Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Приказката свърши, както се и очакваше... И все пак поздравления за Лудогорец, че отсрамват тоталния резил в нашия футбол. 

Link to comment
Share on other sites

Приказката свърши, както се и очакваше... И все пак поздравления за Лудогорец, че отсрамват тоталния резил в нашия футбол. 

 

Според мен тепърва започва.

Link to comment
Share on other sites

За съжаления испанският футбол е на светлинни години пред нашия. Лудогорец въобще не играха лошо и ако имаха малко повече късмет можеше и да вкарат 1-2 гола. Следващата стъпка за Луноходец е влизане в групите на ШЛ :)

Link to comment
Share on other sites

Ако имаха късмет, ама те май късмета си го изразходваха срещу Лацио. Толкова положения имаха, че даже и ги улесниха с дузпа и червен картон. Мисля, че е непростимо да не вкарат поне един гол. 

Link to comment
Share on other sites

За мен и много липса на концентрация имаше, а и това да бие дузпата някой различен от капитана е ... само капитана трябва да носи такава отговорност в такъв мач.

Link to comment
Share on other sites

Да си капитан няма нищо общо с това да можеш да биеш дузпи. Верно нямаха спортен шанс, но проблема беше в манталитета. Дузпата беше много важен психологически момент. Ако бяхме изравнили и с човек повече, мача ставаше друг. Но при пропуска, нашите сложиха ботушите и най-вече Бежяк, който трябваше да бъде сменен на почивката. Тук си пролича и капацитета и липсата на топки в тренера ни..ама пак добре се представиха като цяло. Имахме късмета да играем с ПСВ в групата, които този сезон са крайно непостоянни и с Лацио след това, които пък са си направо слаби. Браво на орлите, дано спретнат читава селекция и да имат късмет да нахлуят в групите на ШЛ догодина и да се представят достойно и там !

Link to comment
Share on other sites

Дузпата беше много важен психологически момент.

 

Според мен, всичко дойде от липсата на психика.Все пак това беше първия сериозен пробив и с времето нещата ще улегнат.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Лицето, водещо се премиер – Бойко Методиев Борисов, което рита „мачлета“ и пълни касата на „бистришките си тигри“, лицето, което се прави на „футболист“, а всъщност е един ритнитопковец, от тия, които Стоичков нарича „тюфлеци“, не поздрави дори с поздравителен адрес във Фейсбук гениалния ни футболист. Е, къде ще се мери Стоичков с Полито Генова или Кобрата?!

Какво е бистришки „тюфлек“ „тигър“ да не поздрави Христо Стоичков? Изгризани нокти от завист. Че пълен стадион ОБИЧА Стоичков не по партийно задължение, не притиснат от рекет и мачкане, не заради награди „пържолки“. Пълен стадион лицето Борисов може да събере единствено чрез диктаторската си бухалка, залагайки на страха у нещото ни, наречено население, а не народ.
STOI47-217x300.jpgЛюбовта към Христо Стоичков е не само заради това, че е гениален футболист, а защото е „КРИВ“, ЗАЩОТО Е ХАРАКТЕР, ЗАЩОТО Е ДОБЪР ЧОВЕК, И ЗАЩОТО НЕ МУ ПУКА ДА ГОВОРИ ИСТИНАТА, такава, каквато я чувства.
Големият Стоичков, в дъжда, пред народа, който го обича и дребната душа Борисов пред телевизора, изгризан от его-яд. Това е положението.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво шоу беше. От една страна мога да кажа, че си струваше дъжда, от друга - не толкова. Доста емоционално беше, но бях и малко разочарован. Може би очаквах повече. Надявах се да видя Марадона и Роналдиньо. И може би малко повече футбол.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ПрАи се, че не си видял... Бележат се нови "висоти" в некадърността. И после защо казвам, че нямаме НИКАКВА работа на каквито и да било международни състезания....

Link to comment
Share on other sites

Ето защо съм доволен, когато отпадаме овреме от всякакви турнири. Отидем ли някъде, където има малко посилни отбори и ставаме за тотално посмешище. Скоро ще сме като тия отбори, дето ги бият с рекордни цифри от по 10 и нагоре гола... 

 

В такива моменти си спомням един епизод от посрещането на нашите през 1994г... Тълпата дивееше по цялото Цариградско шосе, вървяхме пеша към Васил Левски и тогава един възрастен човечец ме втрещи с думите си. Каза да не се радваме чак толкова, защото поне 50 години няма да видим подобно нещо. Не знам защо го каза, но някак си още тогава се замислих, че е прав. И има нагли създания, които псуват Стоичков и компания... Каквито и да са като хора, това, което донесоха на България и нейния футбол ще си остане в историята не 50, а като гледам и 100 години...  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Стига бе - наш'те вкараха гол на шведите още 12-тата минута! :online2long:...за съжаление остават още цели 78, честно казано бих предпочел да е обратното. ;)

 

Едит: Знаех си - дузпа за шведите 3 минути по-късно. :sad1:

 

Едит 2: Тоя нашият взе, че спаси бе! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Хич няма да поглеждам да не ги урочасам... Едва ли имаме по-кошмарна футболна история, отколкото със Шведите... 

Link to comment
Share on other sites

Поглеждай, поглеждай - ония все пак си вкараха гола, но и ние им вкарахме още един. ;)

 

Едит: Макар, че пак ни го върнаха. :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе - наш'те вкараха гол на шведите още 12-тата минута! :online2long:...за съжаление остават още цели 78, честно казано бих предпочел да е обратното. ;)

 

Сега кажете, че не съм пророк - точно в 78-мата минута наш'те вкараха гол и пак ги водим с един...и остават 12 минути. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...