Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи последно време се надъхах много да си купувам конзола и искам да попитам XBOX 360 или Playstation 3 ...прочетох цялата тема и така и не можах да разбера плюсове на едната и на другата...надявам се да ми помогнете с избора...а и освен това гледам XBOX-а има някакви варианти от типа на "VALUE PACK" ... "ELITE SYSTEM" и т.н. и за тях ако може да ми кажете каква е разликата и кое е по-добре

Link to comment
Share on other sites

Az si kupih http://plesio.bg/product.php?product_id=23...section_id=1290 predi 2 sedmici. 6te ti kaja za6to se sprqh na Xbox 360. Pyrvo po-evtin e ot PS3 i vtoro flashva se i si cyka6 igri svaleni ot neta. Ina4e trqbva da se davat po 130 kinta za igri. V harduerno otno6enie PS3 moje i da e po-mo6tna, no tova e drug vypros. Ima si eksluzivni igri i za 2te konzoli i vinagi 6te ima. Misla skoro da si zema Guitar Hero 3 i da razcepvam :P

Link to comment
Share on other sites

Хахаха , ще си взема апарата и идвам да те снимам .

Аз пък стигнах до извода , че цените в България няма да паднат повече (за gamecube говоря сега) от тези в момента .

Ще си взимам другата конзола при първа възможност .

п.п. С карта вместо модчип ми е перфектно ... ама тук няма такива карти от тоя модел по магазините и това не е много добре .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз купих PS2 варианта заради китарата, тя си бачка и на PC. Иначе, няма да бичиш много стойки, на горните две трудности по-скоро ще стоиш с прехапан език от зор :D

Link to comment
Share on other sites

Абе много скъпо го раздават за конзола , която не се поддържа от производителя .

Аз си мислех , че няма да е повече от 250 лв , а сега като ги гледам не виждам голяма разлика в пакетите ама цената си е писана 5 за 4 , но трябва да се провери .

Наистина ми се стори малко скъпо ... скоро ще отида да се помотая на там и ще ги пгледна ама ако не е паднала ще гледам пс2 да си взема .

п.п. Заслужи го от всякъде .

:laughing:

Чакам дата, място и час. :P :lol:

 

Попринцип би трябвало да са изчистили този проблем и скоро не съм чувал за случай с прегравяне, но зада си по-спокоен си вземи ако искаш. Цената е добра. А какво стана с хакването? Нищо не писа.

 

Значи последно време се надъхах много да си купувам конзола и искам да попитам XBOX 360 или Playstation 3 ...прочетох цялата тема и така и не можах да разбера плюсове на едната и на другата...надявам се да ми помогнете с избора...а и освен това гледам XBOX-а има някакви варианти от типа на "VALUE PACK" ... "ELITE SYSTEM" и т.н. и за тях ако може да ми кажете каква е разликата и кое е по-добре

Трябва да прочетеш версус тема. Така надали ще разбереш истинската разлика. Аз лично съм за кашон. Бих ти предложил да прочетеш тази тема: http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...mp;#entry768518 Тук съм изписал много и се водеше голям спор. Мисля, че ще получиш нужната информация.

Link to comment
Share on other sites

Чакам дата, място и час. :P :lol:

Попринцип би трябвало да са изчистили този проблем и скоро не съм чувал за случай с прегравяне, но зада си по-спокоен си вземи ако искаш. Цената е добра. А какво стана с хакването? Нищо не писа.

Трябва да прочетеш версус тема. Така надали ще разбереш истинската разлика. Аз лично съм за кашон. Бих ти предложил да прочетеш тази тема: http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...mp;#entry768518 Тук съм изписал много и се водеше голям спор. Мисля, че ще получиш нужната информация.

 

Ми хакването ще става лятото Юли месец някъде. Аз до края на юни съм на бачкане в София и ще си идвам през седмица и няма да играя много.

Link to comment
Share on other sites

Ми хакването ще става лятото Юли месец някъде. Аз до края на юни съм на бачкане в София и ще си идвам през седмица и няма да играя много.

ей и аз искам да питам за хакването 4е ся 6е си зимам и искам някои да ми го фла6не(от пловдив) :(

Link to comment
Share on other sites

Imam Playstation3 i na kutiqta mi pi6e 4e moga da igraq igri koito sa prednaznacheni za PS2 no ne6to nestava. Mislq 4e trqbva da se obnovi versiqta na softwear-a,no ne sym siguren.Nqkoi ako znae neka mi helpne. Blagodarq predvaritelno!!

 

 

 

 

 

 

sry che pisha taka no sym v zala :)

Link to comment
Share on other sites

Imam Playstation3 i na kutiqta mi pi6e 4e moga da igraq igri koito sa prednaznacheni za PS2 no ne6to nestava. Mislq 4e trqbva da se obnovi versiqta na softwear-a,no ne sym siguren.Nqkoi ako znae neka mi helpne. Blagodarq predvaritelno!!

sry che pisha taka no sym v zala :)

За да играеш игри за PS2 конзолата трябва да ти е 60 ГБ, обнови си версията и влез във PS Store, там съм виждал за сваляне софтуер който ти позволява точно това.Не съм го пробвал защото моята PS3-ка е 40 ГБ, но ако се разровиш ще го намериш.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Отиди в новата Мултирама в Пловдив там мисля, че ще ти помогнат. :)

Нямат сервиз там.Питал съм ги.Ако конзолата ти е от там и се прецака евентуално ще ти я пратят в София.

Link to comment
Share on other sites

Нямат сервиз там.Питал съм ги.Ако конзолата ти е от там и се прецака евентуално ще ти я пратят в София.

Тогава вариантите са 2 - София и Варна. А какъв е проблема, ако мога да попитам! Червните лампички да не би? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...