Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

Чета че Станишев щял да вади отбора от групата :blink: - пълни глупости естествено

Интересно ми е УЕФА какво мислят за тия идеи.... :bgrin:....смешник, да вземе да потърси причините пък тогава да лекува резултата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

За сега всичко е наред, но не мога да съм спокоен докато няма официално становище по случая на всички. Дано да се свърши по-бързо, че съм пред нервна криза у нас :wir

Link to comment
Share on other sites

Гледам дучето "великия омиротворител" е цъфнал с дебелия си гъз пред БФС, много ми е интересно какво ще стане, ако и аз, ей така, отида да "позяпам", ама с фанелка.....да видим какво ще каже, лицемерната му свиня със свиня...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Официално: ЦСКА е без лиценз, изхвърлят ги във "В" Група Шампионът на България ЦСКА няма лиценз за следващия сезон. Това официално обяви предсетаделят на лицензионната комисия Красин Кръстев на пресконференцията, която започна преди минути в зала "Родина" на Националния стадион "Васил Левски". "Няма да дадем лиценз на ЦСКА. Изпратихме писмо до УЕФА, с което ги уведомяваме, че "червените" не покриват условията за лицензиране. Сега всичко зависи от това какво решение ще вземе Европейската централа", заяви Кръстев.

 

С това официално бе потвърдена новината на Sportal.bg за наличието на писмо, което спира ЦСКА за участие в Шампионската лига. Засега единственият вариант участието на "червените" в най-престижния европейски клубен турнир е УЕФА да се смили над тях.

 

Най-кошмарният вариант за най-титулувания футболен клуб в България е той да бъде обявен във фалит и да му се отнеме професионалния лиценз, което да го изхвърли в аматьорската "В" Група.

 

 

 

"ЦСКА има огромни дългове и не покрива лицензите дори за А Група. Трупат се непрекъснато нови и по-големи дългове. Затова решихме да вземем тези драстични мерки", коментира Борислав Попов, изпълнителен директор на БФС.

Link to comment
Share on other sites

Ха ти гледай сега наистна да ги изхвърлят във Б или В група и къв цирк ще става

НЕВЪЗМОЖНО.

Ако изфърлят ЦСКА от А група,може направо да я затрият цялата,няма смисъл от първенство. :)

Link to comment
Share on other sites

НЕВЪЗМОЖНО.

Ако изфърлят ЦСКА от А група,може направо да я затрият цялата,няма смисъл от първенство. :)

Щото ще се знае, че Левски ще е шампион ли :)

 

Иначе съм съгласен, че няма как да стане това. Боби все ще измисли нещо, той е много умен когато трябва ;)

Link to comment
Share on other sites

Щото ще се знае, че Левски ще е шампион ли :)

 

Иначе съм съгласен, че няма как да стане това. Боби все ще измисли нещо, той е много умен когато трябва ;)

Да изхвърлят ЦСКА от А група - смешно !

Да изхвърлят ЦСКА от ШЛ - има вероятност. :)

Link to comment
Share on other sites

Но ако БФС скатае ЦСКА тогава тяхния лиценз ще бъде отнет и тогаа глей как целия български футбол ще го лапне и ни национален ни дявол ще има

Link to comment
Share on other sites

Всеки да си носи кръста. Ако това беше станало с друг отбор, нямаше и да им мигне окото на продажниците в БФС.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Всеки да си носи кръста. Ако това беше станало с друг отбор, нямаше и да им мигне окото на продажниците в БФС.

 

 

Да ама май Александър Томов добре се е по-наял от чужди парички !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
...и продължава да унищожава ЦСКА с всеки изминал ден без никой да се опитва да го спре.

Томов е страшен. Той откъдето мине трева не никне. Кофти е, че такъв човек е въобще на свобода, а не гние в затвора.

Link to comment
Share on other sites

Томов е страшен. Той откъдето мине трева не никне. Кофти е, че такъв човек е въобще на свобода, а не гние в затвора.

 

да беше само той...

 

мен сега ми е любопитно как ще се представи отборчето на лечков ;)

 

...че и той не е никак малък :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тез долни СИНчета, как ги Вихрен наклеца. Сигурно ония бушмен воджът Голямата овча кратуна кръв повръща от яд колко е некадърен.

Link to comment
Share on other sites

много внимателно прочетете това интервю ....

 

http://www.sport1.bg/sport1/node/72985

Много верни неща са казани в това интервю! Мерси че го постна :)

 

ПС тва Тук пере там пере и т.н. го бях забравил днеска ша базикам, познатите от левски :D :devil

Link to comment
Share on other sites

Наистина много хубаво интервю и с много казани истини. Лично БГ футболът за мен е отдавна умрял, сега гледам волейболистите ни и се наслаждавам на една истинска мъжка битка :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако и ние феновете се откажем футбола ни наистина ще умре. Тогава мутрите и такива като Томов и Селския ще са съвсем спокойни, ще си перат парите без някой и копче да им кажер. Затова всички мощно по стадионите и нека се борим за един по-добър футбол. В Ботев си знаем кой ни е е проблема, първо да се отървем от него, после ще видим какво ще стане.

 

Ама с това "футбола вече е мъртъв, аз си гледам премиершип, шампионската лига и волейбола" до никъде няма да е докараме.

Link to comment
Share on other sites

Ако и ние феновете се откажем футбола ни наистина ще умре. Тогава мутрите и такива като Томов и Селския ще са съвсем спокойни, ще си перат парите без някой и копче да им кажер. Затова всички мощно по стадионите и нека се борим за един по-добър футбол. В Ботев си знаем кой ни е е проблема, първо да се отървем от него, после ще видим какво ще стане.

 

Ама с това "футбола вече е мъртъв, аз си гледам премиершип, шампионската лига и волейбола" до никъде няма да е докараме.

И кво точно променяш по стадионите? Аз се отказах да ходя на мачове на Ботев... За какво да ходя? Да си късам нервите да ги гледам как падат ли?!
Link to comment
Share on other sites

Ми знам ли може да дойдеш да попееш за честта на клуба примерно и да понапсуваш Селския. У вас със сигурност нищо няма да промениш. Утре ако почнем да бием ша се върнеш, ама то така е лесно, сега е момента да покажеш характер.

Link to comment
Share on other sites

Ми знам ли може да дойдеш да попееш за честта на клуба примерно и да понапсуваш Селския. У вас със сигурност нищо няма да промениш. Утре ако почнем да бием ша се върнеш, ама то така е лесно, сега е момента да покажеш характер.
То остави, че падат, поне другите отбори да показваха нещо ами то... Същите плужеци - никакъв футбол на терена... И да почнем да бием няма да се върна, омръзна ми вече да гледам такива жалки изпълнения по терените, може да се върна когато в българия почне да се играе истински фубол...
Link to comment
Share on other sites

То остави, че падат, поне другите отбори да показваха нещо ами то... Същите плужеци - никакъв футбол на терена... И да почнем да бием няма да се върна, омръзна ми вече да гледам такива жалки изпълнения по терените, може да се върна когато в българия почне да се играе истински фубол...

това няма да е скоро ... хората, които ходят по стадионите са там поради други причини.

аз посещавам колежа от 6-7 години по инерция, ама все нещо ме дърпа натам ... к'во да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...