Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Не знам, но много ме кефи как изглежда Lady GaGa. Адски е нестандартна, граничещо с ненормално, което се предполага, че е PR акция, но е една брутална и секси, луда.

 

Рязко се разграничавам от горното твърдение.
Аз също. Тая е толкова отвратителна... Синтетична, безвкусна и надарена с целия кич и шарения, които музикалната индустрия може да изхвърли на едно място. Живото сметище на модата, според мен...

 

 

От поп иконите доста повече ми харесва Фърджи:

fergie-maxim-webb.jpg

 

 

121207-fergie.jpg     fergie-nc.jpg

Link to comment
Share on other sites

За Шакира и Фърджи съм съгласна, мадами, та дрънкат. Ето и едно предложение от мен, мадамата, изпълняваща ролята на Вероника Марс :

 

kristen-bell10220601.jpg

Link to comment
Share on other sites

Само дето мацката е ФърГи ама тва са подробности.

 

Иначе съм с 2 ръце за Шакира.Добре е излезнала.

Link to comment
Share on other sites

Ужасна е :)

 

Деси Банова е сладка, но прекален слабичка в момента - мен чак ме плаши колко е слабо това момиче.

Link to comment
Share on other sites

Ама наистина!Не знам това момиче има ли операции (козметични), но е като изваяна просто, толкова идеална, че чак нереална.

Link to comment
Share on other sites

Нито нещо изваяно виждам, нито нещо кой знае колко красиво. С хваната коса изобщо не хваща окото.

Link to comment
Share on other sites

Нито нещо изваяно виждам, нито нещо кой знае колко красиво. С хваната коса изобщо не хваща окото.
С тези уши...

С тея уши пък изобщо не хваща окото , само БТВ евентуално :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама наистина!Не знам това момиче има ли операции (козметични), но е като изваяна просто, толкова идеална, че чак нереална.

 

Имам една позната дето прилича на нея в лицето. На снимките на които е без грим.

Link to comment
Share on other sites

Всяка мис Венецуела има ;) поне като гледах преди 2 години документален филм специално за това какво е да си "Мис Венецуела" - там всяко момиче мечтае за това (и не само тези от 6 до 12г. ).

 

в лицето има нещо грозновато. Особено тук http://izismile.com/img/img2/20090311/bonu..._mendoza_11.jpg

Мисля, че е по-коректно да кажеш, че не ти харесва :) отколкото "грозновато" - ако за това момиче кажем, че е грозновато - на снимки след излизане от басейн (не от фотосесия) ... ебаси и критериите.

Link to comment
Share on other sites

Гага - хермафродит, честно казано и аз като като съм и гледал клиповете съм си мислел, че е прекалено високо венериното и хълмче, нищо чудно да си облепя мъжкия инструмент като наще травестити

а иначе за да не съм офтопикnicole-scherzinger-upskirt-04.jpg

Link to comment
Share on other sites

а иначе за да не съм офтопик

Тая па грозна циганка , къде ти дойде на акъла да я пляснеш тука и да осереш иначе добре очертаващата се дискусия на тема яки "женски полови органи" :wacko:

INNA

О да .. определено е ... hot :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...