Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Без да се превъзнасям много, много, но за мене поне се оказа, че 24 е най-професионално направения сериал, който съм гледал до момента. Не най-интересния, макар че е в топ5. Актьорска игра, работа с камерата и т.н. Много добра работа. И то през всичките сезони. Новите две серии не съм стигнал до тях да ги гледам още, но мисля че ще е на висота.

Link to comment
Share on other sites

В 24 има страхотна операторска работа... Очаквам само Джак да изтрещи и да избие всички, 'щото все са неблагодарни. Пък той така самоотвержено да спасява света всеки сезон...

Link to comment
Share on other sites

аз ви съветвам да чакате целия сезон да излезе, че иначе му се губи чара всяка седмица да гледаш по малко, особено пък като действието се развива само в 24 часа :)

Link to comment
Share on other sites

Следя няколко сериала и нямам нерви да чакам цял сезон. Ако изчакам всички да излезнат ще трябва да не ставам от компютъра един месец, че да ги изгледам.

24 почва много добре. Гледах само първата серия, но след малко ще изгледам и втората, но определено продължава добре. Евала. За малко сериали мога да кажа че са ми били интересни толкова дълго време. Всъщност само още един. House M.D. Комедиините не ги броя.

Link to comment
Share on other sites

Какво виждат очите ми? Още два нови епизода на 24? Сънувам ли? :)

Не сънуваш :) Аз вече ги гледах и са по добри от предните две. Не вярвах ,че 8 пореден сезон ще е все толквоа интересен този сериал. Сега незнам как ще издържа 1 седмица до новата серия, и така до май месец :)

 

едит: Еми снощи гледах ,че 20 серия ще се излъчи на 3-ти май. Иначе по графика,който гледах, само на 1-ви март ще излезнат 2 серии :(

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Тоя 24 е наистина заребен ма съм още на първата серия на 3-ти сезон !

Утре чакам 720p записа на :bgrin: :

:punk

 

Як е да аз го бях гледал до 5 сезон ся изгледах пак 4ти и почнах 5ти :) Забелязвате ли във всичките сезони досега колко много CTU агенти измряха:laughing: Всички освен главните герои като агенти мрат като мухи, при първи досег с врага:lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди време по някоя БГ телевизия пускаха един сериал Mad about you с Хелън Хънт. Беше много '90 и сега като си го припомних, има доста добри попадения. Някой знае ли откъде може да се свали с някаква поносима скорост? Видях го в isohunt, но през повечето време се мъчи на 4-5 кб/с. :)

Link to comment
Share on other sites

По HBO COmedy имаше един испански сериал "Моите щури съседи" беше много забавен.

Дали има някакъв шанс да се появи в нета с бг субс ?

В замунда го има - моите луди съседи.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже нещо за този сериал ,че сесията свършва утре и трябва да поотпуснем малко, а пък и гледам ,че има високи оценки :)

Преди време го почнах,но нещо не успя да ме грабне...Има добра идея и замисъл,но нещата са извъртяни в друга насока(цялата работа с тоя град с учени и супер хай-тек джаджи ми се струва,че можеше да се оползотвори по-добре).На моменти даже ми се струва,че бие доста на "тийн".Имах нагласата за нещо по-различно (може би и заради това не ми допадна).

Link to comment
Share on other sites

Аз пък само заради нея издържах чак до 4 епизод. :)

Иначе бих продължил да гледам този сериал, само ако оповестят, че ще има гореща лезбийска сцена между Душку, Миа Киршнер, Кристен Бел и Дженифър Лав Хюит!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък само заради нея издържах чак до 4 епизод. :)

Иначе бих продължил да гледам този сериал, само ако оповестят, че ще има гореща лезбийска сцена между Душку, Миа Киршнер, Кристен Бел и Дженифър Лав Хюит!

Ако нямаше едно копче до теб, сериозно щях да охуля вкуса ти за жени, как ги нареди една от друга по-омразни за мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

24

Castle

House M.D.

Human Target

How I Met Your Mother

Scrubs

Two and a Half Men

The Mentalist

CSI Miami

Lie To Me

The Big Bang Theory

Heroes

Bones

 

Не е на добре да следя толкова сериали, нали ?? Да не говорим за още 3-4 дето ги гледам през 2-3 серии. И съм сигурен че пропускам някой.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...