Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Към феновете на Bones - само на мен ли започва да ми доскучава? Може би се дължи на това, че трябва да чакам по 7+ дни за всеки следващ епизод, но тръпката вече определено не е същата.

Link to comment
Share on other sites

Castle

Чудно ми беше дали могат да измислят нов начин за разнообразяване на полицейските сериали и воала - Castle. Касъл е писател на трилъри, който след един случай с убийство по негова книга започва да работи заедно с полицията. Изгледах пилота и много ми допадна. Още едно попълнение към седмичната програма :)

Link to comment
Share on other sites

Към феновете на Bones - само на мен ли започва да ми доскучава? Може би се дължи на това, че трябва да чакам по 7+ дни за всеки следващ епизод, но тръпката вече определено не е същата.

Явно на теб ти отне повече време, за да те отегчи, на мен ми доскуча още първи сезон и го зарязах.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Harper's Island

 

Harpers%20Island%20-%20poster.jpg

 

Островът на Харпър" е нов сериал на CBS, започващ на 9 Април.

 

Група приятели и едно семейство се отправят към самотен остров в крайбрежието на Сиатъл. Островът е известен с това, че в продължение на години никой не е разрешил случай със 7 убийства. Те са дошли на острова, за да се веселят, но не знаят истинската причина за която са тук... да умрат.

 

Трейлър - http://www.youtube.com/watch?v=ZfjC5sbsC8s

 

Излъчени са 3 серии от 13, има ги в Замундата. Не е лош като цяло. Клиширан и нелогичен на моменти, типично за жанра. Абе става, ако ви се гледа нещо ново.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чак чудесни... интересни са, но няма никаква тръпка, никакъв съспенс, а глупостите, които бръщолевят постоянно все още не мога да преодолея, че да взема каквото става там на сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Чак чудесни... интересни са, но няма никаква тръпка, никакъв съспенс, а глупостите, които бръщолевят постоянно все още не мога да преодолея, че да взема каквото става там на сериозно.

Ееее аз имах предвид, че досега не ме трогваше особено с нищо и го гледах с цел да убия един час, но сега започва да ми става по-интересно.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. За трепане на време го гледам, но ми е интересно да видя все пак какво са замислили по-нататък в историята. Събитията водещи до развръзките не са ми особено интересни.

Link to comment
Share on other sites

Да, подобно е. За което много благодаря :) А Generation Kill го има в замундата със субове.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NCIS - мислех, че е глупост като JAG, но се оказа, че съм бил доста далеч от истината. Любимата ми комбинация "криминален с елементи на комедия" или по-скоро "комедия с елементи на криминален". Особено агент ДеНозо - уникален е.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Точно си мислех да пиша за Mental и се чудех дали liquid го е гледал :)

Има потенциал, особено ако продължава да се мери с Хаус по особнячество.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тъкмо взех да се шашвам, че всички сериали свършиха, три от "майсторите" в сферата се завърнаха с нови сезони: Weeds, Burn Notice, The Closer.

I'm a happy psycho :D

 

 

Тhe Unusuals - започвам да се чудя дали въобще има лош полицейски сериал :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...