Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

хм игрите за 360 са поевтиняли. Към 50 $ са

Хааа ти си добре в USA

$50 = 75 лева

а тука цената на една нова жатка е 139 лева ( с други думи ако щеш )

за това ще дебна кои игри са Region Free и ще ги поръчвам ивентуално по човек

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

140 лв. за игра.как да не те заболи сърцето ? чипът е истината,освен ако не искаш да имаш 5-6 игри.да не говорим че колекция от 10 игри = 1400 лв

Link to comment
Share on other sites

Кво става ,ще има ли нов Ninja Gaiden за x360.Все пак това беше най-добрата игра за xbox и да призная по-добра от god of war,devil may cry и tenchu ?

И що не казвате нищо за dead or alive 4? Не се ли кефите не тупалки ?Играта е много добра.

пп.

Тоя Ninja Gaiden за ps3 е римейк на версията за стария бокс.Основната серия сигурно ще продължи да излиза само за x360.Тва е нещо подобно на пускането на mgs 2 subsistence за xbox.

Link to comment
Share on other sites

Кво става ,ще има ли нов Ninja Gaiden за x360.Все пак това беше най-добрата игра за xbox и да призная по-добра от god of war,devil may cry и tenchu ?

И що не казвате нищо за dead or alive 4? Не се ли кефите не тупалки ?Играта е много добра.

пп.

Тоя Ninja Gaiden за ps3 е римейк на версията за стария бокс.Основната серия сигурно ще продължи да излиза само за x360.Тва е нещо подобно на пускането на mgs 2 subsistence за xbox.

Ми какво да става поне иформацията е сигорна че новата Ninja Gaiden 2 ще е за Х360 но все още няма нито трейлар нито шот но определено ще си заслужава

за Dead or Alive 4 чувам добри отзови но лично мен повече се заребявах преди на Soul Calibur 2 ( кофти беше като пуснаха 3-ката само за PS2 )

а версията за PS3 Ninja Gaiden Sigma като изгледах филмчетата се едно гледах версията за ХБОХ

Link to comment
Share on other sites

soul calibur 2 ми харесва повече от soul calibur 3.тройката е прекалено кичозна с тея прекалено шарени цветове.иначе хубавото е ,че има цели 50 героя и много нови режими,но все пак предпочитам 2(играх 2 след 3)

А само като си помисля за ninja gaiden ми се преиграва на макс

Link to comment
Share on other sites

Lil сори ама Gears няма скоро да ми омразне още му се кефя на мултито. И ако можеш си го купи него а не Call of Duty 3. Ако можеш си го свали за стария Xbox. По вапроса за Ninja Gaiden още нищо не е официално но директора на играта каза, че следващото му заглавие ще е продалжение на някоя игра (познаи за коя е говорил) и че ще е за xbox360.

 

А за чипа някаде по назад бях казал, че чипа просто ти позволява да си сменяш между оригиналния и флашнатия фирмуер, това според мен е безмислено тъи като можеш да го правиш без чип единствената разлика е това че си вразваш двдтo към компа.И това с фирмуера си е супер просто го флашваш презаписваш си някоя игра и си я играеш даже за Samsung dvdтата има стелт които ти позволява да си скриеш флаша във xbox live. A когато си искаш стария просто си вразваш dvdto пак и си вращаш стария.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Ама с тоя софт мод не можеш да имаш колекция от пиратски игри на дискове.Смисъл,трябва да се съобразяваш с хард диска на пц-то и конзолата, да слагаш 1-2 игри ,да ги играеш,после да ги махаш.

Тва е адски тъпо.Предпочитам една купчина от 150 игри записани на дискове ,които като ми се преиграе някоя винаги мога да си я сложа.Дори и да тормози оптиката не е толква проблем.

Link to comment
Share on other sites

Пичове бокса е лудница

такава графика не съм виждал да не говора и за гейм-плея ето тук качвам шотове Click

просто е наслада да се цъка все едно си вътре в играта представям си как ще изглежда на някое добро LCD

а и вътре имаше демото на PGR3 кво да ви кажа уникална работа

дано приятеля ми купи Xbox Live 12-Month Premium Gold Pack

но и сега май имам 1 месец freе само трябва да си купа втора мрежова карта да вържа кутията къ нета

 

Едит:

тея дни ще мина през техномаркет да си харесам някое ТВ даже сигорно ще взема и кутията за по сигорно

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Eazy-E не си разбрал софт мода просто си презаписваш игрите на дискове не ги качваш на харда от някаде си видял грешна информация. Даже следващата версия ще има вазможност да се презаписват игри от стария xbox на dvd5 (засега това можеш да го правиш само на dvd9).

Link to comment
Share on other sites

Ми аз казах, че старите конзоли със ръбестите графики не могат да стъпят и на малкия пръст на 360.

аве пич стига ръси глупости.абсолютно нищо не разбираш от конзоли :angry1

Link to comment
Share on other sites

az iskam da si kupq nqkakva konzola, oba4e ni6to ne razbiram opredeleno sam se naso4il kam PSP oba4e me spirat skapite igri ako moje da kajete vazmojno li e da se ka4vat igri na memori karta ili nqkade v plovdiv da ka4vat igri blagodarq predvaritelno i koq konzola e po dobra PSP ili nqkoe nintendo

Edit:sega vidqh v foruma na data 4e moje da se ka4vat igri i vse pak koe po dobro PSP ili nintendo DS

Edited by pi4a
Link to comment
Share on other sites

Nintendo DS като игри е с пъти по-добро от psp.Разнообразието е огромно.Само ако ти пейст-на продажбите на самия хендхелд и игрите за него и ги сравня с тези за psp веднага ще се убедиш да вземеш него.Даже ds е по-евтин.Nintendo DS е най-добрата пренисома конзола излизала някога !

Link to comment
Share on other sites

аве пич стига ръси глупости.абсолютно нищо не разбираш от конзоли :angry1

то голям разбирач трябва да си за да видиш разликата от тук до небето в графиката

Link to comment
Share on other sites

а трябва да си много хитър за да сравняваш ново поколение със старо

все едно да сравняваш nes със snes,snes със n64 ,n64 с gamecube,gamecube с wii.

много ясно ,че във всяко ново поколение разликата в графиката е огромна

ама ти ми говориш за "снежинки" :lol:

вързвам бас ,че си гледал някоя конзола вързана с обикновен av кабел ,а не с rgb и то към някое обикновенно или гадно тв.

Link to comment
Share on other sites

Nqma da ima takuv jivot, zashtoto oshte 2009-2010 shte ima nov xbox - tova e obqveno... sam se seshtash, 4e ako sony iskat da sa igra4 v taq igra shte trqbva i te da pusnat neshto...

Да питам аз дали има чипове за някой от новите конзоли? Ако не, очертава ли се да има? :).

 

и друго да питам. Коя от новите конзоли е най-изгодно да се купи, като имаме на предвид цената.

До колкото знам ПС3 е доста по-скъпо от Xboxa И Wii.

мжду другото, каква ще е цената на Xboxa в БГ? Знам че в техномаркета УИЙ е 640лв...

Link to comment
Share on other sites

xbox360 бъндъл с игра е 900 лв.

нинтендо уй е 620 лв.

ps3 идва в края на март месец на цена 1400 лв.почти колкото други две взети заедно.

за nintendo wii вече има чипове.по пиратството на бокса се работи.

ps3 едва ли ще го изпиратстват по-рано от година и половина след излизането му

в момента най-изгодно е да се вземе xbox 360 заради gears of war,dead or alive 4,lost planet

nintendo wii няма смисъл,защото единствената добра игра засега е zelda twilight princes която я има и за gamecube.

ps3 няма никакъв смисал да се купува поне една година.първите модели на сони винаги са крайно бъгави и адски дефектни,ужасно скъпи и на всичко отгоре засега няма добри игри ,защото приоритет на сони още е ps2

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Да питам аз дали има чипове за някой от новите конзоли? Ако не, очертава ли се да има? :).

 

и друго да питам. Коя от новите конзоли е най-изгодно да се купи, като имаме на предвид цената.

До колкото знам ПС3 е доста по-скъпо от Xboxa И Wii.

мжду другото, каква ще е цената на Xboxa в БГ? Знам че в техномаркета УИЙ е 640лв...

Има само кракнат фирмуер... според този човек за всички версии на кутията. В смисъл не зависимо какъв четец има. Краквайки фирмуера можеш да си плющиш с обикновени цд-та.

казвам според него, понеже нямам познати с всички версии на кутията, за да кажа верно ли е или не. Скрапи може скоро да каже при него как е...ако реши да си смени фирма на неговата четачка.

Edited by basten
Link to comment
Share on other sites

Според мен сега е много неподходящ момент да се взема конзола от новото поколение,освен ако имаш много пари за пръскане не ти дреме и ти се цъка адски много.

Доводите ми са : докато излязнат напъллно завършени чипове за всяка от конзолите,тогава ще можеш да купиш конзола+чип на цената на която в момента ще вземеш само конзола.

довод втори: колкото по-късен модел взимаш на която и да е конзола,толква по малък е шансът да даде фира

довод трети: трябва да купуваш игри на абсурдната цена от 150 лв. 10 игри(което всъщност е адски малко) ще ти струват повече от самата конзола

довот четвърти: когато цените са паднали и има чипове вече ще са се натрупали много заглавия за всяка от конзолите.сега има малко свястни игри

и нямам предвид ,че трябва да се взима конзола чак когато започне да остарява.просто според мен перфектният момент е да се вземе между година и година и половина след пускането й в продажба

 

много доводи станаха ама си е така :) и се надявам ,колкото повече време сме в евросъюза,толкова повече цените на конзолите и аксесоарите да се доближават до техните,щото тук купуваме всичко с ужасяваща надценка

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

edin priqtel ima poznati v amerika ako nqkoi znae nqkoi sait kadeto da vidq cenite da ne go zanimavam na prazno za6tot 6te si vzema ili ot tam ili vtora raka ot bg i kade se gleda tozi fimwre na psp nqkoi da kaje za6tot vidqh 4e ne trqbva da e na 3 i 10

Edited by pi4a
Link to comment
Share on other sites

edin priqtel ima poznati v amerika ako nqkoi znae nqkoi sait kadeto da vidq cenite da ne go zanimavam na prazno za6tot 6te si vzema ili ot tam ili vtora raka ot bg i kade se gleda tozi fimwre na psp nqkoi da kaje za6tot vidqh 4e ne trqbva da e na 3 i 10

За коя конзола искаш цена?

Най-добре му кажи ако може да ти я купи от eBay :). Там като гледам на ПС3-то цената е около 700$, х360 premium е около 350$.

а за втората употреба от БГ ще трябва да почакаш поне 2-3 години :).

Като се има на предвид, че още не е излезнала тука и че за да е продаде човекът трябва вече да му е омръзнала...

Link to comment
Share on other sites

Ахам.USA е най-добрият вариянт за купуване на конзоли и аксесоари,стига да има кой да ти ги донесе и да не плащаш доставка.Най-евтино е там.

Link to comment
Share on other sites

za psp to stava vapros tozi value paketa mislq 4e be6e da oba4e sam si go vkarah predi6niq pat si zeh ipod nano ot amerika 4upih mu displeq i sega mi stoi da si go gledam zatova ako s dostavkata idva do kam 50-60 lv po eftino nqma smisal zatova iskam da vidq cenite kak sa

Link to comment
Share on other sites

Гледам някакви новини , че ще слагат линукс на пс3 ... щяло да става като конзола за развлечения и това някой може ли да го потвърди ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...