Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

Мале, мале, кво става? Явно ОФК Сливен ще са дооста подкрепяни от съдиите, евала Данчо, евала Боби. После ще ми говорите да ни се оправя футбола, да бе, да :angry: Докато мафията в БФС не се махне нищо няма да се оправи :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
да може би вратарчето на Цска не направи дузпа а ?? или игра за топката :lol:

Ми аз пуснах мача точно, когато вкараха първия гол. Първата дузпа и червения картон не съм ги видял, ама при гола имаше нарушение и според коментатора втора топка на терена.

Link to comment
Share on other sites

Хайде да ги видим тия дето злобееха срещу Левски в темата за Шампионска лига :D Още ли смятате, че ако ЦСКА беше излезнала срещу трактористите щеше да бие? Щом Сливен ги отупаха с 3:1...

Нито съм цесекар нито левскар, просто мразя някой да злобее срещу български тим в международен мач...

Link to comment
Share on other sites

Хайде да ги видим тия дето злобееха срещу Левски в темата за Шампионска лига :D Още ли смятате, че ако ЦСКА беше излезнала срещу трактористите щеше да бие? Щом Сливен ги отупаха с 3:1...

Нито съм цесекар нито левскар, просто мразя някой да злобее срещу български тим в международен мач...

6 дузпи и 13 червени картона в първата минута.

Link to comment
Share on other sites

6 дузпи и 13 червени картона в първата минута.

Е оля се :D 6 дузпи и 13 червени картона в първата минута - да не са излезнали, да са си били по 3 дузпи и да са си спретнали меле :)

Link to comment
Share on other sites

Е оля се :D 6 дузпи и 13 червени картона в първата минута - да не са излезнали, да са си били по 3 дузпи и да са си спретнали меле :)

Обичам да се изразявам така,за да се откроят нещата :D

 

 

Сега видях ситуацията за червения картон.

Нямаше никакво нарушение според мен,тоя от Сливен направо си симулира.

А дори и да имаше,то не е за червен картон,защото Беконо е на 2 метра от мястото и спокойно можеше да избиe топката с 1 плонж. :D

И картона е в 13 минута...

 

Пфф първия гол на Сливен,абсолютно нарушение срещу Маркиньос в центъра.Двама от Сливен му се качиха на гърба.... :D

Абе с две думи - Данчо Лечков :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гадно ли вие е сега, а чорбалаци. 1 път да свирят против вас и то съвсем заслужено :lol:

Фен съм на ФК Сливен...вече :D

докладвай си поста, че нарушаваш правилата...

 

по темата - лечков яко плаща, ще гледаме сливен в евротурнирите следващия или по-следващия сезон :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Всеки, който гледаше мача знае, че Машадо изобщо не докосна оня от Сливен, ако кажете противното... просто отричате истината.

Link to comment
Share on other sites

просто мразя някой да злобее срещу български тим в международен мач...

 

БЪЛГАРСКИ е само националният отбор,другото е клубен отбор-прави разлика м/у понятията.

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРСКИ е само националният отбор,другото е клубен отбор-прави разлика м/у понятията.

Отбор от България = Български отбор.

Link to comment
Share on other sites

След всяко първенство съм сигурен, че следващото просто няма как да е по-трагично от изминалото и винаги се оказва, че греша. Все по-малко пари се влагат във футбола в Бг и нивоти става все по-ниско. Скоро със сигурност няма да имаме 4 отбора в евротурнирите. Боби Михайлов и обкръжението му трябва да си ходят според мен.

Link to comment
Share on other sites

След всяко първенство съм сигурен, че следващото просто няма как да е по-трагично от изминалото и винаги се оказва, че греша. Все по-малко пари се влагат във футбола в Бг и нивоти става все по-ниско. Скоро със сигурност няма да имаме 4 отбора в евротурнирите. Боби Михайлов и обкръжението му трябва да си ходят според мен.

Не са само те виновни,но е по-лесно така :D

Link to comment
Share on other sites

Гадно ли вие е сега, а чорбалаци. 1 път да свирят против вас и то съвсем заслужено :lol:

Фен съм на ФК Сливен...вече :D

 

ХАХАХАХАХХАХАХ

 

Умнико, питам аз кой ти дава правото да обиждаш отбора, феновете му и ръководстовто му? От коя миша дупка излизаш, ти критико, та ще ми се правиш на много оборотен!

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

 

ХАХАХАХАХХАХАХ

 

Няма граница нямааааааа :punk

Link to comment
Share on other sites

Умнико, питам аз ...........

Моля за незабавна модераторска намеса! Подал съм и report!

Сразен съм тотално и в знак на разкаяние бързам да си издиря предишния пост в другата тема, за да го изтрия. :woot

 

П.П. Успокоява ме малко това, че тогава поне си признах, че не разбирам нищо от футбол. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ботев: БАТЕ? Ние сме по-добри!

 

Левски да се стяга за нов резил, категорични са в Ботев. "По-добри сме от БАТЕ Борисов", обяви административният директор на клуба Ангел Бекяров. Според бившия рефер само съдията ще спаси "сините". "За разлика от Николай Йорданов, който свири в Сливен, Мартин Богдев няма и потенциал", обяви Бекяров, който доскоро се подвизаваше по терените под прякора Колина. Агитката на Ботев пък ще подложи на психологическа атака Георги Христов, който до вчера бе един от най-големите й любимци. Феновете обаче зачеркнаха Христов като предател след преминаването му на "Герена". Пловдивчани бяха взети на режим в хотел "Империал". Днес сутринта "жълто-черните" ще направят една тренировка на клубния си стадион, преди да се отправят за София. Очаква се на заниманието да се появи президентът Димитър Христолов. Той трябва да обяви премията за победа над "сините".

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...