Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[23:35] <Outrider> "Based on sales data from both Nintendo and GameStop, Sebastian also comments that the console developer is fulfilling its target of 1.5 million Wii units per month, but those numbers may not be good enough to satisfy the nation's hunger for Nintendo's next-gen system."

[23:35] <Outrider> 1.5 Million Wiis per month not enough

[23:35] <Outrider> that shit is INSANE

[23:37] <Outrider> (comment: "Do you hear that? That is the sound of Sony softly crying.")

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Става само за игри за psx.

И те съветвам много да си вземеш rgb кабел за по-добра графика(стига телевизорът ти да го поддържа)

С него се изглаждат и най-малките ръбчета,и най-нечетливите букви се виждат много добре.Също подобрява много контрастът и остротата

Този който върви в комплект с конзолата е гаден.Тва важи за всяка конзола

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

да ви се похваля ... вчера си взех Xbox 360 мн му се радвам ще кача снимки самоче след около семица защото фотоапарата е на ремонт :) :)

Edited by SpI7_FiRe
Link to comment
Share on other sites

SpI7_FiRe

Ай честито и от мен

с кои заглавия си е взе и смяташ ли да си е хакваш или ще си ги купуваш оригинални ;)

Link to comment
Share on other sites

SpI7_FiRe

Ай честито и от мен

с кои заглавия си е взе и смяташ ли да си е хакваш или ще си ги купуваш оригинални ;)

благодаря значи да ти отговоря зех си я с Tony Hawk's Project 8 само и ще си купувам оригинални .... доидоха ми пари от една нива :D

 

btw някой да знае дали има работещ емулатор за пс2 щото naruto и dbz са за пс2 :) 10х предварително

Edited by SpI7_FiRe
Link to comment
Share on other sites

EazY-E Тези дни ще потърся.Каква му е цената горе-долу ?

 

SpI7_FiRe Честито и от мен :)

Ми за 13 лв има ментета,оправят картината горе долу,но не е много добре.Излъгах се и си взех едно такова от пулсар(зад халите)

Обаче после си поръчах ето този за 30 лв

http://www.electron.bg/product_info.php?pr...ategories_id=51

 

С него картината е невероятна.

Link to comment
Share on other sites

Още не .Въпросният кабел е за Ps2, и го препоръчвах на tunchev.

PS3 ще взимам като излезе mgs4.Засега няма игри ,които да ми привлекат вниманието :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Питатските игри от нета за PSP на мини двд ли се записват?

 

На карти се записват,УМД дисковете не се продават,обикновенните (мини) не стават,а игрите на картите се стартират чрез емулатор.

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз като човек,който все още не се е сблъсквал с конзола имам няколко питания.Тъй като обмислям да се сдобия с такава,бих помолил хора,които са навътре в нещата да ме просветлят,коя е най-добрата конзола,като говорим за цена около тази на PS2.Също така ако някой му се занимава да ми обясни как и каде се поставя този чип на плейстейшъна,и съответно срещу колко пари.И също така ако можете да ми обясните целия процес от поставянето на чипа до стартирането на играта.Защото основната причина да искам конзола е да не се разправям с минимални изисквания,инсталиране,кракване и т.н.Благодаря предварително на всеки който се отзове на молбата ми за помощ,ако някой има още нещо да добави по темата,бих се радвал да го направи,защото наистина съм невеж в тази област :)

Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да попестиш още малко и да си купиш xbox360 и да го флашнеш.ps2,xbox и gamеcube вече са от отминало поколение,така че вземи нещо което ще ползваш няколко години напред

Link to comment
Share on other sites

Дайте едно две менения за Xbox ? Заслужава ли си , готина машина ли е ? Ако искаш да си купувам такова нещо какво трябва да гледам за да работи както хората . може ли да се упгрейдва ( чух , че може да се сложи по голям хард драйв и рам памет ) Дайте компетентни мнения .

Дайте и менение за Halo играта . Понеже аз искам да е играя много , но на машината ми няма да мога да е подкарам и искам да е разцъквам на конзолата .

 

 

Благодаря .

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам следното: скоро си взех PSP 1004 и още не съм го разучила добре. Когато искам да изляза от играта, ме предупреждава, че текущият прогрес ще бъде изгубен (т.е. следващият път ще трябва да се почва от самото начало) и за да не се случи това, не мога да си ползвам останалите функции от главно меню (музика, филми, снимки, и-нет). Та, си мисля дали с една memory stick мога да запаметя настоящото ниво и след това играта да се зарежда от нея и да се почва оттам, докъдето съм в момента? Питам, понеже разбрах, че 1 GB струва 50 лв. и не ми се експериментира и след това да се окаже, че няма да мога да я ползвам точно с това предназначение.

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

цената на xbox в момента е от 150 до 300лв в зависимост от екстрите към

нея, ето малко инфо за покупката на ползвана конзола и предимствата които предлага

http://sega.ludost.net/index.php?option=co...0&Itemid=66

а игрте са си яки не е само Halo има и много други ето линк

http://www.gamespot.com/games.html?type=ga...;tag=subnav;all

според мен X-BOX е много добър избор

Успех :punk

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

Имам проблем. Свалих си Bloody Roar II за PS1, но файла е .PBP. Доколкото разбрах от нета, това е някаква компресия на файловете на играта за Memory stick на PSP. Та въпроса е как да го запиша тоя файл за да го играя на PS1?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...