Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

EazY-E

Тва е положението по добре за сега игрите да са в ДВД9 формат ( нали се сещаш хакваш си конзолата и си воаля записваш си сам заглавията вместо да се дават всеки път по 140 лева ) би трябвало по нататък във времето Microsoft да пуснат новите модели с вградено HD-DVD и ние със старите щем нещем да си купим отделно HD-DVD, всичто това се прави за пари

Даже и аз мисля да си хакна конзолата дейба че не ми се ръсат кинти за игри ( може и да се бръкна някой лев но само за хитовите заглавия и тези които наистина си заслужават )

ето сега направих едни шотове на Gears Of War

1, 2, 3, 4

играта не случайно е хитова има места кйдето графиката е повече от пленяваща

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://thepiratebay.org/tor/3598578/Xbox_3...ing_Video_Guide

 

аз съм се навил да си взимам х360 само за да си го хакна :D.

много як торрент между другото, има си клипчета с обеснение за всичко

10x дръпнах го вече сега ще го разгледам да вида да ли ще мога да се оправа сам с тоя хак

а иначе хората с PS2-ки могат да пробват Демото на хитовата жатка God Of War 2 DEMO Click

това е една от игрите които могат да ме накрат след време да си купа и PS3 :bgrin:

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Ще поизчакам пълната версия на god of war 2.Излиза на 13 март и ще е на 2 двд-та.С демото само ще се подразня.

Относно god of war -да добра е.Но не е от ранга на Okami,Shadow of the Colossus и Metal Gear Solid 3 Subsistence.Някак си историята не можа да ме грабне,а Кратос ми е много безличен.Просто играта е добър хак енд слаш с добра графика.Добри екшъни винаги излизат,но уникалните игри са малко.

btw, gears of war има супер визия,засега тва е най-доброто некст ген заглавие заедно с virtua fighter 5

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Като гледам то хубаво е обяснето как се хаква конзолата ма като се познавам се ще объркам нещо а и нямам кабела за връзка между ДВД-то и ПЦ-то, по добре е ако ще е хаквам да е дам на човек който ги разбира тея неща!

А искам да питам като се играе на PS3 или на X360 орегиналните заглавия от старото поколение

графиката става ли по добра за пример ще дам God of War и Ninja Gaiden че не намирам видеота

1, 2, 3

Също ако някой знае къде продават Fight Night Round 3 за X360 да се обажда

Link to comment
Share on other sites

Абе вярно ли е , че за PS3 ще се използва емулация за да се подкарват всички заглавия от старата конзола ! :blink:

Тва го видях някъде из форумите за емулатори !

Незнам ... стана много сложно покрай тея конзоли и ся да се чуди човек какво е по-добро !

Ся yellow dog linux ще правят дистро спецялно за ПС3 , а тея МС няма ли да сложат една виста на ексбокса вече !

Link to comment
Share on other sites

Незнам вярно ли е ,но е факт ,че ps1 и ps2 игрите изглеждат УЖАСНО на ps3.

Между другото много ps1 игри лагват на ps2-ка.Пример- dino crisis 2,iss.Та затова и не си продадох единицата.

Link to comment
Share on other sites

Na skoro si vzeh PS2 maniqta e golqma oba4e are ako moje nqkoi da mi obadi kvi igri da si kupq 4e ne6to ne gi znam mn mn.Sq iskam da si vzema fifa 2007 i teaken 5 oba4e 6te trqbva da dam pone 170 leva ama kvo da se pravi nqmam namerenie da si kupuvam nekvi mirizlivi 4ip4ita i da mi preebat konzolata.Ta ako moje nqkoi da obadi za nekvi igrici da vidim za kvo stava na vupros

Tnx predvaritelno

 

btw v momenta imam samo 2 :( Grand Turizmo 4 i Enthuzia

Link to comment
Share on other sites

няма да ти преебат конзолата,ама ти си знаеш.първата ми ps2-ка се развали за малко повече от година и то само с оригинални игри.втората вече кара близо 2 години с пиратски игри ,а съм я измъчил с близо 150 заглавия

иначе като за начало ти препоръчвам

metal gear solid 3 subsistence (изданието на 3 двд-та)

shadow of the colossus

gran turismo 4

okami

god of war

yakuza

final fantasy 12

tekken 5/soul calibur 3/virta fighter 4 evolution

jak 1/2/3

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Blagodarq pi4.Otnosno 4ipa ne iskam da go slagam za sega za6toto PS2-kata mi ima 1 godina garanciq a sloja li go garanciqta otpada vednaga zatova smqtam da si karam na orig igrici!

само помисли малко, че като сложиш чип и дори ти отпадне гаранцията ти няма да дадеш и 1 стотинка за игра. Представи си и другото, че не слагаш чип и с 2-3 игри и все едно си купил още една конзола

Link to comment
Share on other sites

Ахам.2-3 игри например са ти колкото един gamecube или xbox ....иначе и аз си купувам най-любимите игри оригинални,след като съм ги превъртял пиратски.просто искам да ги имам и оригинал

Link to comment
Share on other sites

ps3 излиза в България в края на март.хубавото е ,че цената е европейската- 1200 лв. няма надценки тоя път.интересно ми е дали до края на 2007 ще излязат добри заглавия за ps3 след като вече я има и в европа.

Link to comment
Share on other sites

И лошото е,че този път цената щяла да се задържи поне година и половина-две.

Link to comment
Share on other sites

а ве момчета не разбирам много от конзоли ама ся мисля да си купувам пс2.. та ме интересува пиратските игри освен с чип не могат ли да се играят ? никав друг начин ли няма ... и между другото ако някой има оригинални игри за продаване да драсне едно ЛС.Благодаря Предварително

Link to comment
Share on other sites

а ве момчета не разбирам много от конзоли ама ся мисля да си купувам пс2.. та ме интересува пиратските игри освен с чип не могат ли да се играят ? никав друг начин ли няма ... и между другото ако някой има оригинални игри за продаване да драсне едно ЛС.Благодаря Предварително

 

до колкото знам дъртите двойки могат да се софтмодват чрез оригинална игра за пс1,некви лоудъри и прочее простотии

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Излезе God of war 2 :D

Играта е на две двуслойни двд-та.Кофти работа,само едно такова струва 7 лв...

Link to comment
Share on other sites

Излезе God of war 2 :D

Играта е на две двуслойни двд-та.Кофти работа,само едно такова струва 7 лв...

С кво му е кофтито купи си е орегинална тогава

що се отнася до играта наистина ще си заслужава

познавам хора които си купиха PS2-кa зареди първата част усещам как ще се разцепат и на 2-рата която определено ще е доста по добра

 

Едит:

Хе тва ще е яко!

 

Стани първи и спечели PlayStation 3!

Posted on 13.03.2007 : VlaDiMir4o

 

Мултирама ни уведомиха, че съвсем скоро ще организират уникално съзтезание в рамките на 10 последователни дни – от 16-ти до 25-ти март. Всеки, който иска, без значение на колко години е, би могъл да демонстрира гейм-способностите си на новия PlayStation 3 и по-специално - на Gran Turismo. Първите 53-ма, които имат най-добър резултат, ще получат страхотни награди, а победителят ще си тръгне с новата конзола, която ще се лансира на българския пазар след 23 март. Онези от вас, които се класират на второ и трето място, ще се сдобият с мощни Altec Lansinc тонколони модели PT6021E и VS4241VE, докато останалите 50-ма ще се получат модерни и елегантни слушалки.

 

Желаещите ще могат да участват на съзтезанието като посетят магазина на Мултирама (ул. „Солунска” 2) или специалния щанд на Мултирама в Mall of Sofia (главния вход откъм бул. „Ал. Стамболийски” 101). Награждаването ще се проведе в магазина на Мултирама на 17-ти април, вторник от 17:00 часа.

Ако искате да научите малко повече за PlayStation 3, кликнете на oще по темата.

 

Елегантаната конзола е пълна с екстри – от процесора (3.2 GHz) до най-малките техничеки подробности. С Giga-bit Ethernet и преинсталирания твърд диск (Detachable 2.5”) се свалят всякакви файлове и се влиза бързо в нета. Видеочатът, гласовите и текстови съобщения, създаването на профил са само малка част от плюсовете на третия Playstation. Чете всички DVD и CD формати, а с Blu-ray – и носители до 40 гигабайта; графиката му също няма равна – с HDMI изхода образът е кристален. Конзолата е заредена с основните портове и се връзва както към най-обикновените телевизори и компютри, така и към последните модели HD (1080i/1080p) flat панели. Има шест USB (2.0) входа, Bluetooth, Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g), четец на карти (standard/Duo, PRO x1), 256 MB видеокарта, въобще всичко необходимо за мултимедията. С новия джой стик връзката към конзолата е и безжична.

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

а и до колкото разбрах и Final Fantasy 12 е предвидина за X360

Е ,тя вече излезе за ps2... - а Final fantasy 13 и Final Fantasy versus 13 със сигурност са ps3 exclusive- все пак square enix e най-доверената фирма на сони.Ако ще има нещо за x360 ще е за много по-нататък.

Иначе ps3 изгуби ексклузивноста върху ace kombat и katamari

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой ще може ли да ми поразясни как стоят нещата с игрите за PSP също филмите музика и други глезотийки.Примерно от арената могали си метна една игра на флаша и от там си я играя или ще трябва да я враткам на CD

Link to comment
Share on other sites

Здравейте от мен.Пълен невежа съм в областа на конзолите тъй че ще разчитам на вашата помощ.Та значи един приятел е на бригада в Англия е тези дни си е взел PS2.Иска да му изпратя някакви игри от тук а аз гледам че по торентите има бая игри за PS2.Въпросите ми са няколко:

 

1.Ако сваля от торент някоя игра е я запиша на диск ще му трагне ли на конзолата?

2.Има ли някакви специални изисквания как трябва да записвам играта защо ми каза че конзолата не може да разчете CD-та с mp3 и с филми с DivX които съм записвал и съм му пращал и това много ме изненада?

3.Вървят ли игри за PS1 на PS2?

 

Това са ми въпросите.Много ще съм благодарен ако някой ми помогне за да знам какво да правя :smile:

Link to comment
Share on other sites

За да му тръгне игра на конзолата трябва да има чип.

Записвай с dvd decrypter на скорост 2.4

А относно mp3-ки и divx-ове има един специален boot диск за тях.Не е желателно обаче да си ползва конзолата за мп3 и дивх защото се хаби оптиката много повече

Игрите за ps1 вървят и на ps2 ,някой вървят с по-гадно фпс,някои вървят с големи черни черти,но някои вървят и добре.Иначе му трябва оригинална мемори карта за пс1 ,защото тази за пс2 не е съвместима с игрите за пс1.

това е

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...