Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

Имали хора които да го гледат Аз много се зарибявам кат ги гледам тия пичове Преди го даваха бо БТВ и беше яко но сега тия са мутирали още Да не говорим за Гробаря който е там вече 18 години и вършее всичко и всички А пристигането му е по лошо от това на самата Смърт :punk Знам че 80% от тва е измислица ама пак му се кефя освен това има и яки мадами

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Да и аз ги гледам всеки ден по GTV.Аз като ги гледам не им се кефя а им се смея.:))А искам също да кажа ,4е по Euro Sport забравих в колко часа ,ама и там има някакъв измислен кеч.Ринга е 6-тоъгълен и според мен там става по голям смех!!!Трябва да видете във програмата в колко часа почва ,защото аз нямам.А иначе WWF(разбиване) почва мисля ,че във 10.00ч.Благодаря!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам само интелектуални и образователни предавания като Първична сила и Разбиване. :read:

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам само интелектуални и образователни предавания като Първична сила и Разбиване. :read:

 

Само така :) ако всеки прави така всички ще бъдем много образовани ;)

Link to comment
Share on other sites

А иначе WWF(разбиване) почва мисля ,че във 10.00ч.Благодаря!!!

 

Вече е WWE.

 

И аз го гледам, обаче гадното е е само 2 от сериите са нови, а останалото се повтарят :(. А някой знае ли кога ще го има някъде ъплоуднато No Mercy :)

Link to comment
Share on other sites

Smack Down се пише.. По гтв-то ги дават ,но ги повтарят..

 

И аз точно за тва се очудих щото го видях точно тайа написано както аз съм го написал или тогава адски ми се е спяло Все пак беше отдавна

Link to comment
Share on other sites

Ами...няма да е зле да купят новите серии....Иначе,който не е доволен - SkySports1 :)

 

Мдаа, а който не го хваща :bgrin: , теглене от нета :)

Link to comment
Share on other sites

Преди като го даваха , когато бях на 10 се кефех ... сега ебати тъпотията ми се вижда :bgrin:

Поне малко да се удряха , пича удря на 10 санта от главата на другия и после го "строшава" в масата :ph34r: .

Link to comment
Share on other sites

Преди като го даваха , когато бях на 10 се кефех ... сега ебати тъпотията ми се вижда :bgrin:

Поне малко да се удряха , пича удря на 10 санта от главата на другия и после го "строшава" в масата :ph34r: .

 

И аз така си виках ама последния път като гледах преди една седмица един тип скочи и с коляно удяри глезана на друг тип и го даваха на бавен кадър и се чудех ся тва истина ли е или измислица Щото 100 кила да ти паднат на глезена и ако е здрав си бати късметлията

Link to comment
Share on other sites

И аз така си виках ама последния път като гледах преди една седмица един тип скочи и с коляно удяри глезана на друг тип и го даваха на бавен кадър и се чудех ся тва истина ли е или измислица Щото 100 кила да ти паднат на глезена и ако е здрав си бати късметлията

 

Мда. Но пък аз гледах homecoming и там Остин такъв Зашеметител направи на Линда (жената на Винс), че когато тя падаше и главата трябва да е между ръцете на Остин, главата и беше зад ръцете и гледаше къде ще падне. А самият Винс леца поне 15 минути без да шавне, а попринцип в мач след Зашеметител стоиш 20 Секунди на пода .......

Link to comment
Share on other sites

Не,не само за голф!А и за руснаци в подводницата "Курск" по дантелени пижамки,който лафят за водка и разсъждават по въпроса:"Абе що раста на часове,а не на дни?!И що живея близо до Чернобил,а?"

Link to comment
Share on other sites

Мдам ...

Сега гледах No Mercy и тоя Гробаря ... Вкараха го в Ковчег като така спечелиха (Семейство Orton) и после запалиха ковчега, как ли са го спаси ли (в смисъл да не е вътре) :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам ...

Сега гледах No Mercy и тоя Гробаря ... Вкараха го в Ковчег като така спечелиха (Семейство Orton) и после запалиха ковчега, как ли са го спаси ли (в смисъл да не е вътре) :)

от къде си го свалил тва? би ли могъл да дадеш линк

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос: СКАЛАТА ХХХ и ОСТИН борят ли се още и ТРИШ не беше ли онова гадже с големите цици и руса коса

на първия въпрос-НЕ

на втория-май, май... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Преди време си изтеглих homecoming и ги гледах. Хълк Хоган се върна, Остин се върна като разби цялото семейство на Винс, ХХХ се върна и игра мач с Детето на природата, победиха, но после се оказа, че ХХХ-а е гаден и преди съотборника си с чук :). Така че не говорете без да знаете !

Link to comment
Share on other sites

Да ве и аз снощи както си прещраках каналите и го фанах тва RTV и видях , че дават кеч и много са зарибих ... знам , че сичко е няква простотия в смисъл прават са повечето ..... Неможе пича да седи прав и да го гледа как ония го прска , обаче пък има доста екшън .... много ма изкефи грамадата като са ядоса и като ги върли 4 човека наведнъж на всички посоки ония незнаят къде са намират и 4 мата наведнъж не могат да го спрат и накрая теама на грамадата спечели , а ве зарибявка е .... снощи като ги видях некви нови олигарчета , обаче като дойте острието , кърт , грамадата и ми напълниха душата :woot Значи 10 часа викате ВСЯКА ВЕЧЕР ? ;) :wacko: :wir Супер :D

Link to comment
Share on other sites

Не точно всяка вечер. Дават го в Четвъртък, петък, събота, неделя. Но само в Петък и Събода са нови серии, а през другите два дена ги повтарят :). П.П. Гробаря вече го няма, а новата цел на Семейство Ортън е Батищаааа :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...