Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I SEE YOU

 

Изненадващо добър. Очаквах просто някакъв стандартен филм от жанра трилър/ужас, но останах приятно изненадан.
Добра история и е представена по много добър и ангажиращ начин.

Не гледайте трейлъра, за да не си разваляте удоволствието от филма.

 

I See You – Review | Horror Crime Drama | Heaven of Horror

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новият Dune е много, много добър. Горещо препоръчвам да се гледа на кино. За съжаление е разделен на две част и втората все още не е ясно кога излиза.

 

Dune (2021) - Part one

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо излезе, че имам валиден сертификат като преболедувал още 20-на дена след удължаването им до 1 година за Бг. Ще мога да се възползвам от него и да гледам филма.

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2021 at 11:40 AM, netrootbg said:

Новият Dune е много, много добър. ......

 

Dune (2021) - Part one

 

+1 ... Някои моменти от книгата не са включени във филма, други са променени но разпознах всяка фраза и случка. За мен лично Джейсън Момоа леко не ми се връзва като Дънкан Айдахо а Джеймис трябваше да е рижав ирландски побойник но все пак това са дреболии които с нищо не развалят удоволствието от гледането. Ще отида да  гледам филма и на голям екран като го пуснат у нас.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wolf said:

 

+1 ... Някои моменти от книгата не са включени във филма, други са променени но разпознах всяка фраза и случка. За мен лично Джейсън Момоа леко не ми се връзва като Дънкан Айдахо а Джеймис трябваше да е рижав ирландски побойник но все пак това са дреболии които с нищо не развалят удоволствието от гледането. Ще отида да  гледам филма и на голям екран като го пуснат у нас.

И Лиет трябваше да е мъж. Ама като цяло филма е зобър въпреки, че малко повърхностно е направен. Основни детайли липсват.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
9 hours ago, w00x said:

Тая пък девойка във всеки филм по цици я показват... Поне са хубави. :D 


Нямам понятие коя е, но щом се пищоли у секи филм, явно друго не може.... И после вика продуцентът ме е№а... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:


Нямам понятие коя е, но щом се пищоли у секи филм, явно друго не може.... И после вика продуцентът ме е№а... 

 

Нова е. Просто има едно такова наивно излъчване и хубави гърди.
В Euphoria я видях за първи път.

Link to comment
Share on other sites

сега виждам, че участва и в Handmaid's Tale къде също може да е била по цици в някоя група прислужници.... 

ама тъй де, филма си беше хубав.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
5 hours ago, Sothbiss said:

Last Night in Soho - приятна психарийка. Хареса ми. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

И аз го гледах. Става.

Голата истина за група Жигули изгледах вчера и бях приятно изненадан. 

Edited by vikktorpenchev
грешно заглавие
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, charmock said:

Къде го гледа?

Медия сървърът ми го е свалил от някъде, не знам откъде тъй като той работи автоматично на база списък с желания.

Но виж в yify, Май го има: the naked truth about zhiguli band

Link to comment
Share on other sites

The Forever Prisoner

Мале, мале

Разправя се за (забранените, но в последствие озаконени) методи на разпити в ЦРУ.  Конкретния "главен герой" е А.З. който се смята за член на Ал Каида, колкото да се похвалят, че имат заловен човек на Ал Каида. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Свалям го на твоя отговорност! :D 

Надявам се да ти хареса. 
 

гледах най-накрая OLD на М. Найт Шаямалан. Хубав е, макар да е доста праволинеен. Веднъж като се разкрие историята и долу-горе това е. Актьорите не са особено симпатично, но вършат работа.  Не е някъв шедьовър, на какъвто режисьпра е способен. Но пък вероятно няма как всичките му филми да са невероятни. 

Edited by vikktorpenchev
https://www.imdb.com/title/tt10954652/
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 9:50 PM, w00x said:

I SEE YOU

 

Изненадващо добър. Очаквах просто някакъв стандартен филм от жанра трилър/ужас, но останах приятно изненадан.
Добра история и е представена по много добър и ангажиращ начин.

+1, много добър филм.

 

Аз мога да препоръчам Spider-Man: No Way Home. Страхотен, може би най-добрият филм от тази поредица. Имаше хумор, имаше и драма, memes, и идеята за мулти вселената (във вселената на Марвъл) беше въведена и представена много добре. Напълно си заслужава високата оценка и това сигурно ще е първият филм от началото на пандемията, който ще стигне 1 милиард като приходи.

 

The Unforgivable - Bullock delivers. Уникална драма. Кака ви Сандра както може да играе в идиотски комедии, може да прави и много сериозни филми. Препоръчвам с две ръце.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...