Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

Заглавието е уникално :D "Гонят Михайлов" - по-точно ще го предотстъпят под наем за една година на друг отбор, докато натрупа мачове за младежкия (ако се броят).

ми то се очакваше. Без това няма кой да го пусне в игра в официален мач. Да го пращат някъде на село като се мисли за много голям

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Никой голям отбор не взима младеж без да вижда потенциален титуляр след време в него. Щом са го взели, явно виждат бъдеще в него.

Link to comment
Share on other sites

ми то се очакваше. Без това няма кой да го пусне в игра в официален мач. Да го пращат някъде на село като се мисли за много голям

Грешиш. Първо сателитните обори (или поне някои от тях) са с много по-добри бази от Левски- демек изобщо няма да се чувства на село :). Второ- заплатата му остава същата, каквато ако играе в Ливърпуул. Трето- играе мачове. Следователно няма нищо лошо, ако сам не се издъни през тези мачове.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз него го намразих като говореше какви ли не глупости, а видяхте какъв гол допусна срещу Вердер. Голямо самочувствие без покритие, но трябва малко да слезе на земята

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз него го намразих като говореше какви ли не глупости, а видяхте какъв гол допусна срещу Вердер. Голямо самочувствие без покритие, но трябва малко да слезе на земята

Абе и аз така си мислех, ама едва ли е отивъл в Пуул с връзки ;) явно са видели нещо хората в него та да го вземат

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз него го намразих като говореше какви ли не глупости, а видяхте какъв гол допусна срещу Вердер. Голямо самочувствие без покритие, но трябва малко да слезе на земята

 

Ами и ти да караш А8 на 18г и ти ще имаш самочувствие до небето... що най-големите футболисти са от бедни държави с бедни семейства... Щото един Ники Михайлов предпочита на иде на дискотека и да пие като идиот, отколкото да тренира...

Link to comment
Share on other sites

Трагичен Левски днес - и как няма да е така като няма новички футболистчета :angry1 , ама ще се преглътне

Проблема е че ме плаши селекцията на ЦСКА, тоя Ней е адски добър. Ако се обиграе отбора много ще мачка.

:devil Дано да стане както с предното купуване на играчи на килограм :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Прасешките фенове пак си правят квото искат и, разбира се, като всички шопски отбори, няма да има наказания ;) Левски - дузпа, Локо Сф - дузпа, ЦСКА - червен картон ("компенсиран" след това) и сега май недадена дузпа за Литекс. Как човек после да не вика за Тампере, Омония и Оцелул ;) кор за софийския "футбол".

 

Edit: Неи наистина впечатлява засега. Останалите маймуни на килограм - абсолютно посредствени, да не говорим че дори Неи е мишка пред Том (тоя мач).

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи, 'фенове' улигофрени, съдия който не е в час, с една дума БЪЛГАРСКИ Футбол

Тотално съм отвратен

А Том си е най-добрия в тоя мач а и не само, и току що вкара гол. Успех пожелавам на Литекс

Аз повече няма да си губя времето с футбол от милата ни родина :angry1

 

А защо ли чувам викове Левски, Левски :devil

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи, 'фенове' улигофрени

 

Същото можеш да кажеш с думите "фенове на шопски отбор". Ей ги, ся нахлуха, миналата година говедцата бяха богопомазани, тая година прасетата. Яко.

Link to comment
Share on other sites

- без "буфери", "жълтури/папагали", "чорбари", "говеда". Смятат се за обидни думи и се наказват с 20% щастие. Използвайте термините "жълто-черни", "черно-бели", "сини", "червени", имената на отборите, или каквото сметнете за подходящо, изключвайки гореизброените нарицателни.
Същото можеш да кажеш с думите "фенове на шопски отбор". Ей ги, ся нахлуха, миналата година говедцата бяха богопомазани, тая година прасетата. Яко.

Ма ти си "наш" човек ша минеш ;)

Link to comment
Share on other sites

:) @ veseo нали ти си писал темата, забранил си да се квалифицират феновете, а ти точно това правиш, не че да ги защитавам ама да ги наричаш 'прасенца, говедца' след като ти си определил някакви правила в тая тема е меко казано смешно

Колкото отново до мача абсолютно незаслужен Х за ЦСКа, много слаба игра, 'леко' подпирани от съдията, въобще както винаги си се измъкват от слабата си игра безнаказано :bgrin:

едит: @s6k ме изпревари

Link to comment
Share on other sites

Никой, ама никой отбор не е подпиран повече от тия смешници Локо София. По-измислен отбор от тия няма. И на Левски и ЦСКА се помага, ама те поне имат малко качество. А тия кво имат? Някви пенсионери, които ако не им свири бай Иван на 2 ракии няма как да земат точка от който и да е малко по-добър отбор. Отвратен съм напълно. Как да има български футбол бе мамка му :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

Стига де,предполагам,нямаш предвид ЦСКА нали? :blink:

Да точно ЦСКА имам впредвид, 1.) В. Димитров още през 1то полу-време спестен 2ри жълт, и много спорни положия. Но като цяло не точно подпиране, защото съдията много се издъни, опита се да прави както в Англия ама нещо не му се получи. Загуба да време общо взето, както винаги!

Link to comment
Share on other sites

Да точно ЦСКА имам впредвид, 1.) В. Димитров още през 1то полу-време спестен 2ри жълт, и много спорни положия. Но като цяло не точно подпиране, защото съдията много се издъни, опита се да прави както в Англия ама нещо не му се получи. Загуба да време общо взето, както винаги!

Ами гледай пак мача и ще разбереш,че не си много прав,за това кой е подпирал рефера,при всички случай не и Българският футбол...

Link to comment
Share on other sites

Валери Ненов:

Мечтая да бием Локо (Пд) в “А” група

- Възобновихте Велбъжд (Кн) преди 3 години, след като поехте едноименния отбор от село Слокощица. Защо предприехте тази инициатива?

- Нормално е да тръгнеш от селската група. Тогава отбор Велбъжд нямаше. Затова ние поехме китното селце Слокощица, което се намира на 2 километра от Кюстендил.

- Какво мечтаете да постигнете с Велбъжд?

- Мечтата ми е да влезнем в "А" група, за да се изправим срещу автентичния Велбъжд "тире" Локо (Пд) и да ги бием. Това ще допринесе за голямата радост на кюстендилци. Искаме да заличим болката, която им нанесоха някои хора, като преместиха отбора в Пловдив. Тогава ние ще станем новия автентичен Велбъжд.

да не си на мястото на феновете в Кюстендил :cry

Link to comment
Share on other sites

http://www.bulgarian-football.com/bg/2007/...-post_6700.html

Дражев забрави да картотекира отбора си

Най-странният тим в българския футбол Черноморец Бургас България (Бургас), чийто президент е Ивайло Дражев, вероятно няма да започне през новия сезон в Югоизточната "В" група. Черноморец ББ (Бургас) бе пратен там, след като БФС отне професионалния му лиценз и го извади от Източната "Б" група. Ден преди началото на новото първенство на Югоизточната "В" група никой от клуба не се яви, за да картотекира футболистите, съобщиха от Зоналния съвет на БФС в Пловдив.

:laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами просто човекът си има чест и достойнство и като вижда,че е нежелан се оттегля.Какво по-логично от това?А нашата Селска мастия си е мазохист отвсякъде :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...