Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Последната версия е, че е заклал жена си, 7-годишния си син и в Понеделник се е самоубил.

 

Виж на www.wwe-bg.net .

Link to comment
Share on other sites

Последната версия е, че е заклал жена си, 7-годишния си син и в Понеделник се е самоубил.

 

Виж на www.wwe-bg.net .

 

От сайта който го зех цитата също мислиха за самоубийство, но аз просто не мога да повярвам.......или може да му е изчаткала шайбата от толкова бой и химия

Link to comment
Share on other sites

Вече всичко е официално. В крайна сметка се оказва, че Крис Беноа наистина е убил жена си и детето си, а после се е самоубил. Нанси е била завързана с въжета и удушена с електрически кабел, а Даниел не бил завързан и бил удушен с плик. Нанси най-вероятно е била убита в Петък, а Даниел в Събота. До телата им е имало оставени Библии. Крис Беноа е отнел живота си в Неделя като се обесил в стаята си за тренировки. Беноа не е оставил предсмъртна бележка и мотивите му за убийствата и последвалото самоубийство вероятно ще останат неизвестни.
Link to comment
Share on other sites

:bgrin:

Мислиш ли, че тоя крис беноа се е бръснал, мислиш ли, че нарочно е убил детето си, той го е целунал по бузката, а брадата му му е влезнала в очите и му е спукала съдовия дял и мозъка е пробила. След видяното жена му е взела нож, но след удара в дебелите косми по гърба му, ножът се е чупил.. Жената от страх е припаднала на косматия му и бодлив гръб, като върху таралеж и до там, финито..

Значи вчера бях до църквата и говорих с попа за тоя крис беноа и той каза, че чак ковчега се е разцепил от този рядък вид месоядни косми, които е имал по гърба си. Също така, те са изяли всички червеи в почвата и дори оловната и желязната руда. Трябвало да слагат отрова против колорадски бръмбари, за да я спрат..

Link to comment
Share on other sites

:bgrin:

Мислиш ли, че тоя крис беноа се е бръснал, мислиш ли, че нарочно е убил детето си, той го е целунал по бузката, а брадата му му е влезнала в очите и му е спукала съдовия дял и мозъка е пробила. След видяното жена му е взела нож, но след удара в дебелите косми по гърба му, ножът се е чупил.. Жената от страх е припаднала на косматия му и бодлив гръб, като върху таралеж и до там, финито..

Значи вчера бях до църквата и говорих с попа за тоя крис беноа и той каза, че чак ковчега се е разцепил от този рядък вид месоядни косми, които е имал по гърба си. Също така, те са изяли всички червеи в почвата и дори оловната и желязната руда. Трябвало да слагат отрова против колорадски бръмбари, за да я спрат..

 

Тест за наркотици ..............Човек говорим за убийство не , за поредния суплекс на "Върколака" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Абе Крис Беноа...какво е станало точно с МакМеан?Какво точно се е случило,че е починал :unsure:
МакМеън не е .... неговото беше сценарий. На Беноа си е истина...

 

Случва се :)

Link to comment
Share on other sites

Абе Крис Беноа...какво е станало точно с МакМеан?Какво точно се е случило,че е починал :unsure:

Не е починал, нищо му няма! :) Това, че колата му уж се взривила беше пълен театър.

 

Трябва да пиша малко по-бързо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Raw 14.01.2008 =>

bscap0000fb1.jpg

Театър, театър ама това като го видях и не можах да повярвам... от червеното кръгче скочи Харди в/у Ортън, който беше долу на земята!

Link to comment
Share on other sites

Някаква по-голяма резулюция няма ли го, защото не се вижда за какво говориш :)

Ми... :(

86937563yx6.jpg

Някъде долу е Ортън.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LkH0vAfSwWw => Целия мач!

http://www.youtube.com/watch?v=SyovHqqBc44 => Само скока на Джеф!

Link to comment
Share on other sites

Е то е ясно, че не е наистина, ама не разбирам точно къде са сгрешили ? Ако Ортън беше там където Джеф скочи... много лошо щеше да е и за двамата, не случайно не дадоха самото падане.

Link to comment
Share on other sites

Е то е ясно, че не е наистина, ама не разбирам точно къде са сгрешили ? Ако Ортън беше там където Джеф скочи... много лошо щеше да е и за двамата, не случайно не дадоха самото падане.

 

Ако клипчето е било в реално време, то аз не виждам къде може да има омекотител или нещо от сорта. Дори и Ортън да не е там, самото падане от тая височина ще е бая "чупливо", а ако там имаше друго тяло, то си мисля, че ще има счупени ребра най-малкото

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...