Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

На мен не ми харесаха особено. Не знам много бяха високи и кльощави, ако беше сама едното или другото е ок, но заедно... Не че бяха грозни, но като видя 50 кила 180+ високо момиче... Незнам. Кандис ми у любимка, нормална височина, добро тегло и уникално лице. От всички които показаха в шоуто най-много ми хареса момичето което ги заведе в фитнеса...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
На мен не ми харесаха особено. Не знам много бяха високи и кльощави, ако беше сама едното или другото е ок, но заедно... Не че бяха грозни, но като видя 50 кила 180+ високо момиче... Незнам. Кандис ми у любимка, нормална височина, добро тегло и уникално лице. От всички които показаха в шоуто най-много ми хареса момичето което ги заведе в фитнеса...

 

Че те ниски манекенки не взимат. А кльощавостта ужким заради многото случаи на анорексия и булимия щяха да я махат като изискване даже щяха да почнат да подбират манекенки които не са прекалено кльощави поради тази причина но явно още са си "на мода" анорексичките.

 

А жена с плочки... :sick тази е аха-аха да ги направи

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш че би я огледал огледал пък ще и кажеш да се облича и да си ходи?

 

Ейй и от майтап не разбираш.. не че аз го писах другото кой знае колко насериозно...

 

Изобщо няма да я карам да се съблича. Ама нали знаеш, че на 3 големи водки, всички стават. Тук положението е същото.

 

Разбирам от майтап, иначе реакцията ми щеше да е различна.

 

Ето и от мен една, да не ме мисли Мидекс за би за дето съм показал мъж, а не съм показал жена (в последните няколко страници).

 

Layla%20Kayleigh%203.jpg

29_layla_kayleigh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Че те ниски манекенки не взимат. А кльощавостта ужким заради многото случаи на анорексия и булимия щяха да я махат като изискване даже щяха да почнат да подбират манекенки които не са прекалено кльощави поради тази причина но явно още са си "на мода" анорексичките.

 

А жена с плочки... :sick тази е аха-аха да ги направи

Аз не казвам ниски до около 175 са си добре. Ама 185... Аз не съм толкова висок направо ще ми докара чувство за малоценност. Там където имаше мъже имаше една-две по-ниски другите ужас и безумие, 190 щека за билярд, кожа, кокъл и мускул, с гърди опнати на кокалест гръден кош... Ок да са финни, ама тия са слаби прекалено. Иначе за тая снимка дето си я дал, не на границата да има плочки - тя си има плочки но 2 засега, месеш тренировки и ще се покажат и долните, след това трудно с това тегло... и да и за мен е грозно. На w00x ме кефи много на PSYCHOSIS също.

Link to comment
Share on other sites

sorridente_francesca_lodo_1b22.jpg

francesca_lodo_cdba.jpg

Francesca Lodo

 

Има нещо в тази което я прави идеалната (за мен). В общото й излъчване. Даже лицето.

 

_____________________

 

Явно нещо ми въздействат пропорциите на лицето или от сорта.

Link to comment
Share on other sites

Олелей божкееееееееЙ ... как може да радвате на такива грозотии бе ... алкохола като че ли не ва е пуснал от няколко дена насам . Тея пък последните 2 ... не знам на колко големи и колко градусови ракии трябва да съм за да ми се видят арни ... :blink: . В лицата с тесла да бяха ги дялкали , пак по-добре щяха да ги докарат :wacko:

 

Може и аз да съм сбъркан нещо . Мен лично ме радват девойките с по-обли личица и малко над 40-50 килограма ... все пак ако трябва да барам кокали , ще барам себе си. За цвят на косата претенции особени нямам, освен ако не е чернокоса ... щото само като си представя черни 30 санта косми по белите плочки на пода в банята и направо мусаката дето я хапнах напира да излиза .... :sick

 

ПП. Като се замисля за тея 19 години съм излизал с малко повече от 50 момичета по груби сметки ... 1/8 от които са ми били сериозни гаджета и сред тях не мога да се сетя за нито една руса. До сега съм имал чернокоси , кестеняви , червени .... само русички съм нямал . Нито сламенно , нито платина ... нищо. Живота е толкова несправедлив :(

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми харесаха особено. Не знам много бяха високи и кльощави, ако беше сама едното или другото е ок, но заедно... Не че бяха грозни, но като видя 50 кила 180+ високо момиче... Незнам. Кандис ми у любимка, нормална височина, добро тегло и уникално лице. От всички които показаха в шоуто най-много ми хареса момичето което ги заведе в фитнеса...

 

 

Че те ниски манекенки не взимат. А кльощавостта ужким заради многото случаи на анорексия и булимия щяха да я махат като изискване даже щяха да почнат да подбират манекенки които не са прекалено кльощави поради тази причина но явно още са си "на мода" анорексичките.

 

А жена с плочки... :sick тази е аха-аха да ги направи

:laughing: Всяка е с поне 15см ток, естествено е да стават така по 190. Повечето модели са им под 180см. Пр. Хайди Клум 175, Адриана Лима 177, Мариса Милър 173, което си е напълно в нормата. Сега, че са по-слаби от общоприетите стандарти е така, но нямат анорексичен вид

2.21-380x300.jpg

каквито ги изкарахте...

Че тя Божана Филипова е по-слаба от повечето по-горе, това не и пречи да е секси.

 

Ако търсите нещо по-пищно

1257939045-8eed2d4003c6e769cc4bb73ae5906658.jpg

е нормално да не ви покрият критерия моделките :)

 

Тези с анорексията са предимно, които искат да ядат шоколади и като цяло храни тип МакДоналдс, а да изглеждат перфектно и да не качват грам... Повечето са си просто слаби.

 

Ето ви плочковицата от по-близо. Нека да са гадни... :)

 

500x603-images-pics12-victoria-victoria41.jpg

500x749-images-pics12-victoria-victoria42.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако търсите нещо по-пищно

1257939045-8eed2d4003c6e769cc4bb73ae5906658.jpg

А ! Да си дойдем на думата ... ето това е нещо идиално за мен :)

 

Маската,фаровете,предната броня и боята могат да подлежат на леки промени .. но това са бели кахъри вече :lol:

Link to comment
Share on other sites

щото само като си представя черни 30 санта косми по белите плочки на пода в банята и направо мусаката дето я хапнах напира да излиза ....

 

Ахахахахаа ти ще ги взимаш за украса на банята, смяташ че след като я пречукаш и се просне върху плочките ще излезе грозно на снимките които ще направиш, или нещо друго? :lol:

 

Сега, че са по-слаби от общоприетите стандарти е така, но нямат анорексичен вид

 

Това е крайния патологичен случай и е малко преди да гушнат букета. А и не ставаше дума че те са такива а че гледайки толкова кльощави модели малките момиченца се психясват и стигат до крайности за да заприличат на тях. Анорексията е психично отклонение ако не знаеш и те колкото и да са слаби не го забелязват и смятат че трябва още да отслабнат за да "махнат" еди кои си "сланинки"...

Link to comment
Share on other sites

Това е крайния патологичен случай и е малко преди да гушнат букета. А и не ставаше дума че те са такива а че гледайки толкова кльощави модели малките момиченца се психясват и стигат до крайности за да заприличат на тях. Анорексията е психично отклонение ако не знаеш и те колкото и да са слаби не го забелязват и смятат че трябва още да отслабнат за да "махнат" еди кои си "сланинки"...

Ахъмм, след това "но явно още са си на мода анорексичките.", аз го разбрах, че точно те били много слаби, защото са анорексички.

След като затлъстяването засяга доста по-голям % хора е добре моделите да са по-слаби от нормалното, точно, за да се стремят хората, да отслабват. Иначе едва ли ще прави някакво впечатление теглото им. Идеала за жена и на мен не са ми горните, но не мога да отрека, че са "зарибени", пък утре ще си гледам по-пищните форми, защото съм широооко скроен :laughing:

 

 

И аз бях чул за тези мерки, но оттогава минаха година-две и нищо. Последно май някакво немско списание щеше да слага само "нормални" жени, защото хората това искали и толкова...

Малките момиченца, в неподходяща среда по всичко могат да психясат, било то Емота и т.н. глупости, което пак би ги убило. А и голяма част стават анорексички, заради подигравки от другите деца, а не от разни картинки на модели...

Link to comment
Share on other sites

Значи другата любимка от Victoria's Secret e Miranda Kerr.

 

miranda-kerr-02.jpg

miranda_kerr_bra6.jpg

 

Но тук се харесват по-пищните форми затова

 

Bianca Gascoigne

 

Bianca-Gascoigne-1024x768-005.jpg

Bianca-Gascoigne-1024x768-007.jpg

 

Тя междудругото май беше доведена дъщеря на Пол Гаскоин.

 

И като се сетя за нея се сещам и за Danielle Lloyd

 

danielle-lloyd.JPG

danielle-lloyd-nuts-magazine-august-2009.jpg

Link to comment
Share on other sites

+1 :punk

 

 

Ти напоследък си доста неадекватен, така, че не може да ти се гласува доверие. :bgrin:

 

 

И ти не трябва да се обаждаш - като гледам се разписваш и в темата за най-секси мъж, та.... :lol: ...àма ха, то не става да тъчеш на два стана...или едното, или другото. :devil

 

ще ми плащаш вредни майна. задавих се с бисквитата дето я преживях, посинях чак :laughing: :laughing: :laughing:

 

meagan_good_1502.jpg

 

на батко витаминчето :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Явно нещо ми въздействат пропорциите на лицето или от сорта.

Мдаааа, добро е момичето ;)

 

Модел номер 1 според models.com. Има нещо много интересно в нея, различно.

1251-500w.jpg 000000150414-raquel_zimmermann-full.jpg 2822472593_dde38812c4.jpg 5416-500w.jpg RaquelZimmermann_French_issue5_ThierryLeGoues_2.jpg 11m.jpg

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми става гадно като видя жена с ясно изразени плочки като на мъж.

Ония линк с клипчет как в същност изглеждат звездите е много много относителен.

Тази Хана Монтана нещо мен лично не ме радва много.

Ооох Даниеле Лойд- нека му е зле на Джейми О'Хара - заедно с нея аз лично имам още две англичанки, които харесвам страшно много- Кели Брук и Кели Хейзъл, ОООх малеее.

На мен от момичетата на Викториа Сикрет са ми любими няколко- Даутцен Крос, Адриана Лима, Хайди Клум и Мариса Милър.

Link to comment
Share on other sites

Съквартирантката чете тая тема чат пат с мене и все я врънкам да я покажа , ама тя не , та не ... снощи я склоних , ама условието беше да си сложи първо пиърсинга днес . Сложиха и го и специално се гримира и си направи прическа за "снимката за форума" . По-принцип не ги носи тея очила , ама я правят секси до няква степен ...

 

Свободна е , но понякога мрънка и те изкарва от нерви - ако има мераклии , локализира се в Бургас , а за комисионната ще се разберем :laughing:

 

dsc00695k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Съквартирантката чете тая тема чат пат с мене и все я врънкам да я покажа , ама тя не , та не ... снощи я склоних , ама условието беше да си сложи първо пиърсинга днес . Сложиха и го и специално се гримира и си направи прическа за "снимката за форума" . По-принцип не ги носи тея очила , ама я правят секси до няква степен ...

 

Свободна е , но понякога мрънка и те изкарва от нерви - ако има мераклии , локализира се в Бургас , а за комисионната ще се разберем :laughing:

 

6+ :) Естесвенна и супер чаровна! :)..не знам колко грим кви прически е правила ама е готина доста :)...щракния непренудено да видим какво ще излене :)

Link to comment
Share on other sites

pazu, объркал си мястото на снимката по два критерия. Първият е, че трябваше да я покажеш/сводничиш ТУК. Вторият критерий се досетете сами кой е :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...