Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
460x687.jpg

 

Цветана Пиронкова :rolleyes:

Тва от дясната страна над горната устна, главата на пирона ли е ? :lol:

 

На тая страница е събрана полюцията на еволюцията :wacko:

Link to comment
Share on other sites

От двете страници,най ми хареса съдседката за секс :P

 

Какво имаш предвид под Полюция на еволюцията

 

Edit: Оле тая е тенесистка, :sick мразя тенесистки,повече от половината са обратни,все едно е била замеряна с павета

Link to comment
Share on other sites

От двете страници,най ми хареса съдседката за секс :P

 

Какво имаш предвид под Полюция на еволюцията

Замърсяване ... не другото значение :D ... щото другото на фона на тея , ще е гавра с атрибута :laughing:

 

ПП.Eто и eдна по-миналогодишна абуригенки от мен :) (тва май за другата тема беше)

7724_102615056422682_100000225650896_70630_7015394_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

По случай новата година, пожелавам много здраве на всички изявили се по-горе офтопик експерти, които боготворят някакви мадами, които имат повече пластични операции от Майкъл Джексън (Бог да го прости), и се заяждат на дребно с едно българско момиче с естетсвен чар, пък било то и тенисистка (лесбийка?!?!?).

Ама нейсе, от спорове в нета смисъл няма.

И за да не съм оф... Деси Банова.

 

a_aea50.jpg 0000035715-article.jpg

Link to comment
Share on other sites

И за да не съм оф... Деси Банова.

Ей тук вече не мога да не се съглася с теб. :punk

 

B_4a18d9ba3999de04700ffa44ef3b0776.jpg

 

П.П. Интересно, че когато слушам прогнозата за времето по НТВ, всъщност рядко запомням какво ще е времето... :devil

 

04a%20tifec.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз я харесвам..., но не ви ли притеснява колко заслабна това момиче напоследък? Съвсем сериозен съм. Плашещо слабичка е.

Link to comment
Share on other sites

Ей тук вече не мога да не се съглася с теб. :punk

Хубава е, но пък на втората снимка е повече фотошоп от колкото човек....

Link to comment
Share on other sites

Хубава е, но пък на втората снимка е повече фотошоп от колкото човек....

Абе тя си е хубава и без фотошоп...аз и тебе мога да те разкрася с фотошопа, ама никога няма станеш толкова хубав като нея. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И определено колежката й Божана Филипова е в пъти по чаровна и красива....поне за мен.

 

Абе тя си е хубава и без фотошоп...аз и тебе мога да те разкрася с фотошопа, ама никога няма станеш толкова хубав като нея

 

Мен номер едно в "To Do" листа ми е да се харесвам на мъже....пфф

Link to comment
Share on other sites

На мен пък изобщо не ми харесва тази Банова. Ама въобще.

 

Викаш ако ти падне би я "праснал" ама с отвращение, нали? :lol:

 

Не че другите 2 би ги подминал...

 

:rofl:... изпростявам на моменти

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах по БТВ разни реклами и видях една от мойте любимки която по незнайни причини я няма в тая тема

 

Candice Swanepoel

 

candiceswanepoel.jpg

 

М да на Психозис-а предложението е много сполучливо. Ама и онази Кандис по-нагоре няма в никъв случай да я отпратя, въпреки че на снимките от линка трябва да се отбележи е излезнала по-добре от колкото на снимката в пост-а.

 

Веднага поправям грешката.

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах по БТВ разни реклами и видях една от мойте любимки която по незнайни причини я няма в тая тема

Candice Swanepoel

+1 :punk

 

+1 - тая е отврат ..

Ти напоследък си доста неадекватен, така, че не може да ти се гласува доверие. :bgrin:

 

На мен пък изобщо не ми харесва тази Банова. Ама въобще.

И ти не трябва да се обаждаш - като гледам се разписваш и в темата за най-секси мъж, та.... :lol: ...àма ха, то не става да тъчеш на два стана...или едното, или другото. :devil

Link to comment
Share on other sites

Много :wub:

 

Мимето Игнатова , не ва ли радва ?

 

Супер сладка е Мимето, но има един ГОЛЯЯЯМ недостатък - една вена на шията отпред, която при всяка дума изпъква и все едно ще се пръсне (като на Моника от "Приятели" :) ) Ако не сте го забелязали, вижте го, а след като го видите няма начин да не ви прави впечатление. Така спря да ме кефи толкова много, като конкретизирах върху тая вена и чак гадно такова, като на някой културист, дето от напън ще се нас*ре :) Луда работа...

Link to comment
Share on other sites

Викаш ако ти падне би я "праснал" ама с отвращение, нали? :lol:

 

Не че другите 2 би ги подминал...

 

:rofl: ... изпростявам на моменти

 

Защо трябва да я "прасна" като ще е с отвращение?

 

И ти не трябва да се обаждаш - като гледам се разписваш и в темата за най-секси мъж, та.... :lol: ...àма ха, то не става да тъчеш на два стана...или едното, или другото. :devil

 

Ааа. Това не беше коректно.

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS, сладурана е тази, откъде я изкопа?

 

 

Защо трябва да я "прасна" като ще е с отвращение?

 

Искаш да кажеш че би я огледал огледал пък ще и кажеш да се облича и да си ходи?

 

 

Ааа. Това не беше коректно.

 

Ейй и от майтап не разбираш.. не че аз го писах другото кой знае колко насериозно...

Link to comment
Share on other sites

М да на Психозис-а предложението е много сполучливо. Ама и онази Кандис по-нагоре няма в никъв случай да я отпратя, въпреки че на снимките от линка трябва да се отбележи е излезнала по-добре от колкото на снимката в пост-а.

Link to comment
Share on other sites

Изабела Скорупко

http://izabella.freehost.pl/gallery/premie...re%202002/7.jpg

Въпреки, че на този шот бих я сбъркал с Лиз Хърли.

 

Тук не съм сигурен дали е тя ама пак много красива >

http://img294.imageshack.us/img294/8571/vo...uly2007hde4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах шоуто на Виктория Сикрет. Просто нямаше празно...

 

И за да не съм съвсем голословен, ето малко повече:

500x812-images-pics12-victoria-victoria5.jpg500x758-images-pics12-victoria-victoria8.jpg

500x750-images-pics12-victoria-victoria63.jpg500x732-images-pics12-victoria-victoria56.jpg

500x751-images-pics12-victoria-victoria40.jpg500x650-images-pics12-victoria-victoria33.jpg

500x705-images-pics12-victoria-victoria34.jpg500x612-images-pics12-victoria-victoria72.jpg

500x549-images-pics12-victoria-victoria65.jpg500x750-images-pics12-victoria-victoria59.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...