Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
Някой знае ли дали ще го дават и кога тва Оцеляване ли кво беше???
По GTV не дават турнирите. Homecoming беше изключение. Още 437209247 пъти да го кажа, за да няма хора, които да не знаят ?

 

Аз пък гледам по GTV някви реклами за Гробаря. Кога ще се върне тоя пич.
На Survivor Series.
Link to comment
Share on other sites

По GTV не дават турнирите. Homecoming беше изключение. Още 437209247 пъти да го кажа, за да няма хора, които да не знаят ?

 

 

 

никой не те кара да отговаряш , или греша ? И за да има някаква връзка поста с темата , ще може ли някой да ми каже откъде мога да дръпна мача между 3-те Х Ледения Скалата Ракишо гробаря и МИк флоуи ?

Link to comment
Share on other sites

ще може ли някой да ми каже откъде мога да дръпна мача между 3-те Х Ледения Скалата Ракишо гробаря и МИк флоуи ?
Мачът в клетка ли е ? Защото в датата има един между тях (не съм 100%-та сигурен),но той е в клетка. Ако го няма там пробвай тук.
Link to comment
Share on other sites

Еми които не е гледал Оцеляване в АренаБг го има много е яко да ви кажа :punk Очабаче ще става меле на 18-ти Гробаря ще спука Ортън. Разбрах, че ще има и мач по двойки Kane & Big Show vs. Batista & Rey Mysterio :punk Тоя мач ще кърти отвсякъде :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми които не е гледал Оцеляване в АренаБг го има много е яко да ви кажа :punk Очабаче ще става меле на 18-ти Гробаря ще спука Ортън. Разбрах, че ще има и мач по двойки Kane & Big Show vs. Batista & Rey Mysterio :punk Тоя мач ще кърти отвсякъде :punk

 

 

даи линк към оцеляване плс

Link to comment
Share on other sites

мерси много->а ве искаме 4 лв за СМС си ве кво е тва?

 

btw-еи ся по кеча дават за един гереро дето е починал

 

T'ва е, защото нямаш регистрация там. Или трябва някой да те покани, за да се регистрираш, или да пратиш смс (те са 2) и да станеш супер потребител за 1 месец :).

 

Hora kakvo e stanalo s Edi Gerero.Razbrah 4e se e spominaln no kakvo e stanalo to4no.

 

P.P.Mir na praha my be6e golqma legenda :( :cry

От сърдечен удар преди месец ;)
Link to comment
Share on other sites

T'ва е, защото нямаш регистрация там. Или трябва някой да те покани, за да се регистрираш, или да пратиш смс (те са 2) и да станеш супер потребител за 1 месец :)

 

mi pokani me de

 

:D

Link to comment
Share on other sites

mi pokani me de :D
Не мога. Трябва коефицентът ми да е над 1.05, а моя е 0.30 :). Освен това ако ми беше добър коефицентът, имам право само един човек на месец да каня :), а от нашия клас 5-ма все ме юркат

 

Sq 6e va svetna si4ki fenove na John Cena(kato men :P ).

LanecaTYK

T-ShirtTYK

ShortiTYK

 

Na pe4eliv6ite,4estito :D

 

Edit:TOVAsa6to ne e lo6o :)

Тея ги знам. Даже си поръчах няколко на едни братовчеди в Америка :)
Link to comment
Share on other sites

Аве някой знае ли къде другаде ги има тия турнири, щото нямам регистрация в Арената...
В датата качват някои, иначе има един сайт (не е български), от който се теглят всички турнири/Smackdown/Raw-чета. Ако искаш ще ти го пратя на ЛС :)

 

Батиста и Рей са супер яка двойка, на това SmackDown-че ме разцепиха :)

Link to comment
Share on other sites

Хмм, сега като гледам снимките и резултатите от вчерашния RAW, виждам, че е било интересно, жалко, че още никъде не са го качили. Много ми е интересно какъв е бил този мач между Сина и Давари. You can't see me. Сина е бил с маска :)

Link to comment
Share on other sites

с малко закъснение резултатите от Армагедон...:

 

Undertaker def. Randy Orton (Hell in a Cell Match)

MNM def. Psicosis & Super Crazy

World Tag Team Champions Big Show & Kane def. WWE Tag Team Champions Batista & Rey Mysterio

Chris Benoit def. Booker T

Kid Kash def. Juventud

JBL def. Matt Hardy

Lashley def. William Regal & Paul Burchill (Handicap Match)

Link to comment
Share on other sites

дам...

от неделя...

10х

Аааа значи не съм се прецакал като го пуснах снощи да се сваля :) после ще имам какво да гледам :)

Link to comment
Share on other sites

с малко закъснение резултатите от Армагедон...:

 

Undertaker def. Randy Orton (Hell in a Cell Match)MNM def. Psicosis & Super Crazy

World Tag Team Champions Big Show & Kane def. WWE Tag Team Champions Batista & Rey Mysterio

Chris Benoit def. Booker T

Kid Kash def. Juventud

JBL def. Matt Hardy

Lashley def. William Regal & Paul Burchill (Handicap Match)

 

Това нали значи че ГРОБАРЯ е бил Ортън

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...