Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ами използвах я и поне на 5 места пише, че има чипове за Wii :D

 

Какво ме омайваш тука, че нямало.

Така се умотах и аз с тази търсачка .

Бях си отделил тема за това .

Както и да е ... поправих си поста .

п.п. Исках да кажа , че има и не знам как работи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wii чипват ли? С жената решихме, че ако ще се купува, ще е Wii.

 

уии-то хардуерно е почти еднакво с геймкюб,тъй че чипове излязоха за него около месец след премиерата на конзолата ;)

Link to comment
Share on other sites

wii-key се казва чипа за нинтендото (лесно се намира), и е доста качествен също така чете и пиратски геимкюб игри.

Link to comment
Share on other sites

Добре и на какъв носител се записват игрите за Wii и къде се качват в Българското интернет пространство. До сега не съм виждал такива.

 

PS: Curunir, като си закупиш този дребосък сподели ако можеш впечатление за тази конзолка, че ми е интересно. Само за нея знам най-малко. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре и на какъв носител се записват игрите за Wii и къде се качват в Българското интернет пространство. До сега не съм виждал такива.

 

 

на обикновен или двуслоен двд диск, игри има във всеки по голям международен тракер.

Link to comment
Share on other sites

Хора неска сутринта си зех хилядарката :) вече мога да си купя пс3-то

но няма все още утре заминавам за Косово за една седмица и като се върна ще имам поне още 1500

мисля да си зема от онея плазми ЛГ дето са по 1000 лева някаде и да ми останат някви пари да имам

ако някой може да ми препоръча друг телевизор или да си кажи мнението за тея ЛГ

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти да се сбъдне твоето желание и всичко да мине гладко , без големи нерви при покупките на нещата ... аз се чудя дали да си купя нещо като "уии" скоро или да си остана с машината за да не ме гризе от вътре какво да играя само .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

аре и аз вече имам конзола :)

обаче ако някой знае как да си настроя тея работи за интернета че писах там уж ип-тата дето са и дсн някфи глупости ама нищо нестава :angry1

ако някой знае моля да каже :) интернета ми е ггбит

Link to comment
Share on other sites

Ето ги новите джунджорий :)

9578f6d784065240.jpg

междо другото ако някой има рутер за продаване дето ще ми свърши работа за компа и ПС-то да ми пише ПМ нещо да се разберем

Link to comment
Share on other sites

Нищо лично, ама КОНЗОЛИТЕ SUXXX!!! ЛЪХАТ, ЛЪХАТ!!! :sick :sick :sick

PC and MAC RULZZZ!!! :)

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

мнението си го запази за теб тва си е жив спам дето прайш в момента

конзолите са за игри.. а има игри за конзоли където ги няма за пс

отделно че можеш да гледаш филми да слушаш музика и още куп работи да правиш също с тях

 

еми дано да не си сменяш носните кърпички като навършат по няколко години вече... а ако ползваш компа за игри... 800 лева едва ли ще ти стигнат за един хубав комп за игри щото като гледам една хубава видео карта струва само 1000 лева отделно другите работи рам процесор дъно.. еми ако си земеш комп за 800 лева грубо 200 лева за монитор клавиатура и мишка едни малки тонколонки за 10 лева еми супер вече имаш комп за интернет филми и за сваляне на музика

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Да, само дето трябва да ги сменяш като носни кърпички, за да си в крак с "конзолната мода". И струват почти колкото нов комп, на който можеш да правиш милион повече неща.

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Нищо лично, ама КОНЗОЛИТЕ SUXXX!!! ЛЪХАТ, ЛЪХАТ!!! :sick :sick :sick

PC and MAC RULZZZ!!! :)

аве някаде да видя да пише PC vs VGC..

 

afd, честито братле :punk

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

На скоро четох , че пс3 горяла нещо заради фирмуера или нещо от сорта .

Не превръщайте темата в пц вс конзола вече .

Иначе от друга страна ... конзолите нямат бъдеще и скоро ще станат като компютрите (за пример новото пс) сега .

п.п. Все едно си имаш компютър , само където ще играеш пс вместо пц игри , няма никакъв смисъл в това , а поне ще популизират линукс за в бъдеще така .

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

незнам ама много се зарибих и аз по тея конзоли :D ся ако намеря някфа работа да изкарам повечко пари ще си зема и Xbox иначе с тва пс като вляза в датата направо онлайн си гледам филмите мога да пиша и от него във форума почти като комп е

гледах някаде че викат прегрявало отзаде вентилаторите където изкарват въздуха може да се каже че е леко хладен след 4 часово вървене някаде

 

На скоро четох , че пс3 горяла нещо заради фирмуера или нещо от сорта .

Не превръщайте темата в пц вс конзола вече .

Иначе от друга страна ... конзолите нямат бъдеще и скоро ще станат като компютрите (за пример новото пс) сега .

п.п. Все едно си имаш компютър , само където ще играеш пс вместо пц игри , няма никакъв смисъл в това , а поне ще популизират линукс за в бъдеще така .

:laughing:

мне просто е имало проблем при 2.41 ъпдейта и някой конзоли не са могли да се пускат не че са горели :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zRaYXHHCgxo еи сега изгледах ей тва клипче гледайте правете си сметки кво искате лично незнам аз тва е безмислено да се състезават тея две конзоли макар че винаги като чуя майкрософт се сещам за едно синьо прозорче викаха му майче Blue Screen of death и излизаха едни ей такива цифри 0х0000000А ....

сещате се нали а да както и за това http://www.youtube.com/watch?v=RgriTO8UHvs

 

но нали знаете обединението прави силата но те си знаят най добре за какво се борят :)

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Единственото предимство на конзолите пред PC-тата, е че има игри които са доста добри, но са единствено за конзоли. Пример новите серий на Crash, Smackdown vs Raw сериите, Fight Night сериите и доста други. Само PSP-то си струва да го купиш, защото е преносимо има WiFi единственият недостатък, е че не става за телефон.

 

За 1000 лева можеш да си вземеш доста добър компютър, защото цените падат всеки месец. Моя компютър дето преди 2 години дадох 3000 лева за него, сега е по-малко от 1000.

 

afd, защо си взел PS 3 няма кракнати игри все още и трябва да се ръсиш по 100 лева за игра. xbox360 има същите игри, по евтин е и работят пиратски игри. Твои пари твое решение де. :) Сигурно ще кракнат и PS3-то, но никой не знае кога.

Link to comment
Share on other sites

ми хареасва ми повече и има повече бъдеще в нея отколкото 360

а разгледай се малко из нета пс3 може да го ползваш като супер компютър също така :) даже вече мн интернет сайтове го ползват като такъв за съхраняване на информацията и разни други (по точно мисля ,че само процесора ползват от нея) но ако се интересуваш за по точна информация може да разгледаш Е3 пресконференцията на сони там има мн инфо по конзолата **http://nz.youtube.com/watch?v=JmjcwSrTD9Q ето разгледай и другите части и ще разбереш защо съм избрал сони не забравяй пс оне-а .. сони винаги вадят гълаби от ръкавите в най неочаквания момент :)

мисля ,че 8 ядрен процесор хич не е малко да не говорим ,че можеш да му смениш хард диска с някфи терабайтове ползва такъв като на лаптопите

360 ме отказа RRoD-to също така

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Ясно, че PS3 е по-добро, първо че е на SONY, второ че излезе една година по-късно. Проблемът е, че не е кракната и ако си решил да играеш ще се изръсиш много за игри, които щи писнат на 2рия ден. Би било предимство голямо, ако можеш ps1 ps2 игри да играеш на 3-ката, ам не съм запознат. Не знам за какво се правят на интересни, ако се хакне 3-ката продажбите ще скочат 3-но

Link to comment
Share on other sites

можеш да играеш пс2 игри на пс3-ката :)

но конзола която ще трябва да я смениш след само 1 2 години мисля че излиза малко по скъпичко

не казвам че и 360 не хубава но майкрософт пуснаха продукт първо пък после тръгват да го оправят..

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

В последните 1-2 страници има някои шокиращо дебилни разсъждения.

Back to the primitive :lol:

Link to comment
Share on other sites

В последните 1-2 страници има някои шокиращо дебилни разсъждения.

Back to the primitive :lol:

Поясни се. :) И аз мисля така за доста от постовете ама да видим дали смислим за 1 и също нещо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Crash: Mind Over Mutant

CrashMindOverMutantCover.jpg

Платформа: PS2/PSP/Xbox360/Wii/NDS

Излиза на: 7 Октомври 2008

Разработчик: Radical Entertainment

Разпространител: Vivendi Games

Жанр: Action

crash-bandicoot-mind-over-mutant-20080820110731721_thumb_ign.jpg crash-bandicoot-mind-over-mutant-images-20080519094533503_thumb_ign.jpg

crash-bandicoot-mind-over-mutant-screenshots-20080429095402158_thumb_ign.jpg crash-bandicoot-mind-over-mutant-screenshots-20080429095409861_thumb_ign.jpg

crash-bandicoot-mind-over-mutant-screenshots-20080429095358642_thumb_ign.jpg crash-bandicoot-mind-over-mutant-screenshots-20080429095355221_thumb_ign.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ся... PS3 не е за нас... дори и да го кракнат и тн и тн игрите които излизат и ще излизат са си блу-рей (огромнички). В момента до колкото съм запознат цените на блу-рей записвачки варират около $500-600, а да не говорим за цените на самите диксове (за бокс идея си нямам кво е-що е ма и не ме е еня мн мн)

Не знам как върви тук пазара, ама там дето азе беших имаше 3 вида PS3 - 40, 60 и 80 гигови като само последната хава чете всички плейстейшън игри (PS1 PS2, някой ми каза и PSP(ба ли го не знам)). Та аз като невидял накупих там (а да... Колорадо) PS2 PS3(80) и PSP и сега се чудя кое по-напред да си завра у гъзо заради проклетата верига (сешса 110 - 220V ). 2ри адаптер направи фууу, а тук цените са мор за всичко живо... просто ми изкараха акъла. Нова игра там е $60, след 2 седмици я има вече изиграна и я взимаш на старо за $45, а ако изчакаш месец ти е 30 от някой си WALLMART. Тука ми искат 120 кинта за стара :laughing: . А кой ми каза тук, че искали 1200 леа за тая дето там я взех за $500 С MGS4... сега се чудя има ли смисъл да кътам за Force Unleashed?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...