Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Има ли друг The Office освен US?

 

Аз го гледах като го даваха по bTV. И на мен много ми хареса, но го спряха. Ще чакам да го пуснат пак, защото по телевизията ми е по-кеф.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има ли друг The Office освен US?

 

Аз го гледах като го даваха по bTV. И на мен много ми хареса, но го спряха. Ще чакам да го пуснат пак, защото по телевизията ми е по-кеф.

има the office uk - оригиналния, по който е направен американския, ама на него не ми допаднаха актьорите, пък и е само 2 сезона, та го зарязах след първия епизод

с дублаж хич не обичам да гледам комедии аз, половината шеги се губят в превода

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена изгледах 3 серии на

The Mentalist (2008) много добре направен и интересен

определено ще продължа да го гледам

Link to comment
Share on other sites

с дублаж хич не обичам да гледам комедии аз, половината шеги се губят в превода

 

Аз явно съм прекалено профишънт и разбирам какво са казали на английски по превода :D

 

Иначе гласовете са добре подбрани.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми комедийни сериали/нещо не ангажиращо/.За ориентир падам си по:

IT Crowd

The Big Bang Theory

The War At Home

Coupling

Allo Allo

South Park

Two and a half men

Married With Children

...........

:rolleyes:

Edited by bratmito
Link to comment
Share on other sites

Weeds, заедно с LOST и Nip/Tuck - най-големия сериал. Току що го завърших. 3 сезона за 3 дни. С нетърпение чакам следващите епизоди.

Link to comment
Share on other sites

Сори, предположих, че не знаеш за 4 и 5 сезон.

 

Не, аз и малко объркващо съм го написал. 1 и 2-ри ги гледах по телевизията, но ми стана прекалено интересно на края на един епизод и се изкуших да ги сваля от интенет. И така малко по малко, ги изгледах всичките оставащи 3 сезона.

Link to comment
Share on other sites

Епизод 3ти на FlashForward

ГИГА СИЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!!!!

Новия Старгейт - тръгват в посока, в която ОТЯВЛЕНО не са силни... Мноооооооого драма в екшън сериал = СЪКС!

НОВИЯ НА Fringe = OMG WTF

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Едва ли е тук мястото, но тъй като темата е за сериали ще питам.

 

Искам да ми кажете всички адвокатски сериали, които знаете. Без значение дали са американски или не. Филми сериали... абе каквото се сетите. Навремето даваха един сериал по БНТ италиански със Стефан Данаилов, но му забравих името. Беше добър.

 

едит: Въпросният италиански филм се казва "Дело по съвест"(Un caso di coscienza) , но не мога да го намеря никъде.

Edited by boomearst
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Glee - много яко, разтоварващо сериалче. Нашумява в момента в Америка. На музикалните фенове много трябва да има хареса. ;)

p.s. The Good Wife нистина изглежда добър.

Edited by melo_girl
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо Fringe ми стана много интересен сериал и пак се чака за следващ епизод.

Season 2, Episode 6: Earthling

Original Air Date—5 November 2009

:/

Link to comment
Share on other sites

Ами нещо не може да ме грабне тоя Flash Forward така както очаквах. Прекалено праволинеен ми идва, а актьорите не се справят с изразяването на емоциите на героите. Ще погледам още малко, дано се оправи. Ако не, ще изчакам да излезнат всичките 5-6-7 сезона и ще го изгледам целия, да видя поне какво става на края.

Link to comment
Share on other sites

Я ми издайте името на някой сериал, нещо X-Files, Fringe, Heroes, Supernatural, Eleventh Hour, мистерии да има, фентъзи или сци-фи... ако изобщо има още такива сериали освен тези които изброих?

Впрочем Elevent Hour е добър сериал, макар и да е спрян след първият сезон (то из без това историята си завърши) си заслужаваше гледането!

В търсенето на такива сериали леко се отклоних и се спрях на Dexter, обаче не ми допадна, прекалено клиширан ми се стори на моменти, въпреки че идеята е доста оригинална, за това викам да си остана на фентъзи и научна фантастика за момента.

:)

Link to comment
Share on other sites

Я ми издайте името на някой сериал, нещо X-Files, Fringe, Heroes, Supernatural, Eleventh Hour, мистерии да има, фентъзи или сци-фи... ако изобщо има още такива сериали освен тези които изброих?

Впрочем Elevent Hour е добър сериал, макар и да е спрян след първият сезон (то из без това историята си завърши) си заслужаваше гледането!

В търсенето на такива сериали леко се отклоних и се спрях на Dexter, обаче не ми допадна, прекалено клиширан ми се стори на моменти, въпреки че идеята е доста оригинална, за това викам да си остана на фентъзи и научна фантастика за момента.

:)

може Dark Angel да погледнеш

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

Аз скоро го изгледах Dark Angel изобщо не е лощо сериалчето само края му един никакъв за мен поне !

Може да обърнеш внимание на Flash Forward, но лично аз съм гледал само пилотният епизод че ще е голяма работа според мен сериалчето и е добре да се гледат много серии на куп !

Също скоро излиза V мисля че ще е добър и той феновете на мистерия и alian :allien !

Лично мен ме запали Supernatural не очаквах да ми хареса ( и не му бях обръщал внимание ) и сега се радвам че има един билюк епизода на които да се наслада !

Link to comment
Share on other sites

Много ви благодаря за отговорите, "flashforward" ми грабна окото, сега ще си сваля няколко епизода за да видя за какво става въпрос.

А, който не е гледал "Fringe" да знае, че целият първи сезон е нещо като въведение, което почти ме отказа да го гледам (продължих да го следя само заради смахнатият учен), обаче вторият сезон доста добре започна и като развиване на историята и като всичко останало!

 

Иначе за този "V" ли говориш?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...