накажат :lol:

Какво е станало, че не гледах мача?

пфф то даже не ме и вълнува...вече.

Link to comment
Share on other sites

Генов са подигра с футбола.Чист червен картон за Томашич за онва положение където задържа Велизар.

вуцата естествено каза, че генов е опорочил мача :D

Link to comment
Share on other sites

Какво е станало, че не гледах мача?

пфф то даже не ме и вълнува...вече.

Почнаха да чупят и хвърлят седалки по полицаите :bgrin: Следователно трябва да има доста сериозно наказание - 2-3 мача без публика :angry:

Link to comment
Share on other sites

вуцата естествено каза, че генов е опорочил мача :D

Пхахаха да е "жив и здрав" генов,че не ги виждах почти цял мач с човек по-малко. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес беше пиковата точка на некадърността на БФС! Да си тръгват още утре всички перуки, плешивци и поставени лица, които съсипаха Българския футбол! Подобен Цирк не съм чувал никъде да е имало!

Link to comment
Share on other sites

Ето ти цирк от класа :sick

 

Фенове на Локо Пд атакуваха привържениците ЦСКА на стадиона в Сандански, раниха един „червен” и помляха автобуса на шампионите. Цялата лява страна на возилото е на дупки, със счупени стъкла.

 

 

 

По информация от ГОНГ, два овтобуса с привърженици на Локомотив Пловдив са пристигнали на стадиона в Сандански, осъществили са явно планирана атака, след което с полицеиски ескорт са напуснали Сандански.

 

Няма по - големи селяндури от буферите.Какъв олигофрен трябва да си, за да не си на мача на любия ти отбор, а да правиш зулуми в друг град и на друг стадион :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Много добре знаеш, че вие сте същите. Ако бяхте направили подобно нещо, съм сигурен, че щеше да има много горди сред вашите....

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "същите"?!Ние си понесохме наказанията,дори още един мач ни чака от новия сезон.Но такава простотия като днешната се случва сигурно за първи път в историята на БГ футбола...и като гледам май я оправдаваш,което е жалкото...

 

Интересно ми е какво наказание ще наложат от БФС за тези изцепки.Няколко мача на закрити врати едва ли ще оправи положението обаче...

Link to comment
Share on other sites

По същата абсурдна логика може да се твърди, че не ботевисти са счупили рейса на Литекс нали се сещаш?

 

Викаш носили са черно-бели фланелки само за маскировка нали :lol:

 

Б група много би ви прилягала...откъде всъщност влязохте по втория намин в елита ;)

 

дано БФС вземат адекватни мерки

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...