Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Добрее закво пак спряха да пускат сериите в инернет от 2 седмици вече не е имало нов епизод кво пак стана бее :angry:

Link to comment
Share on other sites

Добрее закво пак спряха да пускат сериите в инернет от 2 седмици вече не е имало нов епизод кво пак стана бее :angry:

прочети 1 пост по-нагоре и ще разбереш

Link to comment
Share on other sites

в следващият епизод ще видим колко много неща могат да се объркат :D то вече се объркаха нещата със Сукре и после ще трябва него да спасяват .... не може ли поне в една серия да мине без проблем за нашите хора :D

Link to comment
Share on other sites

ако стане още някаква засечка и тея пак останат в тоя смешен затвор, *бал съм ти и сериала. писна ми да гледам едно и също нещо вече 11 серии. ако си мислят, че повтарят цялата схема на първия сезон, жестоко се лъжат. 3-и сезон просто отвсякъде издиша ...

Link to comment
Share on other sites

ако стане още някаква засечка и тея пак останат в тоя смешен затвор, *бал съм ти и сериала. писна ми да гледам едно и също нещо вече 11 серии. ако си мислят, че повтарят цялата схема на първия сезон, жестоко се лъжат. 3-и сезон просто отвсякъде издиша ...

Подкрепям.

11-ти епизод беше напълно излишен.

Link to comment
Share on other sites

То последните два сезона са напълно излишни.Даже части от първия са излишни-излишен сериал,ама парите текът,тийнчетата пискат от кеф ,щото е яко куул да бягаш от затвора,още сезони ще има.Да обобщим,напоследък ми е интересно да сумирам наученото:

1.Затвора е цивилизовано място,съвсем няма първични и грозни неща като изнасилвания,безмислени побои,ненужни убийства.

2.Нежно инженерче с влажен мастийски поглед ще приеме затвора като втори дом и ще разкатава мамата на закоравели престъпници-психопати с интриги и въздишания.

3.Компания,която има власт над президента на САЩ,не може да измъкне рошав путьо от запустял циркаджийски затвор на майната си,а разчита на сложни конспирации и рекет.

4.Гримираните мацки са хардкор изнудвачки и психопатки

5.Скофийлд замисля нещо,то е невъобразимо и неизвестно,и за изненада на зрителя,ще бъде разкрито на края на всеки епизод,важното е да има врътка,

6.По-някаква невъобразима и много ама много смешна причина-надзирателя от първия затвор е още с теб.

7.Брат ти обикаля с голф кабрио и засукано маце,прави там нещо,колкото да отбележи присъствие и да си кажат тийнчетата-бати яката ирония,оня го измъкна,тоя сега ша го измъква.

8.Затвор без надзиратели,охраняван от 4 залисани снайперисти е най-опасното място на планетата.

10.Затворниците са интелигентни индивиди,измислят сложни интриги за да принудят инженерчето да им играе по свирката,но накрая винаги са прецакани,защото не са ДОСТАТЪЧНО умни.

11.САмо необикновено интелигентен човек може да се сети да изкопаете дупка в тунела под земята и да я укрепите за да избягате.

Link to comment
Share on other sites

Слаба работа. Толкова пробойни има вече, че не знам как все още този сериал не се е удавил тотално. Това с измъкването насред цяла глутница типове си беше просто смехотворно. А и после главният чичко полицай реши да търси началото на тунела, а не края - гениааааално, признавам.

Link to comment
Share on other sites

нз какво толкова плюете сериала..мен ме държи в адското напрежение...и мен в 12ти епизод лошо впечатление ми направи само това , че полицая не провери тунела до края... :wacko: :D

Link to comment
Share on other sites

офф тва което стана със Сукре беше тооооолкова ясно ,че не е истина ... а да не говорим как щяха да пържат изрода без да са го закотвили яко .... и разбира се той видя Сукре ,които пък търсеше вече ненужната му бележка и за това се забави ... да му бяха сложили края на тоя филм след 1 сезон :sick :angry1

Link to comment
Share on other sites

И пак стана помия точно накрая на епизода ся ша са завътри и няква нова спирала съсъ Сукре в Сона понякога почвам да се нерва колко го замотват тоя филм

Link to comment
Share on other sites

Слаба работа. Толкова пробойни има вече, че не знам как все още този сериал не се е удавил тотално. Това с измъкването насред цяла глутница типове си беше просто смехотворно. А и после главният чичко полицай реши да търси началото на тунела, а не края - гениааааално, признавам.

то да беше само това ... измъкват се през нощта, а в следващия момент ги дават как бягат през деня .... кл

ючовият персонаж в 3-ия сезон се спъва и си навехва крака (и тук някъде публиката трябва да започне да примира "ами сега? к'во ще стане? дали ще ги хванат?"), а в края прави 3-4 м. скок от покрив на сграда, препуска като кон ... а персонажа на тая патка, дето играе гретчен е толкова изкуствен (кат' я видя нагримосана като за ....), че просто няма накъде повече ....

а и интересно как знаеха в каква посока да плуват, та да достигнат до точно определена шамандура .... а бе, "издишането" е тотално.

това е един от сериалите, които наистина започват супер интригуващо и "зарибяващо", а в последствие се превръщат в някаква жалка картинка

Link to comment
Share on other sites

то да беше само това ... измъкват се през нощта, а в следващия момент ги дават как бягат през деня .... кл

ючовият персонаж в 3-ия сезон се спъва и си навехва крака (и тук някъде публиката трябва да започне да примира "ами сега? к'во ще стане? дали ще ги хванат?"), а в края прави 3-4 м. скок от покрив на сграда, препуска като кон ... а персонажа на тая патка, дето играе гретчен е толкова изкуствен (кат' я видя нагримосана като за ....), че просто няма накъде повече ....

а и интересно как знаеха в каква посока да плуват, та да достигнат до точно определена шамандура .... а бе, "издишането" е тотално.

това е един от сериалите, които наистина започват супер интригуващо и "зарибяващо", а в последствие се превръщат в някаква жалка картинка

тва с накуцването си беше номер на Устлър, надяваше се по тоя начин да го изоставят. затова после като скочи и тръгна да бяга камерата фокусира краката му. spoiler: а какво му е трудното да знаеш къде е шамандура ако преди това си планирал измъкването до там :confused

общо взето тоя филм дето "издиша" ме кефи ;)

Link to comment
Share on other sites

тва с накуцването си беше номер на Устлър, надяваше се по тоя начин да го изоставят. затова после като скочи и тръгна да бяга камерата фокусира краката му.

 

да бе ... той трябва да е страшен оптимист, за да си е мислел, че ще може да се измъкне след като остане сам :laughing:

няма логика т'ва

Link to comment
Share on other sites

уистлър видя как линкълн щеше да убие махоун и се уплаши най-вероятно ,че и него ще иска да убие после :D и преди тва в серията му се изрепчи...разбира се като избяга на вън там имаше кола с човек до нея и той успя да си я вземе :)

 

а иначе това за деня и ноща...в тунела си говореха ,че след 10мин почвало да изгрява слънцето или нещо такова беше...да не говорим тва се промъкнаха под колите :D

Link to comment
Share on other sites

да бе ... той трябва да е страшен оптимист, за да си е мислел, че ще може да се измъкне след като остане сам :laughing:

няма логика т'ва

ми не знам кво гледаш тогава

още като падна беше ясно че се прави, почна да им вика да го оставят. ти ако си наистина си ранен дали ще искаш да те оставят на полицията :D

ако в следващия епизод куца тогава вече си признавам че е тъпо, но не вярвам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...