Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Да точно за него!

ето едно трейларче на сериалчето :allien :

 

Psihara^^

Аз за това след като изгледах първа серия го спрях, че да събера повечко че така не е работа по една сериа на този интересен сериал !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз скоро го изгледах Dark Angel изобщо не е лощо сериалчето само края му един никакъв за мен поне !

Може да обърнеш внимание на Flash Forward, но лично аз съм гледал само пилотният епизод че ще е голяма работа според мен сериалчето и е добре да се гледат много серии на куп !

Също скоро излиза V мисля че ще е добър и той феновете на мистерия и alian :allien !

Лично мен ме запали Supernatural не очаквах да ми хареса ( и не му бях обръщал внимание ) и сега се радвам че има един билюк епизода на които да се наслада !

на Дарк Ейнджъл има и много добър фенски виртуален 3-ти сезон, който завършва общо взето историята, ако имаш време, погледни го - http://www.virtualdarkangel.com/VS3//database/archives.htm

Link to comment
Share on other sites

А, който не е гледал "Fringe" да знае, че целият първи сезон е нещо като въведение, което почти ме отказа да го гледам (продължих да го следя само заради смахнатият учен), обаче вторият сезон доста добре започна и като развиване на историята и като всичко останало!

И аз след първи сезон замалко да се откажа, но продължих и не съжалявам, засега много ми харесва. Да видим докога и как ще развиват историята.

Не знам докога ще успея да гледам FF, малко нямам търпение, дано да ми задържат вниманието. А и това постоянно повтаряне на спомените на всички по няколко пъти ме дразни особено.

Link to comment
Share on other sites

SGU най-накрая пое правилната посока!
SGU пое в правилната посока, в момента в който се разграничи рязко от предните две многосезонни изтъпления. Естествено, който не харесва мелодраматичност и бавноразвиващо се действие няма да го хареса. В атмосферата и операторската гледна точка има много взаимствано от BSG, което е правилния избор, все пак едва ли в близките години нещо ще успее да достигне камоли надмине този сериал.

 

Силно се надявам да не унищожат добрия старт, с въвеждането на бутафорни лошковци, като предните два.

Link to comment
Share on other sites

С новия си сезон, Nip/Tuck се доказа за пореден път. Много добър сериал. Ако някой случайно не го е гледал, да го свали и да го гледа от Сезон 1, та чак до 6.

Link to comment
Share on other sites

SGU си е доста скучен, макар да е по-интересн от колкото в началото. За сега сюжета е един и същ - какво ще се обърка този път? Ако до средата на сезона не започнат да разнообразяват спирам да го гледам. За сега съм на мнение, че трябваше да продължат да правят СГ-1. Дано скоро путенцето на сенатора да замине, че ме дразни.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

За сега съм на мнение, че трябваше да продължат да правят СГ-1.
О Рич, детето не е от теб, а от джафата ни.

 

Спирането на предните два сериала беше най-правилното решение, което можеха да вземат. Да приключат, докато все още има балами.... така де фенове. И двата сериала си заслужаваха гледането ,само заради финалните епизоди, които бяха меко казано прекрасни. Което е странно като се имат предвид 15-16-те сезона акане. Жалко, че сценаристите караха на маратонски принцип, сто часа монотонно безинтересно тичане и всичко от себе си в последните метри.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Ха! Това е чудесна новина, ако е достоверна.

 

Иначе най-накрая се наканих да гледам V. Не е разтърсващо добър, но има потенциал. Едно нещо обаче мнооооого ме подразни -

защо извънземните нямат летящи роботчета с хайдеф камери?????

 

Link to comment
Share on other sites

Новият епизод на The Mentalist е причината, поради която работя в сферата на сериалогледането! :)

Незнам за новият аз съм към края на 1-ви сезон, но сериалът е невероятно добър и развлекателен :punk

Link to comment
Share on other sites

След дълго размотаване най-накрая си свалих Firefly (даже в HD формат - по 3 гб на епизод) и доволно мога да заявя, че е чудесен! Ако сте гледали филма Serenity и ви е харесал, то този сериал е точно за вас (най-вече защото става дума за едни и същи герои :) ).

Link to comment
Share on other sites

Да така е сериала първо после за финал на историята е филма разбира се !

Днес попаднах на един нов сериал който ще си заслужава определено а и от много време се надявах да има нещо подобно на ROME:

Spartacus: Blood and Sand (2010)

Даже ги има качени пред премиерно първите две серии с WebScr запис

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

В началото ми беше интересен. Особено покрай пича, който им порваше бузите. Но в последните сезони сякаш се чудят какви по-извратени неща да измислят, за да запазят аудиторията.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...