Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

В различни стаи сме ... все пак аз съм обвързан и такива неща , no sir , не мога да правя ... :pirate

 

Тея дни може да дойде още една колежка при нас ... така е .. голфаджиите са със две .. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
снощи я склоних , ама условието беше да си сложи първо пиърсинга днес

 

Аз знам че не ги разбирам тези работи обаче може ли някой да ми обясни ЗАЩО хората си слагат подобен пиърсинг който отдалече си прилича на гнойна пъпка? Или поне аз правя такива асоциации... и баш там пък няма ли да и опира във венеца и да я дразни? Мен ме дразни ако има парченце маруля или магданоз а това е по-твърдо...

Link to comment
Share on other sites

Аз знам че не ги разбирам тези работи обаче може ли някой да ми обясни ЗАЩО хората си слагат подобен пиърсинг който отдалече си прилича на гнойна пъпка? Или поне аз правя такива асоциации... и баш там пък няма ли да и опира във венеца и да я дразни? Мен ме дразни ако има парченце маруля или магданоз а това е по-твърдо...

И аз съм твърдо против и не мога да разбера . Днеска цял ден я бъзикам и до преди да се приберем от упражнения, не ми говореше :D

Link to comment
Share on other sites

Аз знам че не ги разбирам тези работи обаче може ли някой да ми обясни ЗАЩО хората си слагат подобен пиърсинг който отдалече си прилича на гнойна пъпка? Или поне аз правя такива асоциации... и баш там пък няма ли да и опира във венеца и да я дразни? Мен ме дразни ако има парченце маруля или магданоз а това е по-твърдо...

Off/ Ахъм...ако беше го качила 1 сант нагоре, можеше и да заприлича на Мерилин Монро. :P

 

 

marilyn-monroe001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз сериозно питам. Ако има някой с пиърсинг или да има познат/позната който да може да ми отговори на въпроса ще се радвам ако го направи

Link to comment
Share on other sites

Аз сериозно питам. Ако има някой с пиърсинг или да има познат/позната който да може да ми отговори на въпроса ще се радвам ако го направи

Начи тея всичките глупости като си ги накачулят мацките .. пиърсинг , лещи за очи , изкуствени мигли , ноктопластика , една кофа грим , прически и н н т.н. оставя в тях заблуждението че са по-хубави , красиви , вървежни , секси и т.н. , интересното е че всъщност за мен не е баш така щото веднага правя аналогия с пернишкия тЮнинг - може да вложиш 2 бона за кюнец , ейнджъл айс , бед лук , лепенки , спойлери , прагове и т.н - но пак си остава голф 2 cl 78 к.с. или gti с изфирясан мотор и две-три дузини коне избягали на паша нейде в гората ;) . Недей се очудва , щото колежката е малко шантава .... за справка - виж и гърба.

10433_103864426290871_100000019412539_110086_2638611_n.jpg

 

А другият куриоз който познавам , това е момата по-доло , която в момента учи в Лиляната 12ти клас , дядо и е селски кмет (няма да казвам на кое село) и за 18тата и годишнина човека заделил 15 бона да и купи кола, щото наща си харесала тойота селика. В последният момент обаче решила че може да си купи пежо 206 и да си сложи по 400 кубика силиконец във всяка гърда ... така и направи ... а е само на 18 , представям си как ще изглежда на 30-35

цък , цък

Link to comment
Share on other sites

10433_103864426290871_100000019412539_110086_2638611_n.jpg

 

Що не почна с таз снимка, бре. Хвала на девойката. Много е хубава.

 

_________________

 

 

Ама аз не ви карам и вие да я харесвате, нали все пак казвам от моя гледна точка. Моля, нека не издребняваме.

Link to comment
Share on other sites

А другият куриоз който познавам , това е момата по-доло , която в момента учи в Лиляната 12ти клас , дядо и е селски кмет (няма да казвам на кое село) и за 18тата и годишнина човека заделил 15 бона да и купи кола, щото наща си харесала тойота селика. В последният момент обаче решила че може да си купи пежо 206 и да си сложи по 400 кубика силиконец във всяка гърда ... така и направи ... а е само на 18 , представям си как ще изглежда на 30-35

цък , цък

 

Акано.

Link to comment
Share on other sites

Що не почна с таз снимка, бре. Хвала на девойката. Много е хубава.

 

Чак пък много... А тая втората ако е на 18 ужас, представям си на 25-6 как ще изглежда :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тя наистина твойта съквартирантка е много хубава и чаровна. Абе, Пазу, ти как така успя да се оредиш хем със съквартирантка, хем и да е хубава?

Link to comment
Share on other sites

Щот съм красив, умен, спретнат и най-вече скромен .

 

И естествено карам уникално модифициран , хипер бърз , мега модерен и ултра нечовешки голф 2 :Ь

Link to comment
Share on other sites

Щот съм красив, умен, спретнат и най-вече скромен .

 

И естествено карам уникално модифициран , хипер бърз , мега модерен и ултра нечовешки голф 2 :Ь

 

Че ти какво? Да не си се опнал на чершията за съквартиранти да те подбират.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Девойката на ПАЗУ си е много хубава особено пък с татуировката и очилата си е направо фетиш за перверзна секретарка..... :)

Link to comment
Share on other sites

Една друга моя любимка (тук малко поразголена :bgrin:)...ама си е хубава всякак...

 

(снимката се увеличава)

 

 

d69a6c03a611e0fe.jpg

Тя и на мен ми е любимка, ама защо остаря бе да му се не види...

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам, от историята на рекламата, е истинска мадама.Не помня обаче къде четох или гледах за тази реклама.

Пък и нарисувана е яка.

Да де, ама ако почнем да постваме анимирани мацки темата ще отиде по дяволите. По-добре да има отделна тема специално за тях, отколкото да се разводни тази. Тя не, че е най-сериозната тема на света, ама все пак ... B)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен, стига да има интерес.Аз за това я пляснах тук, а не направих нова тема, 'щото не съм сигурен как ще се приеме.Пък не искам само да пълним с ненужни теми форума.И за да приключа с оффа ето една "истинска" мадама:

017355424-big.jpg

 

Хи хи хи.Midex, набързо ошета.

Скюземуа.Няма да се повтори.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...