Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Изпратих детето на баба му и ходих да гледам В сърцето на машината. Брутално. Страхотен филм. Режисура, актьорската игра е страхотна, историята си заслужава разказването. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1/17/2022 at 12:35 PM, Sothbiss said:

+1 за Don't look up, готина сатира. Малко ми напомни на Idiocracy, но този е по-стилно поднесен и осъвременен.

 

Taxi Driver - хубав. ДеНиро прави силна роля. Краят беше странен, четох в нета разни тълкувания. :moon:

 

Don't Look Up изобщо не беше това, което очаквах и не съжалявам, че го гледах! Въпреки, че е над 2ч, а аз рядко гледам такива. В стил на филм с Титаника, има доста негови монолози и той става все по-добър в това.

 

Шишо Бакшишо май му е първият филм. Спомням си, че четох нещо подобно, че благодарение на този филм "изгрял".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

The Bad Guys - много приятна анимация. Препоръчвам с две ръце. 

 

The Northman - уникално добър. Имаше страхотна кинематография, брутални сцени и неконвенционален диалог. Препоръчвам на кино, докато все още го дават.

 

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - имах големи очаквания, като фен на първата част, но не бяха покрити напълно. Визуално беше супер, прилична актьорска игра, няколко WTF момента, но прекаления феминизъм и щипката педерастия вгорчиха нещата. Направо не ми се мисли какво ще направят с новия Тор, където излиза след два месеца. По-скоро не препоръчвам на кино.

Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2022 at 11:58 PM, w00x said:

Шишо Бакшишо?

За taxi driver говоря

 

гледах the unforgivable със Сандра Бълок и много ми хареса. Трогателна история е. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prey - добър. Като изключим woke тъпотиите, които бяха вкарали, филмът беше добре заснет и главната героиня добре се справи с ролята.

Не може да се мери с първия Predator и донякъде с втория, но е на светлинни години сравнено с помиите от последните години.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Violent night

супер забавен. Като сам вкъщи ама по-брутален. Екшън на забавни мелодии, комедия, любов, романтика… ама скоро не бях гледал толкова хубав и отпускащ филм. Обикновено са напрягащи хубавите филми, които гледам. И все по действителни събития. Този е айляк

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LOS RENGLONES TORCIDOS DE DIOS

Испанците както винаги велики в типичния си стил. 
Има още някаква надежда за киното дори и след масовите самоубийства в либерастко... 

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 11:39 AM, RaptoR said:

LOS RENGLONES TORCIDOS DE DIOS

Испанците както винаги велики в типичния си стил. 
Има още някаква надежда за киното дори и след масовите самоубийства в либерастко... 

 Виж кой е режисьора 

Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2022 at 7:20 AM, RaptoR said:

WHERE THE CRAWDADS SING

Уникален филм! А това девойче колко точно чар е събрала в себе си не е истина. 

От няколко месеца ми седи на харда, добре че ме подсети. Наистина много добър филм. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vikktor said:

Много е добър, и при мен стоя бая време и преди 2 седмици го избутах. Не съжалявам.


Звучи все едно си се отръскал от нещо досадно. Тоя филм е просто велик. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RaptoR said:

Звучи все едно си се отръскал от нещо досадно. Тоя филм е просто велик. 

 

Знам, че така звучи. Идеята ми беше, че го отлагах дълго време. Разбрах като го изгледах, че трябваше да го гледам много по-рано. Но към момента ситуацията беше "хайде вече да го гледам".

 

Гледали ли сте Минамата от 2020 с Джони Деп? Играе уникално пиянка. Може би му идва отвътре :D :D  Но историята заслужава да бъде разказана. Този фото журналист Скот и жена му заслужават да бъдат запомнени (не знам дали са още живи). 

 

п.с.

Може да съм писал за него, но сега го видях в замудна и реших да напомня за него.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

The Covenant - сред морето от педерастия, феминизъм, "дайвърсити", "инклужън" и всякакви други тъпотии, този филм изпъква. Дали е най-доброто от Гай Ричи - може би не, но си заслужава гледането.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 5/12/2023 at 5:59 PM, Sothbiss said:

The Covenant - сред морето от педерастия, феминизъм, "дайвърсити", "инклужън" и всякакви други тъпотии, този филм изпъква. Дали е най-доброто от Гай Ричи - може би не, но си заслужава гледането.

Много силен! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...