Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

God of War II Pegasus Trailer

 

http://img15.imagevenue.com/img.php?image=...1_123_243lo.jpg

 

това какво ще е Winning_Eleven_Pro_Soccer_2007_NTSC_XBOX360-PLEX

Тва е NTSC(американската весия) на pes6.По принцип се казва winning eleven international ама тази година са й сменили името.

Next gen версията на pro evolution ще излиза към края на 2007 година и ще е само за playstation 3 и xbox360

за ps2 ще има сигурно версия с орязана графика,която може да порт-нат и за pc

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Имах предвид това , че щяло да е като компютър , но само за развлечения , защото в бъдеще ще се пробдава с интегриран линукс и незнам си още какви работи ... само аз ли съм прочел такова нещо ! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е кво ше рече като компютър ,но за развлечения.

Че то и на обикновения ps2 могат да се слушат mp3-ки,да се гледат divx-ове и dvd филми ако тва имаш предвид.

Също и за ps2 се продава официален лицензиран linux ,който да си инсталнеш ако имаш hard.

Пък ps3-ката ще си я взимам само ,за да играя.Дори и да няма абсолютно никви други функции не ми дреме,важното е игрите да са номер едно.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, опитвам се да правя софтуерън модинг на ps2, само, че се оказа, че ми трябва оригинална игра за PS1, ако някой може да ми даде назаем такава за 2-3 дни ще съм му много благодарен, в замяна мога да ви дам оригинална за ps2 докато си свърша работата :)

Link to comment
Share on other sites

Изиграх Okami ! Тотално си затвърдих впечатленията ,че това е най-добрата игра за конзолите на sony досега !

Остава вечен шедьовър.Скоро ще пиша ревю.

Жалко ,че остана леко пренебрегната поради факта ,че не е ориентирана към кежуъл геймъри.

Link to comment
Share on other sites

честито за тв-то

графиката прави доста добри впечатления ;)

доволна е

С какъв кабел си го вързал?

Component HD AV Cable

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox3...mponenthdcable/

настройките по картината на ТВ-то е наистина много богата както и контраста на цветовете има си режим и за game-mode просто голяма играчка са настройките

ще направа и други шотове скоро от други игри

Link to comment
Share on other sites

Що не го вързваш с HDMI кабела ?

Компонентния кабел е като rgb кабела,само дето поддържа progresive scan.HDMI е най-добрият вариант !

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Ми конзолата няма HDMI за сега

ето още някои снимки тоя бокс е направо лудница жалко че нямам пълната версия ( но ще си е купа )

1, 2, 3, Call of Duty 3

 

утре ще ми докарат Gears Of War и ще си кажа впечатленията и ще посна някоя друга снимка

Link to comment
Share on other sites

Component HD AV Cable

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox3...mponenthdcable/

настройките по картината на ТВ-то е наистина много богата както и контраста на цветовете има си режим и за game-mode просто голяма играчка са настройките

ще направа и други шотове скоро от други игри

значи ако си поиграеш с настройките още,с хдми кабел картината ще е още по-добра :blink: тва трябва да се види :)

Link to comment
Share on other sites

ето менюто на ТВ-то

1, 2, 3, 4, 5

ми конзолата ми е по нов модел но няма HDMI

но може да се монтира до колко то съм разбрал

http://xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEylpyZkVpwzemjZKk.php

http://kotaku.com/gaming/xbox-360/clip-xbo...tion-226584.php

и харабийската ли ми казвате че при HDMI е по добра картината ве майна

Link to comment
Share on other sites

аве пич HDMI Е С ПЪТИ ПО-ДОБРО ОТ КОМПОНЕНТЕН.мислех че знаеш.точно с hdmi кабел можеш да се възползваш от високата резолюция на телевизора си.незнам кво чакаш,грабвай един hdmi кабел и готово. всичко що е high definition се включва с хдми.губиш много от красотата на графиката ако не си с такъв кабел

 

В Circuit City продават PS3 за 500 $, но само с поръчка. Нямат ги в наличност още.

тва е орязания модел на ps3.

няма wi fi,харда е само 20 гб ,а не 60,няма hdmi изход,няма мемори карт четец и май джойстиците не са безжични.истинското ps3 е 600 долара,а в европа 600 евро

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

EazY-E

казах ти за сега повечето конзоли са без HDMI изход говора за Х360-то

но поне се знае че скоро Microsoft ще поправят този проблем

Edit:

има ли разлика между HDMI/DVI и DVI/HDMI

защото пише това в описанието на ТВ-то:

Pic1 Click, Pic2

 

Edit:

Тая игра Gears Of War е много брутална ве майна как ги реже не е истина

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

http://youtube.com/watch?v=dV4JUlsPRA8

 

...е*аси.....незнаех ,че игрите за xbox360 не са на hd dvd .ноу комент !

Абе едно си е 400$, друго си е 750$ или там колкото е. тоя 60ГБ хдд и тва блурей може да си го заврът в .... И х360 има 20ГБ хдд.

Edited by midas
Link to comment
Share on other sites

EazY-E

Спокойно всичко с времето си тва е тактиката на Microsoft нали трябва да печелят кинти същото е и с HDMI-то за сега няма но скоро със сигорност ще има

ето няколко шота от Gears Of War

1, 2, 3, 4

утре ще направа някой друг шот ще си поиграя малко с настойките на ТВ-то да вида как се вижда по добре

Link to comment
Share on other sites

Абе едно си е 400$, друго си е 750$ или там колкото е. тоя 60ГБ хдд и тва блурей може да си го заврът в .... И х360 има 20ГБ хдд.

Мии..."по-скъпата кола е по-хубава" .Не е ли така ;)

Link to comment
Share on other sites

Eazy-e лъжеш се с това за hdtv'то xbox подаржа 1080i резолюция а ps3 1080p разликата изобщо не е голяма и някои игри даже изглеждат по зле на 1080p. Незнам изобщо какво значение има графиката, вижда се, че и на двете конзоли си е супер пък и ако питате мен графиката зависи каква ще е от разработчиците когато хардуера е почти един и същ по сила.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

въпросът ми е защо игрите за x360 са на dvd9 ,а не на hd dvd ? и как е възможно конзолата все още да няма hdmi.Щом няма hdmi тя въобще не може да извади high definition графика.дори и да го решат тоя проблем за в бъдеще ше трябва да плащате да ви слагат хдми и да ви слагат hd dvd .тук в BG въобще не се знае колко ще струват,да не говорим,че Пловдив е града с най-малък пазар на конзоли и аксесоари от големите(София,Варна,Бургас)

Ако в по-нататъчните модели ги добавят тея неща,това ще потвърди тезата ми,че винаги е добре да се изчаква.

И не ме разбирайте погрешно,не злорадствам,още не съм решил коя конзола от некст гена да си купя.

Просто ме е странно как липсват две от най-важните неща за next gen-а. High definition носител и изход за висока резолюция.Тва е прекалено

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Eazy-e xboxa пак си вади high-defenition графика hdmi просто прави някои игри да вадят по голяма резолюция което за някои заглавия не е на добре защото графиката понякога става по зле ако играта не е оптимизирана за тази резолюция. В момента няма нито една игра която да е оптимизирана за high-defeniton игра, това което правят новите конзоли е да качат резолюцията от 720 до 1080, което както казах не е винаги надобре ама това може да се оправи от настроиките на телевизора. Първата игра която ще е оптимизирана за high-defenition е Virtua Tennis 3 http://www.gamespot.com/xbox360/sports/vir...tml?sid=6165451 тази екстра ще е само за xbox360 версията на играта.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...