Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Сега като изгледах турнира (не целия, само отделни части) и видях, че след като Острието спечели титлата, публиката се радваше повече, отколкото, когато Сина излиза на ринга. А когато се чу неговата музика (на Сина) публиката беше 50:50. Т.е. доста хора го освиркваха и то, заради некадърните му победи - цял мач го бият, накрая прави FU и туширва. Мисля, че сега публиката ще го позаобичат повече, освен ако не си върне титлата пак по такъв начин ...

Link to comment
Share on other sites

Сега като излиза Сина няма да го има вече: The champ is here... Нека вече почваше да ме дразни. :tongue

 

Мен Сина ме кефи заради тва че е рапърче и заради тва че нарита задника на Кърт Енгъл

Link to comment
Share on other sites

Сега като изгледах турнира (не целия, само отделни части) и видях, че след като Острието спечели титлата, публиката се радваше повече, отколкото, когато Сина излиза на ринга. А когато се чу неговата музика (на Сина) публиката беше 50:50. Т.е. доста хора го освиркваха и то, заради некадърните му победи - цял мач го бият, накрая прави FU и туширва. Мисля, че сега публиката ще го позаобичат повече, освен ако не си върне титлата пак по такъв начин ...

 

 

ami vika6 cql ma4 go biqt i nakravq FU i to6ira emi nali si4ko e po scenariiii kvo iska6 6tom sa kazali menagerite 4e 6te spe4eli taka 4e nqma kvo da kazvate ia z sam vijdal takiva izkustveni pobedi awe si4ko e na 90%laja v toq ke4 ostanaloto 10 procenata e leki naranqvaniq dori kravta ne e iztinska !!!

Link to comment
Share on other sites

ami vika6 cql ma4 go biqt i nakravq FU i to6ira emi nali si4ko e po scenariiii kvo iska6 6tom sa kazali menagerite 4e 6te spe4eli taka 4e nqma kvo da kazvate ia z sam vijdal takiva izkustveni pobedi awe si4ko e na 90%laja v toq ke4 ostanaloto 10 procenata e leki naranqvaniq dori kravta ne e iztinska !!!
Точно това е. И мен започна да ме дразнят победите му (в такъв стил). Дано сега хората го заобичат повече, когато вече не е шампион, колкото и странно да звучи. Обаче има един проблем - повечето от вас, които не са гледали кеча преди (година и нещо) и тогава, когато Сина беше гаден, той рапираше и говореше "глупости" за съперниците си. В последното издание на RAW (преди NYR) той го направи това с Карлито, Крис Майстора и Енгъл ... дано не се окажа прав, че пак ще става лош :(
Link to comment
Share on other sites

само до спомена една новина от wwe.com...Стефани и ХХХ очакват дете... :punk

 

да им е честито сополанчето... :devil

Link to comment
Share on other sites

Аве тва ГТВ да не са го преместили на друга честота, щото на негово място ми се появи някъв канал с оранжевко...
Еми не знам, но аз не мога да я намеря ...

 

Btw, загубата на титлата се отрази доста добре на Сина. Нa NYR публиката викаше "Cena sucks", "Let'go Angle/Masters/HBK/Carlito, f*ck off Cena (не пиша Кейн, защото много малко се задържа). А в Monday Night Raw публиката се разцепи да вика само Сena :)

Link to comment
Share on other sites

хахаха...сега видях, че си имаме нов World Heavyweight Champion на име Кърт Енгъл... :laughing:

 

Батиста е бил принуден да сдаде титлата поради контузия и Енгъл е победил в последвалата кралска битка за нея...

 

а честито... :tongue

Link to comment
Share on other sites

сори, че пускам нов пост, но нека повече хора го видят така...да съобщя, че GTV се върна...е на друга честота е, но пък качеството е по-добро, май... :D

 

поразровете из каналите е ще го намерите...

Link to comment
Share on other sites

сори, че пускам нов пост, но нека повече хора го видят така...да съобщя, че GTV се върна...е на друга честота е, но пък качеството е по-добро, май... :D

 

поразровете из каналите е ще го намерите...

Мда и аз вчера го намерих. А някой знае ли защо го е нямало ?
Link to comment
Share on other sites

Снощнното разбиване,беше страшно яко(най-добрите моменти от 2005),особенно с гробаря и Ренди Ортън.Много яко шоу правят!!!
То беше доста снощно :). И дори не беше цялото :). Ако искаш - изтегли си го от дата-та, има и The best of RAW 2005 ;)
Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли кога ша го поварят снощното?

 

в неделя май...

Link to comment
Share on other sites

Доста интересни неща станаха - Енгъл шампион след Battle Royal в SMACKDOWN !!! Накрая, когато останаха Енгъл срещу Марк Хенри, публиката не викаше срещу Енгъл, а напротив "Let's go Angle/само Angle" :) Яко

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае колко време ще отсъства Батиста от ринга ?

Нз дали сценаристите са го измислили или не , но ми хареса как Батиста съвсем правилно постъпи като върна титлата на г-н Лонг .

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае колко време ще отсъства Батиста от ринга ?

Нз дали сценаристите са го измислили или не , но ми хареса как Батиста съвсем правилно постъпи като върна титлата на г-н Лонг .

Според мен ще се върне на Кеч Маниа ... дано да е по-бързо де :)
Link to comment
Share on other sites

А някой да знае колко време ще отсъства Батиста от ринга ?

Нз дали сценаристите са го измислили или не , но ми хареса как Батиста съвсем правилно постъпи като върна титлата на г-н Лонг .

 

 

Защо отсъства Батиста? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Защо отсъства Батиста? :blink:
хахаха...сега видях, че си имаме нов World Heavyweight Champion на име Кърт Енгъл... :laughing:

Батиста е бил принуден да сдаде титлата поради контузия и Енгъл е победил в последвалата кралска битка за нея...

а честито... :tongue

:)

Link to comment
Share on other sites

Ей тея от GTV доказаха, че са пълни некадърници. В The best of SmackDown дават мача между Батиста и ННН, и сега в The best of RAW пак ще го дадът. А имат само 40 минути ...

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам едно нещо => Защо след като Енгъл един път го изхвърлиха от ринга (в мача за титлата) той пак се качи ?

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам едно нещо => Защо след като Енгъл един път го изхвърлиха от ринга (в мача за титлата) той пак се качи ?
Защото падна под важетата, а трябва над 3-тото ;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...