Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

За Скалата се предполагаше. На него май му потръгна с киното, а Ледения какво точно е направил.
Нали помниш, че като уволниха J.R. на него щяха да му дадът шанс "да го върне" като се бие срешу The Coach. И ако загуби, щеше да хвърчи. Сценария е бил той да загуби и той им теглил майните и се чупи :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
С каква цел накрая се появи Гробаря и защо ринга се разпадна ? :wacko:
предполагам ще го сложат във вражда с Енгъл за титлата...но не се знае засега...

пък за ринга...хммм той беше разпаднат от ''свръхестествените'' сили, който Гробаря ''използва"... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Със Силата ... :)

А този ринг, не пропада за пръв път :). В мач между Brock Lesnar vs The Big Show, първия направи суперплекс на 2-рия и ринга пропадна :)))

Link to comment
Share on other sites

Тоя Edge i Lita са пълни *** Винаги трябва да направят някоя мизерия ... ще бутнат съдията , удър под пояса , ще искат да праснат някой с шампионския пояс ... те просто не могат да играят честно .

Лита искаше да удари Джон и какво стана ... дисквалифицираха го , въпреки че той нищо не беше направил ... ( нали при дисквалификация титлата не се взима ? ) .

Link to comment
Share on other sites

Тоя Edge i Lita са пълни *** Винаги трябва да направят някоя мизерия ... ще бутнат съдията , удър под пояса , ще искат да праснат някой с шампионския пояс ... те просто не могат да играят честно .

Лита искаше да удари Джон и какво стана ... дисквалифицираха го , въпреки че той нищо не беше направил ... ( нали при дисквалификация титлата не се взима ? ) .

Мне, спокс :). Ама беше баси тъпотията :). Как изхака Острието и ония се чудеше за какво става въпрос ;)
Link to comment
Share on other sites

Тоя Букър Т много нерви вкарва с тия неговите патерици , а пък за жена му да не говорим ...

Тоя Енгъл не е човек ... чудя му се как успява да дигне тая маймуна Хенри :)

А много ще ме изкефи ако някога видя Батиста да направи БОМБА на Хенри ... мечти ... :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя Букър Т много нерви вкарва с тия неговите патерици , а пък за жена му да не говорим ...

Тоя Енгъл не е човек ... чудя му се как успява да дигне тая маймуна Хенри :)

А много ще ме изкефи ако някога видя Батиста да направи БОМБА на Хенри ... мечти ... :)

Във онова списание за кеч пишело, че Батиста скоро щял да се връща. Някой да знае кога ?

 

Освен това там пишеше нещо страшно лошо, за мен и другите фенове на Сина. Имало интервю с него и той казал, че ще става Матадор в Испания, когато се откаже от кеча. На въпрос - кога ще се откаже - той е отговорил - веднага след като си върна титлата WWE CHAMPION, а той си я върна => .... :(

Link to comment
Share on other sites

Имало интервю с него и той казал, че ще става Матадор в Испания, когато се откаже от кеча. На въпрос - кога ще се откаже - той е отговорил - веднага след като си върна титлата WWE CHAMPION, а той си я върна => .... :(

тия дето пишат това списание са се побъркали... :tongue

баси глупостите... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мда ... а Шон как го прецакаха, в ЧЕТВЪРТЪК на следващия RAW ще има парти поради неговото пенсиониране, а той не знае за какво става въпрос ... яко :)

Link to comment
Share on other sites

Angle рулз! :punk Много е голям Кърт,дано да го разберете и да го уважавате,защото наистина е уникален кечист :) Нямах нет 2 месеца,но сега ще наваксам пропуснатото ;) Сena suxxx! :D

Link to comment
Share on other sites

Angle рулз! :punk Много е голям Кърт,дано да го разберете и да го уважавате,защото наистина е уникален кечист :) Нямах нет 2 месеца,но сега ще наваксам пропуснатото ;) Сena suxxx! :D

 

Енгъл е един малкото боклуци в кеча който не навиждам. Винаги мен са ме кефили ГРОБАРЯ, Скалата, Ледения. Но сега ме кефи единствено Гробаря. Другите някак си не ми допадат.

Link to comment
Share on other sites

Хах Кърт Енгъл е американско лайно ама аз се накефих супер много когато мяташе Марк Хенри,а когато го изхвърли над горното въже и направо полудях! :P

Link to comment
Share on other sites

Хора снощи гледахте ли какво стана с Vodoo магюсника и JBL,тоест какво видео пуснаха от по-миналата седмица-как Vodoo магюсника отхапа "тумора" на асистенката на JBL и почна да го смуче. :sick :sick :bgrin: :wir

Link to comment
Share on other sites

Мда, ама е доста старо :). Ще видиш следващата седмица (или по-следващата) ... като закапят червеите :).

 

А новия SmackDown е много як. Особено мача - The Undertaker vs Mark Henry, края е як :). Другата седмица - Kurt Angle & The Undertaker vs Mark Henry & MNM. :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя Енгъл почва да ме кефи ... как натръшка черньото и онези 2-мата смешници :) няма значение , че после изяда една тупалка от черния .

Link to comment
Share on other sites

John Cena се оказа корав пич , с шампионския пояс го халосаха и пак победи :) а Edge е пълен кретен , щом не е по неговата свирка и ... всички са му виновни ... да радва там и това е :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде линк на песните,които пускат в началото на Разбиване и на Първична сила!!!

 

Ако имаш DC++ ги свали от там. ;) Предполагам че и в арената ша ги има

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде линк на песните,които пускат в началото на Разбиване и на Първична сила!!!
Вчера нямах никакво време и затова чак днес гледах новия кеч. Явно този RAW е предзначен за четвъртък, т.е. в САЩ ще го дават тогава. Просто е сниман по-рано :). Е добре се получи с Шон, не ми се искаше да се маха, симпатичен ми е :). А за Сина, еми браво, друго не съм и очаквал :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде линк на песните,които пускат в началото на Разбиване и на Първична сила!!!

Tyk :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...