Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1/17/2022 at 12:35 PM, Sothbiss said:

+1 за Don't look up, готина сатира. Малко ми напомни на Idiocracy, но този е по-стилно поднесен и осъвременен.

Taxi Driver - хубав. ДеНиро прави силна роля. Краят беше странен, четох в нета разни тълкувания. :moon:

Don't Look Up изобщо не беше това, което очаквах и не съжалявам, че го гледах! Въпреки, че е над 2ч, а аз рядко гледам такива. В стил на филм с Титаника, има доста негови монолози и той става все по-добър в това.

Шишо Бакшишо май му е първият филм. Спомням си, че четох нещо подобно, че благодарение на този филм "изгрял".

• 4 weeks later...

The Bad Guys - много приятна анимация. Препоръчвам с две ръце. 

The Northman - уникално добър. Имаше страхотна кинематография, брутални сцени и неконвенционален диалог. Препоръчвам на кино, докато все още го дават.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - имах големи очаквания, като фен на първата част, но не бяха покрити напълно. Визуално беше супер, прилична актьорска игра, няколко WTF момента, но прекаления феминизъм и щипката педерастия вгорчиха нещата. Направо не ми се мисли какво ще направят с новия Тор, където излиза след два месеца. По-скоро не препоръчвам на кино.

On 4/17/2022 at 11:58 PM, w00x said:

Шишо Бакшишо?

За taxi driver говоря

гледах the unforgivable със Сандра Бълок и много ми хареса. Трогателна история е. 

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prey - добър. Като изключим woke тъпотиите, които бяха вкарали, филмът беше добре заснет и главната героиня добре се справи с ролята.

Не може да се мери с първия Predator и донякъде с втория, но е на светлинни години сравнено с помиите от последните години.