Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

V4era vzeh zaplatata :) I 6te pory4vam kato se vry6tam kym Plovdiv predi velikden, 4e ako q vzema nqma kak da q mykna po vlakovete pyk dostavkata e kym 15 leva, abe kato se zamislq moje i da q vzema i da si q donesa, ama trqbva da oblepq kutiqta s ne6to da ne se gleda, 4e ako nqkoi mi sko4i 6te trqbva da se biq do smyrt. Trqbva i da re6a mejdu:

 

http://plesio.bg/product.php?product_id=21...section_id=1290

i

http://plesio.bg/product.php?product_id=23...section_id=1290

 

V multirama vtoriq bundle e 699 leva. Basi razlikata. Hmm

 

Ama imam kym 3 sedmici da go doizmislq.

От Пловдив можеш да го вземеш от Плесио също. Но специално в магазина зад халите нямат т.е. трябва да им кажеш да ти донесат, а и не знам дали новите цени са в действие при тях. Най-добрия вариант е Plesio. Ако го мъкнеш задължително го скрии, че ако го видят ще убият. :lol: Втория пакет в случия е по-изгодиика щото имаш 2 игри за никвите 20 лева още. Viva Pinata е пълна идиотщина, но заради Forza-та си заслужава. Само да те предопредя че зимата един пич си беше взел този същия пакет с двете игри тогава беше още коледен от Plesio и беше писал тук във форума дали има кой да му го хакне та аз му писах, чухме се и дойде до нас да го видим. Отворихме го но беше с миризливото Hitachi и го праща в "Бушона". Не мога да гарантирам, че е този ще е с Hitachi нито за нормалния пакет дали ще е с него или BenQ, но все пак да знаеш. С 2 думи бъди готов да дадеш още 150 лв. за флашване. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От Пловдив можеш да го вземеш от Плесио също. Но специално в магазина зад халите нямат т.е. трябва да им кажеш да ти донесат, а и не знам дали новите цени са в действие при тях. Най-добрия вариант е Plesio. Ако го мъкнеш задължително го скрии, че ако го видят ще убият. :lol: Втория пакет в случия е по-изгодиика щото имаш 2 игри за никвите 20 лева още. Viva Pinata е пълна идиотщина, но заради Forza-та си заслужава. Само да те предопредя че зимата един пич си беше взел този същия пакет с двете игри тогава беше още коледен от Plesio и беше писал тук във форума дали има кой да му го хакне та аз му писах, чухме се и дойде до нас да го видим. Отворихме го но беше с миризливото Hitachi и го праща в "Бушона". Не мога да гарантирам, че е този ще е с Hitachi нито за нормалния пакет дали ще е с него или BenQ, но все пак да знаеш. С 2 думи бъди готов да дадеш още 150 лв. за флашване. ;)

 

Teq igri vyob6te ne mi trqbvat nqma da gi pusna daje. 6te si kupq Burnout Paradise i kato q izjitkam cqlata 4ak togava 6te go flashvam. Pone za sega tova e plana. Ina4e 150 leva za flashvane zvu4i kofti. A moje li da 4ete originalni sled kato se flashne?(moje i da e typ vypros ama kvo da se pravi)

 

Kyde zad halite ima Plesio, az samo Pulsar znam tam.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Teq igri vyob6te ne mi trqbvat nqma da gi pusna daje. 6te si kupq Burnout Paradise i kato q izjitkam cqlata 4ak togava 6te go flashvam. Pone za sega tova e plana. Ina4e 150 leva za flashvane zvu4i kofti. A moje li da 4ete originalni sled kato se flashne?(moje i da e typ vypros ama kvo da se pravi)

 

Kyde zad halite ima Plesio, az samo Pulsar znam tam.

Щом не ти трябват няма абсолютно никакъв смисъл от този пакет с тях тогава. Копуваш си нормалния Premium от 478 лв. и работата заспива. Копуваш си един Paradise и го превърташ като през това време си дърпаш и демота от Live и така можеш да разбереш дали ще изпляква през това време или не без да ти отиде гаранцията и като я врътнеш, ако още всичко е OK я флашваш. 150 лв. е ако ти се падне оаканото Hitachi затова ще стискаш палци за BenQ. Ще разбереш коя от 2-те версии е като отвориш още драйва. Шейните са различни. Разбира се че могат да се играя оригинални игри след флаша. То ако не можеше... Сеаш ли се?...

 

ПС: Пулсар е разбира се зад халите. Грешката е моя. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно така ще стане. Трябва да ги питам само има ли HDMI точно този пакет. Иначе ТВто ми е HD Ready, но нз дали е Фул ХД. И все пак ще трябва хубав кабел така или иначе. Предпоалгам, че разликата е забележима. Трябва да доизмисля и транспорта как да стане. :) Ще трябва да съм много креативен. Може да ида да я плата в магазина, да ми я докарат до Студ Град, да я облепа с вестници и да я сурна по влаковете после или да дам 15 кинта да ми я докарат до Пловдив направо. Ама ще го измисля де. Гледам, че Ninja Gaiden 2 s се задава и Battlefield: Bad Company и Gears of War 2. А да не говорим за SW:The Force Unleashed. Ще има кво да се играе :)

 

 

Edit: Utre ili vdrugi den mislq da go pory4vam ka6onboxa da mi go donesat do studentski a pyk kato si idvam kym Pld 6te go oblepq s vestnici i vyv vlaka :)

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти да няма закъснения и проблеми с пратката и да се кефиш на максимум , аз все си викам пс2 да си взема заради някои игри ама нямам пари в момента .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти да няма закъснения и проблеми с пратката и да се кефиш на максимум , аз все си викам пс2 да си взема заради някои игри ама нямам пари в момента .

:laughing:

Според мен вече не си заслужава. Не е хава да се взима конзола от предишна генерация при наличието на нова и то от доста време. Съвсем скоро очаквам да резнат PS2-ката и да не се правят повече игри за нея. Micro$oft бутнаха цените драстично, скоро и Sony предполагам ще ги последват такаче насочи се към новата генерация. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dostavkata propadna, za6toto dostavqt do 18, a az dotogava sym na rabota. Za tova dneska kato svyr6a 6te hoda do magazina da kupq. Nqma 4ist premium vyob6te ima samo bundle-a s Forza Motorsport 2 i Viva Pinata. Stiskam palci da ne e Hitachi 79 ama kvoto izleze pyk bal sym mu mamata! Ina4e v4era zvynqh i me uveriha 4e imat golemi torbi, v koito da slojat kutiqta da ne se gleda :D Taka, 4e dove4era o4akvaite update i snimki.

Link to comment
Share on other sites

Имам си вече Xbox 360 :) Bundle-a с 2те игри. Чисти премиум нямат въобще. Като се върна в Плд преди великден тичам до пулсар да си купа Burnout Paradise и разцепвам :)

Честито! Да си го ползваш със здраве и голям кеф! В момента адски ти завиждам. :lol: Чакаме снимки и инфо за драйва!

 

ПС: Пожелавам и безаварийни часове игра! :P

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Честито! Да си го ползваш със здраве и голям кеф! В момента адски ти завиждам. :lol: Чакаме снимки и инфо за драйва!

 

ПС: Пожелавам и безаварийни часове игра! :P

 

Мерси много. Снимки и други подробосни ще дам като се върна в Пловдив. Ще постна снимка на шейната на драйва да видиш дали е Хитачи или от другите, че аз разлика няма да направя. :) Иначе конзолата е произведена 11.2007

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен :punk ,аз пък на скоро се здобих с геимкюбче и сега размазвам зелдите.

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

Никога не съм разбирал какво се кефят геймърите на тези зелди. Д колкото съм гледал клипове и т.н. ми изглежда доста простовати, детски и плоски...

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм разбирал какво се кефят геймърите на тези зелди. Д колкото съм гледал клипове и т.н. ми изглежда доста простовати, детски и плоски...

 

ами седни да поиграиш на някоя от зелдите от N64 платформа насам.., и тогава си вади изводи а не от някви клипове и т.н. :angry: . Лично на мен този тип фентъзи адвенчър с екшън и рпг елементи много силно ми въздеиства, подобнa игрa e Fable.

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

Добре бе хора , тея от пулсар защо не пишат дали имат или нямат gamecube в складовете ами трябва да питам на всякъде като някакъв призрак да обикалям пловдив примерно .

То тука в България не знам къде изобщо е има тая конзола вече .

Ама искам да си я купя ... чак ако не е намеря ще гледам за пс2 и всичко ще си е на ред тогава .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре бе хора , тея от пулсар защо не пишат дали имат или нямат gamecube в складовете ами трябва да питам на всякъде като някакъв призрак да обикалям пловдив примерно .

То тука в България не знам къде изобщо е има тая конзола вече .

Ама искам да си я купя ... чак ако не е намеря ще гледам за пс2 и всичко ще си е на ред тогава .

:laughing:

 

Спомням си,че имаше в Germanos,но преди доста време.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе хора , тея от пулсар защо не пишат дали имат или нямат gamecube в складовете ами трябва да питам на всякъде като някакъв призрак да обикалям пловдив примерно .

То тука в България не знам къде изобщо е има тая конзола вече .

Ама искам да си я купя ... чак ако не е намеря ще гледам за пс2 и всичко ще си е на ред тогава .

:laughing:

В Техномаркет има. Гледах я съвсем наскоро. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега и ако ми кажеш цена ще дойда до вас и не знам колко ще те черпя ... сигурно като припаднеш ще спра .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега и ако ми кажеш цена ще дойда до вас и не знам колко ще те черпя ... сигурно като припаднеш ще спра .

:laughing:

За теб винаги. :lol: Пакетите, които се предлагат са тези трите:

 

1. http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09009524

 

2. http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09012945

 

3. http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09019921

 

Странно защо от най-добрия пакет до най лошия цената върви нагоре, а не надолу. На мен пък ми се въртеше цена под 200 лева в главата. Странно... Но те не си обновяват сайта много често затова най-добре си отиди на място и виж. Мисля, че си заслужих черпенето. :lol:

 

Kolko struva flashvaneto na Xbox 360 v plovdiv?

Човек и официално мястто в Пловдив където да се занимават с това няма. Ако искаш ще те свържа с мой познат, който вече е хаквал 4-5 кашона с BenQ и ще те оправи. Цената ще е 50 лева.

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

@lil_stenly, кубче наистина има само в ТМ и преди месец като ходих имаше пакет с RE4 (куба беше бял цвят) и цената му беше около 350лв и някъв бъндъл които беше наи-премлив около 250лв.

Link to comment
Share on other sites

Абе много скъпо го раздават за конзола , която не се поддържа от производителя .

Аз си мислех , че няма да е повече от 250 лв , а сега като ги гледам не виждам голяма разлика в пакетите ама цената си е писана 5 за 4 , но трябва да се провери .

Наистина ми се стори малко скъпо ... скоро ще отида да се помотая на там и ще ги пгледна ама ако не е паднала ще гледам пс2 да си взема .

п.п. Заслужи го от всякъде .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...