Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

Тия пък Лацио цял сезон едвам кретат и вчера се разиграха...С клизма бият последния в италианската серия А.

Лудогорец имаха доста голям късмет.И 3те им гола бяха чиста магия :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

където според мен няма да е толкова лесно. 

Не искам да съм черен пророк, ама Валенсия ще ни отнесат... Тоя мач вече мисля да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

И какво ако ги отнесат... момчетата играя със сърце и нямат от какво да се срамуват ако отпаднат. Те показват, че има и хора с истински идеи за футбола у нас.

Link to comment
Share on other sites

Добре че беше в крайна сметка господин Пинко на вратата на орлите. Домуса мисля че ще трябва да му изпъне една хубава премия и на него.

Link to comment
Share on other sites

Едно невероятно откачено дерби!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Бий говедата рогати, бий, бий, бий. Айде в сряда и ние да ги думнем :beer:

Link to comment
Share on other sites

А дано!!! Ние ще помним тази победа с години, защото бе тоооолкова сладка...  :laughing:

 

Сега чакам дебелата пияна свиня какво ще изгрухти...  :laughing:

 

Технически въпрос - е ли редно и въобще възможно да се дават червени, или каквито и да е картони СЛЕД последен съдийски сигнал?

Link to comment
Share on other sites

А дано!!! Ние ще помним тази победа с години, защото бе тоооолкова сладка...  :laughing:

 

Сега чакам дебелата пияна свиня какво ще изгрухти...  :laughing:

 

Технически въпрос - е ли редно и въобще възможно да се дават червени, или каквито и да е картони СЛЕД последен съдийски сигнал?

Той каза, че щял да закрива бардака, така че аз лично очаквам да закрие това футболно недоразумение :D

 

Не чак толкова технически отговор - да, имат право да се дават картони след края на мача и по време на почвката. Не е футболен прецедент :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, само аз ли си мисля, че има Дисциплинарна комисия за подобни прояви? Или да вземе съдията да дава картони за бой в съблекалните, за спречкване на паркинга пред стадиона и прочее? Какви са тия малоумщини?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

БФС Дисциплинарен правилник

ГЛАВА 5 Налагане на дисциплинарни наказания

член 15 /1/

За допуснати нарушение от състезатели, треньори, служебни лица, ръководители на футболни клубове, публика и други при подготовката, провеждането и след приключването на футболните срещи се налагат следните наказания...

правилника можеш да видиш тук -> http://www.bfunion.bg/media/upload/new/files/DP22082012.pdf

Link to comment
Share on other sites

То е така от доста време.Аз, от малкото време което гледах този мач, футбол не видях да се играе...Имаше ръгане, ритане, ряпкане, подхвърганье, но не и футбол.

Link to comment
Share on other sites

Забелязвате ли, че Борат втори ден се крие и нищо не казва. Не знам ако Мъри остави говеждото мислене и ги бие в сряда, а след това ЦСКА ги думнат пак кво ще става... ЗАКРИВАААААААААААААААЙ  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе в коматево е същата работа. Надявам се мача да е в София, поне аз да "спечеля", ама едва ли ще го позволят. Като цяло не виждам къде може да се играе тоя мач. Най-вероятно нещо от сорта на Сливен, Бургас или някой по-приличен селски стадион наблизо тип Беркут или Раковски. Всички варианти си остават нелепи....вкл. коматево. Колкото и да съм съгласен, че не е справедливо, мисля че най-добре за всички би било мача да е на Лаута.

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че най-вероятно мачът ще е на стадион "Локомотив". Просто е абсурд феновете на двата отбора да пътуват заедно до друг град, та полицията в Пловдив не може да ги опази, а какво остава за другаде. Какво не ти харесва "Коматево"? Стадиончето е може би по-добро от 90% от бг стадионите :)

Link to comment
Share on other sites

Много ти е слаб еталона :) То я има 5 смислени стадиона в бг, я не. Терена може и да е добър, ама трибуни за "опасни" гости няма. Да не говорим, че околността не е подходяща за толкова народ, а със сигурност ще има много неуспели да влезнат и от двете страни.  И транспорта до там ще е не по-малък ад от двете агитки по магистралата, макар че с достатъчно полиция може да се подсигури да кажем. Абе изобщо много проблеми....с организирани гости от друг град (левски или цска) да кажем по-има шанс да стане, ама за дербито ще е истински хаос.

Link to comment
Share on other sites

Е, какъв да ми е еталонът "Ноу Камп" и "Алианц Арена", може би :D В България добри стадиони са на "Литекс", ст. "Лазур", "Лудогорец Арена", "Берое" и нашия в "Коматево". За тревно покритие там безспорен номер едно е "Берое", а след това са "Ботев" и "Лудогорец". 

 

Официално фенклубовете и на двата отбора излезнаха със становище, че решението на БФС е пълен абсурд...

 

 


Фенове на Ботев и Локо коментираха пред PlovdivNews.bg ситуацията с наказанието на Ботев да приеме Локо извън Пловдив.
Това е идиотия и малоумно решение на БФС. Още веднъж от тази централа показаха, че мерят с двоен аршин за различните клубове. Явно някой иска да създаде напрежение между феновете в Пловдив. Това заяви Божидар Божилов от Ботев.
Пълна пародия. Не може Ботев да домакинства на Лаута. Това няма как да стане. Решението на БФС е малоумно. Това пък каза Велин Терзиев от Локо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...