Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

В началото ми беше интересен. Особено покрай пича, който им порваше бузите. Но в последните сезони сякаш се чудят какви по-извратени неща да измислят, за да запазят аудиторията.

 

 

Мда, има нещо такова. Аз бях спрял да го гледам, ама сега 6-ти сезон пак почнах.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За три дни стигнах до 3-ти сезон на 24. Направо не мога да повярвам колко ми харесва. Много заплетен и напрегнат. Ако всички 13 сезона са такива - евала!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Да така е сериала първо после за финал на историята е филма разбира се !

Днес попаднах на един нов сериал който ще си заслужава определено а и от много време се надявах да има нещо подобно на ROME:

Spartacus: Blood and Sand (2010)

Даже ги има качени пред премиерно първите две серии с WebScr запис

СПАРТААААА... к.
Link to comment
Share on other sites

За три дни стигнах до 3-ти сезон на 24. Направо не мога да повярвам колко ми харесва. Много заплетен и напрегнат. Ако всички 13 сезона са такива - евала!

Оказва се, че сезоните са само 7 - нямам идея защо в arenabg са направили място за 13 :(

Link to comment
Share on other sites

Ще взема и аз да сваля 24, да видим, може и на мене да ми хареса. Междувременно изгледах Roswell и Bones. Забележки има съвсем леки и към двата сериала, но като цяло хубави сериали. Roswell - първата забележка е главния герой, краля демек. Е как може деба. Тоя е прототипа на Майкъл от Prison Brake. Тва момче никой ли не му каза, че има право да прави и други физиономии пред камерата освен едната, която правеше и трите сезона. Блуждаещ поглед на пикаеща крава !! Втората забележка е, че не е нормално някакви тинейджъри да спасяват света. Тъпо изглежда. Той не може да се сети като влезне в кенефа дали е отишъл да пикае или да си бие злобарката, света ще ми спасява. Като махнем това, всичко друго е окей, сериала е приятен като се абстрахираш от горните две проблемчета. За Bones само една забележка - Буут и Бренан как пък 5 сезона не се натаковаха бе бах мааму. То не бяха влажни погледи, то не бяха спасявания то не беше чудо. И тия кавали сценаристите ще го влачат това поне до края на 5-и сезон, помнете ми думата. Еми то бива, бива ама колко да бива вече. Другото е на ниво. Актьорите са добри, всички имам предвид. Играят си ролите леко, не се забелязва някакво преиграване. Бренан е малко еднотипна като развитие и като изпълнение, но се преживява. За различните епизоди използват артисти от други сериали и общо взето на моменти това прецаква изненадата, но не е голям проблем и това. За да го имаш тоя проблем трябва да си изгледал маса сериали, така че тия дето гледат много сериали го имат. Тия дето гледат 3-4 са окей.

 

П.С. Не съм се замислял да запомня имената на артистите и затова карам с имената на героите им.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък поради принудително приковаване на легло за ден-два изгледах Lie to me и мога да кажа, че не съжалявам. Заради използваните методи на разследване има много общо с The Mentalist, но странно защо в последния още по средата на сериите ми беше ясно какво става, за разлика от Lie to me, където до последно има изненади. Пък и харесвам филми, които малко или много обучават зрителя, а не просто развиват сюжетите си държейки ни настрана.

Link to comment
Share on other sites

4 сезон на Dexter завърши ФЕНОМЕНАЛНО просто ,5 минути стоях с отворена уста :blink: .Няма такъв сериал

В първита троика се нарежда в личната ми класация след LOST и преди Breaking Bad

Flashforward-след първите изключително яки серии се осраха тотално ,ще изгледам до 10 серия колкото са излезли и тва то бива разпъване на локума ама те се пооляха

The Universe 4 сезона на History chanel с наи новите открития в астрофизиката,астрономията и изобщо за космоса пресъздадени с перфектна анимация и обяснени от едни от наи известните учени в областа в момента.Е тва също заслужава да се види.Аз получих душевен оргазъм направо :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Друга работа си нямаше и ти :) Сега ще го сваля да видим дали ще ми хареса :)

Аааа не поемам отговорност, не казвам, че го препоръчвам, просто определено става за губене на времето :rolleyes: Ако трябва наистина да препоръчам някой сериал това е South Park и House M.D. Всичко останало е някъде назад. Е, да речем, че и Декстърчо става B)

Link to comment
Share on other sites

От този сериал (а.к.а 4400) гледах точно 2 епизода, много ми беше скучен, многоооооооооооооооооооооо :sick

Link to comment
Share on other sites

Няма втори сериал като 24 . Той е един от малкото сериали ,които гледам и ми харесват . Иначе онзи ден видях ,че излиза 3 сезон на The Big Bang Theory . Много добро продължение . Не очаквах ,че ще се смея толкова много пред компютъра :Д

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Започнах 4400. Пилотът е обещаващ.

Първите 3 сезона са много добри. Само последният малко се разводнява, но е нормално. До после не се е знаело дали ще го снимат или не. Честно казано съжалявам, че е само 4 сезона. Аз точно по съвет на някой в тази тема го изгледах. Също така и Bones. 24 си спомням как преди години го следях по телевизията. Много добър сериал е. Трябва да се захвана да го изгледам на компютъра.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на същото мнение за 24. Гледал съм всичките сезони по 2 пъти във времето и определено е един от най-добрите сериали. Един от малкото, които стават все по-интересни със всеки изминал сезон. Последно време гледам Supernatural. Добър сериал, но съм до 8-9 серия и все едно и също. Малко тъпо взе да става.

Link to comment
Share on other sites

Последно време гледам Supernatural. Добър сериал, но съм до 8-9 серия и все едно и също. Малко тъпо взе да става.

Почти всички серии на първия сезон са така , след това почва интересното.. щом изгледах първия така се закачих , че втория , третия и четвъртия отидоха за седмица.Първия е някак си въведение , а след него като започне вече главната история става уникално як. Сега от петия са излезнали 10ина серии и нямам търпение да го пуснат пак към края на Януари

Link to comment
Share on other sites

Почти всички серии на първия сезон са така , след това почва интересното.. щом изгледах първия така се закачих , че втория , третия и четвъртия отидоха за седмица.Първия е някак си въведение , а след него като започне вече главната история става уникално як. Сега от петия са излезнали 10ина серии и нямам търпение да го пуснат пак към края на Януари

И аз съм голям фен.Как интересно свърши.Новия епизод трябва да е много добър.Викаш чак към края на януари?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм голям фен.Как интересно свърши.Новия епизод трябва да е много добър.Викаш чак към края на януари?

На 22 пише , че ще го излъчват.

Link to comment
Share on other sites

Scrubs почнах да гледам, но трябва да кажа, че ако не е др.Кокс, направо да трият и да го махат.

 

Heroes потвърди съмненията ми, че ще е стане още по-голяма боза, отколкото е до момента 6-ти сезон, след новите две серии. Евентуално с пистолет на главата може да догледам сезона.

 

Дано другата седмица да почнат да излизат следващите епизоди на яките сериали.

Link to comment
Share on other sites

Scrubs почнах да гледам, но трябва да кажа, че ако не е др.Кокс, направо да трият и да го махат.

 

Heroes потвърди съмненията ми, че ще е стане още по-голяма боза, отколкото е до момента 6-ти сезон, след новите две серии. Евентуално с пистолет на главата може да догледам сезона.

 

Дано другата седмица да почнат да излизат следващите епизоди на яките сериали.

Какъв 6 ти сезон какви нови 2 епизода кви 5 лева:) ?Heroes в момента е до 14 еп 4 сезон.И не знам дали е боза ама е на 1во място при сериалите.

Edited by thebeast
Link to comment
Share on other sites

Объркал съм цифрата, но останалото е така. Мисля че 13 и 14 епизод са нови. Или варианта е да съм пропуснал да ги гледам и за мене да са нови все пак. И са зверски скучни и безсмислени. Предполагам точно щото стана такава боза сериала, затова е номер едно. Смислените сериали никога не са номер едно.

Link to comment
Share on other sites

Объркал съм цифрата, но останалото е така. Мисля че 13 и 14 епизод са нови. Или варианта е да съм пропуснал да ги гледам и за мене да са нови все пак. И са зверски скучни и безсмислени. Предполагам точно щото стана такава боза сериала, затова е номер едно. Смислените сериали никога не са номер едно.

Става горе долу за убиване на времето.Вярно че 1вите 2 сезона бяха доста по-велики,но при всички идва време когато започват да се изчерпват.

Link to comment
Share on other sites

Днеска влизам в замунда и какво да видя... 24 сезон 8 епизод 1 и 2 :) Сега нямам време да ги гледам , ама рейтинга е 9 в имдб. Да се надяваме ,че са достойно продължение на поредицата :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...