Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Е аз пък не мога да се разбера с пазу. Не само защото очевидно има още доста да рупа леб докато му узрее тиквата, но и защото пуснатите от него снимки на квартални съученички, които с лопата да ги ринеш някакси изобщо не се връзват с определението за най-зарибена мацка.

Е аз пък харесвам по-невинно изглеждащите квартални момиченца :)

Link to comment
Share on other sites

Е аз пък харесвам по-невинно изглеждащите квартални момиченца :)

пишката ти ще стане като молив от толкова чикии, иди врътни малко голфарата да се успокоиш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно някой се е сетил преди мен за нея, но все пак... Малко банално, малко кльощаво, но уникално красиво същество... ТЯ

 

ЕДИТ : Никъде в темата не се изисква актуалност, а красота. Според мен красотата е налице...

Link to comment
Share on other sites

не че нещо ма тая е много много далече от определението "най-красива мацка"..... просто обикновенно момиче , на мене даже не ми е симпатична

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми харесва момичето.

Но всеки си има вкус, казала котката и облизала котетата под опашката :tongue

Link to comment
Share on other sites

Е, па земи си я във вас - мен просто не ми харесва.Типична "Катя" - така се обръщам към всички сервитьорки.

http://velina.info/velina/ Случайно попаднах на нея.

 

Аз ако можех да си я взема у нас... И щях да си я храня и да си я поя, и да си я разхождам, и да си я галя.

 

На мен пък не ми харесва тази дето си я показал.

Link to comment
Share on other sites

Ето, видя ли, че се разбрахме :)

 

______________________________

 

Да, де.Това е.Вас може да не ви кефи, мен горе "Катя" не ме кефи...все ни е тая един на друг.Мен ми харесва, толкоз.Не ви карам да я харесвате. :) това е като темата с колите, бре :) всеки си има мнение.Аз и Джоли не харесвам ама много му дреме на някой.

Link to comment
Share on other sites

Е, па земи си я във вас - мен просто не ми харесва.Типична "Катя" - така се обръщам към всички сервитьорки.

http://velina.info/velina/ Случайно попаднах на нея.

 

И тази за теб е много зарибена мацка ?!?!?! На woox мацката е къде къде по-яка от тая твойта... Мен даже не ме кефи твоята...

Link to comment
Share on other sites

Ето една родна девойка, която според мен е много красива...

237085-n-6-2.jpg

Едит : Момиче без грим и обработка на Photoshop да излезе така, ако тя не е излезнала добре на тази снимка, здраве му кажи. Да не мислиш, че всички мацки, които са поствани тук, без грим и замазване на целулита изглеждат по-добре от това момиче?!?! :)

Ferante, това момиче не ми е позната. Само името и знам... Никога не съм я виждала на живо, но съдейки по още 8-9 нейни снимки, е направо УАУ... Не знам защо, но ми харесва как изглежда. По-детски, невинно някак... А момичето, което ти си постнал, и за нея не знам защо, но пък не ми харесва. Е, вярно русокоска не е снимана в професионални условия, снимката е любителска, но все пак като жена, като излъчване е по-красива според мен. Да не спорим сега, наистина всеки си има вкус.

w00x, благодаря! Време беше някой да оцени мадамата... :)

Link to comment
Share on other sites

...без грим и замазване на целулита изглеждат по-добре от това момиче?!?! :)

Мисля ДА... снимката която качих не е минавала нито през фотошоп, нито момичето е гримирано и за мен изглежда с пъти по-добре от твоята позната :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля ДА... снимката която качих не е минавала нито през фотошоп, нито момичето е гримирано и за мен изглежда с пъти по-добре от твоята позната :)

Хм. Твойта ми прилича на Evangeline Lilly по-известна като Кейт от LOST...

Гали окото. ;)

Link to comment
Share on other sites

Хм. Твойта ми прилича на Evangeline Lilly по-известна като Кейт от LOST...

Гали окото. ;)

 

На мен пък не ми харесва. Изобщо.

 

Тази на gal4enceto е по-хубава.

Link to comment
Share on other sites

Тая на галченцето има даже мъжко излъчване , къде го видяхте това невинно излъчване не мога да се сетя.

Пък и тая тема май беше за НАЙ зарибени мацки а не за някви зле поддържани травестити от еламз флиртче и т.н.....

 

Давайте сега ме нападнете и кажете за фотошопа за гримовете и обърканите ми представи за хубост под влияние на мас медиите които са ми промили мозъка да си мисля че всички жени трябва да са силиконови ходещи буци фон-дю-тен , свободни сте да го направите ма тва не променя факта че тая прилича на ШРЕК , даже съм сигурен че той има по-финно лице.... АРЕ У ЛЕВО ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...