Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

За да му тръгне игра на конзолата трябва да има чип.

Записвай с dvd decrypter на скорост 2.4

А относно mp3-ки и divx-ове има един специален boot диск за тях.Не е желателно обаче да си ползва конзолата за мп3 и дивх защото се хаби оптиката много повече

Игрите за ps1 вървят и на ps2 ,някой вървят с по-гадно фпс,някои вървят с големи черни черти,но някои вървят и добре.Иначе му трябва оригинална мемори карта за пс1 ,защото тази за пс2 не е съвместима с игрите за пс1.

това е

 

 

Мерси за отговора!Можеш ли да обясниш какво точно представлява този boot диск и от къде може да се намери?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз го имам ,но не помня откъде съм го теглил.Води се media player за пс2

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте, че така се врязвам в темата, но не искам да пускам нова, а и тук има най-голям шанс някой да ми отговори.

 

Значи, въпросът ми е, мога ли отнякъде да купя Guitar Hero 2 китара/контролер за XBox360 без кредитна карта и някой знае ли приблизително колко пари ще струва?

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

По принцип най-евтино излизат нещата от play-asia.com,но оттам е с кредитна карта.

Излизат даже по евтино отколкото да ги купиш от тук.

А в БГ разни такива конзолни аксесоари адски трудно се намират.В софийските мултирама и плесио може да имат нещо такова

 

пп.

Ти x360 ли си взе вече ?

Link to comment
Share on other sites

Моля няной да каже как се записва Media Pldyer boot диск и как се използва след това за да се подкарат филми и mp3!

 

 

Изчетох 30 страници с постове в 80% от които се убеждавате един друг коя конзола е по добра :hmmm: Знам че въпроса ми въобще не е толкова сложен така че нека някой да седне и да напише 2 реда за какво става въпрос или да даде линк с инфо

Link to comment
Share on other sites

пп.

Ти x360 ли си взе вече ?

 

Не съм, аз нямам пари да се усмихна, ти ми говориш за x360 :D

 

Играя ето това нещо - FoF, а то има пълна поддръжка за Guitar Hero 2 контролера. Емулира напълно идеята на конзолната игра и в момента съм го натъпкал с всички стъргала от GH1 и GH2. В момента го играя с клавиатура, но на по-висока трудност става много тегаво. А и просто е много по-готино да си с оригинален контролер. :P

Link to comment
Share on other sites

Не съм, аз нямам пари да се усмихна, ти ми говориш за x360 :D

 

Играя ето това нещо - FoF, а то има пълна поддръжка за Guitar Hero 2 контролера. Емулира напълно идеята на конзолната игра и в момента съм го натъпкал с всички стъргала от GH1 и GH2. В момента го играя с клавиатура, но на по-висока трудност става много тегаво. А и просто е много по-готино да си с оригинален контролер. :P

kato gledam va6ite komentari za konzolni igri si mislq nakoq interesuva li go izob6to nai dobrata horror igra-silent hill

Link to comment
Share on other sites

Като ти гледам пъървото мнение, с което създаваш и първи впечатления, и си мисля, някой интересува ли го изобщо какво имаш да кажеш? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Незнам вярно ли е ,но е факт ,че ps1 и ps2 игрите изглеждат УЖАСНО на ps3.

Между другото много ps1 игри лагват на ps2-ка.Пример- dino crisis 2,iss.Та затова и не си продадох единицата.

ti pak ot kade znae6 da ne si gi probval?ili?kade go pro4ete?i nedei da si vzima6 xbox360..............sony e istinskata next-gen konzola, a xbox sa e ne6to kato po stara versiq na ps3 kata :punk .a pak za wii sled dva dena igra i 6te omruzne.po dobre da si cukam re4 ili gow2

 

Като ти гледам пъървото мнение, с което създаваш и първи впечатления, и си мисля, някой интересува ли го изобщо какво имаш да кажеш? :ph34r:
spoko pi4 prosto nq q vidqh da q spomenavate,spored men tazi igra e dosta dobra,no vseki si ima mnenie :D

 

Eazy-e moje6 li da mi kaje6 za kolko prevurtq okami,za6toto gledah edna statiq i tam se spomenava6e 4e e okolo 60 chasa,

predvaritelno 10x

Link to comment
Share on other sites

аз пък имам цял шкаф пълен с игри за ПС1 а самата конзола е забутана някъде у нас :D

 

ГЕРОЙ!!! :devil

тотално прецакахме темата :blush:

 

а фактически пс3 излезна ли в България :huh: ...,че от доста време не съм се интересувал

Link to comment
Share on other sites

Конкретно в европейските ps3-ки го няма хардуера на psx и ps2 и затова игрите им са емулирани и вървят гадно.При американските и японските конзоли го няма този проблем.

А Оками я превъртях за 65 часа и то без да съм минал всички сайд куестове и скрити мисии.

Silent Hill е велика поредица,но със сигурност не е най-добрата horror поредица..Fatal Frame ,особено 2 има къде къде по-страшна атмосфера.

 

Zick, ps3 има тук още от март месец.Цената е между 1000 и 1100 лв ,мисля.Засега няма никви свястни игри освен посредственото Genji и що годе добрите motorstorm и resistence

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ne

 

Значи PS-a ми може да има чип.... :blink: лол Пробвах записвано ДВД (даже купувано от руския пазар ) и си върви без проблем. :ph34r:

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...