Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
Освен това, не всичко е по сценарии. Само края е измислен. Другото е импровизация. Края се тренира 2-3 пъти, иначе другото си го мислят в "движение".

 

Глупости. За всеки мач си има сценарий - нали за някои (повечето удари) трябва и "ударения" да помогне, за да не се контузи някой от двамата - представи си при изненадващ суплес, че си пада на главата? Има подобни случаи, има и парализиран кечист след падане на врата си.

 

Нямаше никаква причина да се появи ама ... :wacko:

 

Имаше :) Да хайпнат малко тва недоклатено PPV - Saturday Night Main Event

 

 

ni6tu ob6to nqma v tova KE4 i MOVIES ama karai tova si e tvoe mnenie

 

s 2ve dumi PERALNQ ZA PARI !!!!!!!!!!

 

Тоест каква точно е разликата? Добре, да го сравним с театъра, тъй като там се иска повече умение, отколкото при филмите (там из дублите все ще замажат нещо, а на предаване на живо как се замазва?).

 

Холивуд не е ли пералня за пари? А гледаш ли филми?

 

Как може да вярвате,че се бият.

 

veseo:по повод на сравнението с Титаник:така наречените "кечисти" ходят в специални школи,в които се учат как да "удрят","скачат" и т.н. така че :) :D

 

Че кой вярва, че се бият? Пак те призовавам да прочетеш това

 

Да. Тази школа (на WWE де) се нарича OVW - Ohio Valley Wrestling. Официален сайт. Какво точно искаш да ми докажеш с това "откритие"? Май някой пак не е чел първия ми пост в темата изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Глупости. За всеки мач си има сценарий - нали за някои (повечето удари) трябва и "ударения" да помогне, за да не се контузи някой от двамата - представи си при изненадващ суплес, че си пада на главата? Има подобни случаи, има и парализиран кечист след падане на врата си.
Не е верно ! По сценарий е само края, всичко останало е импровизация. Имам познати в Америка, които са запознати с кеча и с "вътрешните" историики.
Link to comment
Share on other sites

Така известната Монреалска преебавка. Цитат от текста:

The match script given to Hart on the day detailed the planned disqualification finish.

 

"Match script" - би ли имало смисъл да получават сценарий за един завършващ удар? Хвърли и едно око какво може да причини несъответствие между идеите на двамата кечисти. Смяташ ли каква е опасността да се издъни някой от тях?

Link to comment
Share on other sites

Да ок, ама те за това са тренирани по минимум 1 година. Те са готови за това, а и по време на мач си прошепват какво смятат да направят, просто забележи. В последния мач между Кърт и Хенри, се забеляза, че вторият прошепна нещо на първия, докато го засилваше към важетата.

Link to comment
Share on other sites

Ами може и да си прав, все пак съдиш от познати, а аз от прав текст :) И ако си прав съм твърдо ПРОТИВ тоя начин на провеждане на кеча, тъй като е доста опасен...

Link to comment
Share on other sites

ako ne drugo to pone se razbra 4e ste nqkvi vmana4eni v toq shit nare4en ke4 hora osaznaite se tova ne e ke4a koito be6e edno vreme predi mnogo godini o6te pomnq grobarq po SKYsport kato go gledah tova sega e prosto zanimavka za 10 godi6ni vie takiva li ste ????

 

kazah vi gledaite K1 i tam pone 6te gledate realen boi i ne nqkvi sme6ni razmiva6ti se udari ama kvo vi zanimavam nali iskate da ne pi6a qvno samo gluposti pi6a gledaite si tapnqta ise radvaite na jivoto toku vij nqkoi ot vas e stanal ke4ist s pelasko triko i seksi laskavi obu6ta :P aide sas zdrave ne smqtam pove4e da pi6a tuka po pR0*sTaTa pri4ina 4e ne vijdam smisal vie ste se prevarnali v nqkvi maniaci i koi znae kato go gledate sigurno daje i se vaudo6evqvate i vikate koi 6te bie tova kato si go predstavq pak ne ste si4ki nqkvi po na 10 12 godini ili se laja?

 

tova be6e ne mi obra6taite vnimanie az nali ne se 4uvam kvo govorq i nali sma nqkav tupak kato kaza nqkoi ili sme6nik li kvoto be6e koito e nadahan da doide mi prilaga ke4 hava a az 6te mu naduq o4ite i 1 mesec nqma da gleda ke4 tova e !!!

Link to comment
Share on other sites

kazah vi gledaite K1 i tam pone 6te gledate realen boi i ne nqkvi sme6ni razmiva6ti se udari ama kvo vi

 

Относно това изречение. Ако имам властта бих забранил К1 и БОКСА. Справка МОХАМЕД АЛИ. Той не може една дума да каже от това че мозъка му е на БОЗА.

 

И да и в Кеча има няква опасност, но в сравнение с К1 е нищожна

Link to comment
Share on other sites

awe pi4 vij kvo K1 ne e tova za koeto ti si misli6 priemi go kato edin golqm turnir v koi seki treniral daden stil ili boino prilojen sport dokazva kolko e golqm i kvo moje boksa nqma ni6tu ob6to s K1 sq 4e u4astvat v K1 boksiori ne zna4i e e box nqma pravila si4ko e prosto savar6enno pak i gledai si ke4a i se radvai na tova 4e pone ne pla6ta6 da hodi6 da go gleda6 kato tupite amerikanci

 

to po taq logika deto kazva6 za mohamed ali mi to togava za kvo horata trenirat 6tangi kato sled krasta gi boli edi kvo si 6te sa parcali mi 6to pak da ne trenirat we kefi gi i tva e az 6to treniram ot 9 godini karate za kvo li mislq 4e kazah v predi6niq post prosto ke4a ve4e ne e ke4 a i 6ou ne e a edna boza kvo 6ou namirate v tova na ringa da izkarvat nqkvo naduvame leglo i nqkav rus pede*asT(s glavno T) izliza i se fuka 4e zel edi kva si titla i gadjeto mu nqkvo legnalo a toq takav o6te malko 6te q sexa mi palen serial moga da vi kaja-sapunka

 

 

basi mai ne trqqq6e da pi6a 6toto sq nqkoi drug 6e se pravi na otverka i 6te trqq i na nego da obesnqvam pfpfpf

Link to comment
Share on other sites

blah-blah-blah

 

Ще го напиша по-простичко, като ще наблегна на по-важните моменти. Явно четенето не ти се отдава, но проследи думите с главни букви, ако искаш си ги запиши някъде и ги подреди в изречения по смисъл. Ако можеш.

 

Пич, вземи прочети НЕЩО от тия неща, които съм написал или ДАЛ. АЗ съм НАЯСНО, че кечът е СЦЕНАРИЙ, че боевете НЕ са РЕАЛНИ и се ЗАБАВЛЯВАМ от ИСТОРИИТЕ, които букърите ИЗМИСЛЯТ. НЕ съм от ХЛАПЕТАТА, които като видят поредната каскада (яхахах, по-точно 95% компютърно създадена сценка (чети ИЗМИСЛЕНО)) и викат "уаааааааааааааау, НеУ е моя идУл, защото може да прави така, и така, и така (Mr. Chaos, anyone?)".

 

И кечът Е сапунка. ПРОБЛЕМ? Наистина по-добре МЛЪКНИ.

Link to comment
Share on other sites

@mortal_dreams, теб те кефи К1 и каратето - ок, някой да ти казва, че е глупаво или нещо такова ? - НЕ ! След като е не, и нне можеш да кажеш нещо смислено в тази тема - по-добре не казвай нищо. Всеки си избира какво да гледа, нали !? Или сега ще започнеш да ни нареждаш какво и да гледаме ?! :huh: Да не мислиш, че ние си мислим, че всичко е реалност, но просто ни кефят "интригите" ...

Link to comment
Share on other sites

vij we johny cena li si kav si ne me interesuva ne sam vi kazal da ne go gledate a prosto si izkazah mnenieto za tova va6e razvle4enie ne iskam da ubejdavam kogoto i da e bilo da ne go gleda az kazah tova koeto mislq.

 

a otnostno @veseo pi4 gledai si jivota i ne me zanimavai li4i si 4e si nqkav oboroten pi4 i si golqmata raota ;) aide sas zdrave !

Link to comment
Share on other sites

Пфууу какви бяха тези мизерни номера , които Ортън правеше по време на мача ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Айде S.N.M.E-та го има в линкос-а .... теглете и кефете :)

Баси якия турнир :) - доста добри неща станаха, а тоя Остин - 2-ри няма да има :)

Link to comment
Share on other sites

... новата песен на Ренди :)

Хммм ... тази песен май само 1 път се появи на нея нали , защото сега пак излиза на старата ? Или просто не му е харесала и си е върнал старата :)

 

Какво са пускали в тази зала , че е толкова замъглено и гадно :blink: (за Saturday Night Main Event става въпрос) . Пфууу те пък взеха , че засмукаха тая мъгла и сега е чисто и приятно :) Тия се помляха на ринга ... добре , че Cena сложи край на мача , а HHH остана като :censored2: (когато някой направи белята в гащите) :)

Link to comment
Share on other sites

Ostin:so officaly you are a 1 minute-man

JBL:you have been talking to my wife

hahahahahahahahahahahahaha :laughing: :laughing: :laughing:

тва ме смачка от смях

Link to comment
Share on other sites

awe pi4 vij kvo K1 ne e tova za koeto ti si misli6 priemi go kato edin golqm turnir v koi seki treniral daden stil ili boino prilojen sport dokazva kolko e golqm i kvo moje boksa nqma ni6tu ob6to s K1 sq 4e u4astvat v K1 boksiori ne zna4i e e box nqma pravila si4ko e prosto savar6enno pak i gledai si ke4a i se radvai na tova 4e pone ne pla6ta6 da hodi6 da go gleda6 kato tupite amerikanci

 

to po taq logika deto kazva6 za mohamed ali mi to togava za kvo horata trenirat 6tangi kato sled krasta gi boli edi kvo si 6te sa parcali mi 6to pak da ne trenirat we kefi gi i tva e az 6to treniram ot 9 godini karate za kvo li mislq 4e kazah v predi6niq post prosto ke4a ve4e ne e ke4 a i 6ou ne e a edna boza kvo 6ou namirate v tova na ringa da izkarvat nqkvo naduvame leglo i nqkav rus pede*asT(s glavno T) izliza i se fuka 4e zel edi kva si titla i gadjeto mu nqkvo legnalo a toq takav o6te malko 6te q sexa mi palen serial moga da vi kaja-sapunka

basi mai ne trqqq6e da pi6a 6toto sq nqkoi drug 6e se pravi na otverka i 6te trqq i na nego da obesnqvam pfpfpf

 

Викаш показват в К1 кой колко е голям. Ми нека си го показват но живот и здраве ако имам момче ще направя сичко възможно да не се занимава ни с БОКС НИ С КИК БОКС и всякакъв вди разновидности. Имам си мнение защо така. Относно "големината". По-голям от КУРШУМА нЕма. Сега за каратето - да хубаво е, но да те научи на дисциплина и тем по-добни, а не на тва как да строшиш физиономията на някой. И аз съм тренирал няколко години, но спря да ме кефи толкова, а и време нямам.

 

И още нещо РАЗНИ ХОРА РАЗНИ ИНТЕРЕСИ. Мен ме кефи да зяпам КЕЧ от време на време щото ми е гот. Развлича ме. Споко и аз знам че не е реално, но ми прави кеф.

Link to comment
Share on other sites

Тук тупнах едно мое превю на Wrestlemania 22 плюс малко разсъждения... за заинтересованите ;)
Добре, браво, че си се постарал. Има доста добри и стойностни твърдения, но аз лично не съм съгласен с няколко

1. Еди Гереро е мъртъв, трудно ще се върне. Това не е като Гробаря - да го подпалят на ринга и такива простотии ...

2. От няколко Кеч Мании, винаги на ME-та титлите (главните 2) се сменят. А и особено, когато участва ННН ;)

3. Отностно "MITB" мача - според мен, Shelton има 0-леви шансове, защото той в момента има титла, и според сценариите, човек не трябва да има ДОРИ ШАНС за 2-ра. (Така беше преди, сега може да се е променило) :) Според мен фаворити са RVD и Lashley. 1-вия, защото не случайно се върна на RR-a. Той беше готов още от началото на декември, но не е искал "празни" мачове. Затова дойде на RR-a, за да не стане "Идва и веднага шанс за титла" ;).Лешли, защото мрънка още от ноември, че щял да бъде HeavyWeight Champion, а и е от SD... миналата година участваха само от RAW звезди, и съответно победителят беше от RAW ...

Другото е доста добре казано, браво ! :)

Link to comment
Share on other sites

Да, мъртъв е Еди, но както обикновено има жълтите слухове, че всичко е инсценировка и всъщност това е "най-големия angle в историята на WWE". И има си някои факти, които подкрепят твърдението, но все пак шансът е почти нулев. Ако е вярно ще е гавра с феновете... но аз лично бих се радвал ако Еди се върне. Слуховете.

 

2. HHH ЩЕ вземе титлата, а Сина ще бъде позакопан малко в midcarda. Не съм сигурен единствено дали ще бъде на манията, или след това, но HHH ще е шампион скоро.

 

3. Какво ще кажеш за Батиста - шампион и шампион по двойки ;) Да не говорим, че тоя мач за титлата важи 1 година - замисли се колко пъти ще изгуби титлата през тва време ;) RVD, въпреки че по принцип не е много харесван от букърите, получава сравнителен пуш наскоро, затова вероятно има някакъв шанс. Лашли... прекалено нов е според мен, ще бъде ебаси внезапния пуш ако стане. А и има вражда с Финли, която тепърва ще се разгаря.

 

Между другото се усетих, че съм забравил Taker vs Henry мача... едва ли има някой, който не се досеща как ще завърши той ;)

Link to comment
Share on other sites

3. Какво ще кажеш за Батиста - шампион и шампион по двойки
Говорех за самостоятелна титла (2 де), но не се поясних :) А за Еди, съмняваме чак така да се подиграят с нас ... то бива-бива, но пък чак толкова :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...