Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Мда, който има GTV ... макар че съм го гледал де :). А в истинския SmackDown, се биха MNM vs Rey&Batista in a cage. Тъпия Mark Henry пак се намеси :angry1

Link to comment
Share on other sites

zakvo 6te q kodirat gtv ot tri dena se ne6to go 4ovarkat toq kanal i ako go maxnat 6te ymra
Като ти гледам ника, си мисля, че си момиче - и момичетата ли гледат кеч :blink: (съжелявам ако бъркам :) )

 

А за програмата - Едва ли са я кодирали, даваха реклами и освен това някои квартали я имат

 

А ако наистина искаш да гледаш кеч - качват много, много неща в arenabg и в data.bg

Link to comment
Share on other sites

Скоро да е имало някакво интересно турнирче или нещо друго ... ?
Утре има - New year revolution. А тоя мач в клетката беше як, докато не се намеси онова чудо Mark Henry :(
Link to comment
Share on other sites

Утре има - New year revolution. А тоя мач в клетката беше як, докато не се намеси онова чудо Mark Henry :(

Ако може цъкни едно линкче ... :wacko:

 

Edit => 10x :)

Link to comment
Share on other sites

Като ти гледам ника, си мисля, че си момиче - и момичетата ли гледат кеч :blink: (съжелявам ако бъркам :) )

 

А за програмата - Едва ли са я кодирали, даваха реклами и освен това някои квартали я имат

 

А ако наистина искаш да гледаш кеч - качват много, много неща в arenabg и в data.bg

dam momi4e sam i gledam ke4 ot 8godini predi da go pusnat v bulgariq,i dano da e kakto kazva6 da ne sa kodirali gtv,6te te 4erpq ako e taka:)

Link to comment
Share on other sites

Ами от време на време и аз го гледам. Друго не ни остава освен да се свържем със съпорта на кабелната и да ги попитаме какво става.

Link to comment
Share on other sites

А бе я кажете откъде да изтегля мача в клетката между ГРОБАРЯ и РЕНДИ!Търсих го в датата ама не можах да го намеря!И също търся мача за титлата на федерацията в който участват 6 човека в няква стая(не съм сигурен дали въобще се е състоял вече)

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме светне малко повече за този Boogeyman ... появява се от време на време и винаги е с някакви червеи ... :sick

А за мача в клетката ... аааа тоя негър развали всичко :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А бе я кажете откъде да изтегля мача в клетката между ГРОБАРЯ и РЕНДИ!Търсих го в датата ама не можах да го намеря!И също търся мача за титлата на федерацията в който участват 6 човека в няква стая(не съм сигурен дали въобще се е състоял вече)
В арената и в дата-та има турнира - казва се Armageddon (или с едно "d"). А за мача в Elimination Chamber - той е днес вечерта, сигурно утре ще го има качен

 

Някой да ме светне малко повече за този Boogeyman ... появява се от време на време и винаги е с някакви червеи ... :sick

А за мача в клетката ... аааа тоя негър развали всичко :wacko:

Boogeyman вече е кечист. Сега си е набелязал JBL и последния път сложи цяла шепа живи червии в гъ*а на стилистката му :)
Link to comment
Share on other sites

Тая вечер глейте само как HBK ше победи в elimination chamber-а ;) Ше го правят сигурно първия човек, влязъл първи в клетката и победил :D Въпреки че аз предпочитам Мастърс да спечели, ама му е рано на него

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер глейте само как HBK ше победи в elimination chamber-а ;) Ше го правят сигурно първия човек, влязъл първи в клетката и победил :D Въпреки че аз предпочитам Мастърс да спечели, ама му е рано на него
Ъмм, тази вечер ли ще го гледаш ? Защо ли си мислех, че ще е качен утре :blink: !? А пък и Сина ще победи ;), за да може на Кеч Мания да му вземат титлата. И освен това трябва шампиона да е от "лошите" - поредицата е такава. Преди 3 години - Енгъл (беше добър), Леснар (лош), Еди (добър), JBL (лош), Cena (добър) , ако се спазва традицията/сценария трябва да е гаден шампион. Според мен ако трябва някой да взема титлата на Сина, това трябва да е Енгъл, от 6 месеца се бори горкия за тази титла ...
Link to comment
Share on other sites

e drugite kade go gledat i tolkova govorqt tova 6tqlo da stane onova za tazi ve4er pfpfpffpfpfp
Преди да пишете за 349884209-ми път едно и също нещо - вземете да прочетете ! ТЕГЛИМ ГО - арена, дата ...
Link to comment
Share on other sites

Въпрос какво стана с ГТВ. Само аз ли съм най-прецакан. Един приятел ми вика че е на ЕВРОКОМ и имал тая програмка. Аз я търся ама не я намирам. А все пак ми се гледа малко кече за удоволсвие. Па може и да оцеля женския бой на ония с "малките цици" :love

Link to comment
Share on other sites

аз също нямам ГТВ ,но там така или иначе дават само някви стари епизоди ,по-интересното е че EDGE е новия шампион на федерацията ,тва момче излезна много хитро

Link to comment
Share on other sites

аз също нямам ГТВ ,но там така или иначе дават само някви стари епизоди ,по-интересното е че EDGE е новия шампион на федерацията ,тва момче излезна много хитро
По-скоро сценаристите са хитри ;). Аз все още не мога да разбера как е станало (знам, че е има куфърче с договор, но кога е станало ... ) Надявам се по-скоро да го качат
Къв е тоя EDGE уе
Острието
Link to comment
Share on other sites

аз също нямам ГТВ ,но там така или иначе дават само някви стари епизоди ,по-интересното е че EDGE е новия шампион на федерацията ,тва момче излезна много хитро

Къв е тоя EDGE уе

Link to comment
Share on other sites

По-скоро сценаристите са хитри ;). Аз все още не мога да разбера как е станало (знам, че е има куфърче с договор, но кога е станало ... ) Надявам се по-скоро да го качат

добре и така може да се каже ,аз искам да му предам малко важност на тва момче

явно след мача в "the Elimination Chamber" Острието се е възползвал от договора в куфарчето и е победил изморения Сина

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...