Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Мда. Гробаря го сцепи. Много яко е получи, доста добър турнир. Но най-много ме е яд за Батиста и Рей. Много гадно ги прецакаха.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая и Raw да си хванат победа срещу SmackDown. А иначе много се накефих на мача на Гробаря срещу Ортън ,макар да бях впечатлен от Ортън си го заслужи да му спукат гъза от бой след всичко дето се опита да направи ,но не успя.

Гробаря рулз :)

Link to comment
Share on other sites

Мда. Гробаря го сцепи. Много яко е получи, доста добър турнир. Но най-много ме е яд за Батиста и Рей. Много гадно ги прецакаха.

защо да са ги прецакали--- :huh:

според мен си биха нормално...без шашми...

Link to comment
Share on other sites

защо да са ги прецакали--- :huh:

според мен си биха нормално...без шашми...

Прецакани, в смисъл, че не са заслужавали загубата. След всичкия бой, който отнесе Рей, според мен те трябваха да бият, но ... и че са Шампиони стига ;)
Link to comment
Share on other sites

Най-накрая и Raw да си хванат победа срещу SmackDown. А иначе много се накефих на мача на Гробаря срещу Ортън ,макар да бях впечатлен от Ортън си го заслужи да му спукат гъза от бой след всичко дето се опита да направи ,но не успя.

Гробаря рулз :)

ima li go upnato nqkade? samo da ne e v arenata..

moje i v DC++ ..;)

Link to comment
Share on other sites

Да видях го и го дръпнах.

Наистина много добро но защо си мисля че се мацат с лютеница? :D

mi 6oto sa macat ili s liytenica ili sa cepvat s brasnarsko noj4e :D

Link to comment
Share on other sites

искам да видя какво ще каже Ортън за загубата и ще продължава ли с глупостите си срещу "мъртвеца" :P

Link to comment
Share on other sites

искам да видя какво ще каже Ортън за загубата и ще продължава ли с глупостите си срещу "мъртвеца" :P

 

Дано UNDERATAKER му сипе пак да яде с големия черпак

Link to comment
Share on other sites

вижте този сайт...

в него има разни видеота, музики, игри и модове за WWE RAW...ако се сложат всички модови ще имате почти всички известни кечисти от последните 15-тина години...на практика нова игра... :bgrin:

 

enjoy.. :)

 

 

 

Edit:check this out...за "феновете" на Сина... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
вижте този сайт...

в него има разни видеота, музики, игри и модове за WWE RAW...ако се сложат всички модови ще имате почти всички известни кечисти от последните 15-тина години...на практика нова игра... :bgrin:

 

enjoy.. :)

 

 

 

Edit:check this out...за "феновете" на Сина... ;)

 

Ква е тая игра и как и цялото име? А и има ли я в локалния?

Link to comment
Share on other sites

В http://torrents.linkos.bg я има - има я и във вариант на SmackDown, декора е сменен, и като вариант на RAW ...

 

това е друго...пробвал съм го и мога да кажа, че не ми хареса...но си заслужава поне да се пробва...

 

NEO_DDT...това в линка не е игра...а всевъзможни текстури и персонажи, които да се слагат върху WWE Raw...btw в сайта има връзки за някой игри за различни платформи...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същото е, само че е на готово. Мод-а е качен, защото се слага трудно, трябва ти програма ...

 

и сега ако ми кажеш, че в онзи мод има класически кечисти, като този например...

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

и сега ако ми кажеш, че в онзи мод има класически кечисти, като този например...

 

:rolleyes:

Не :D . Този сайт е със стари форми на кечистите. А в игрите са сложени модовете, които са качени в data.bg/torrents.linkos.bg. Те са по-нови ;), а Mankind не се е бил от доста време ;)
Link to comment
Share on other sites

Имате ли GTV , защото при мен нещо я няма ...
И аз я нямам. Питах няколко човека, 2-ма, които живеят близо до нас, те имат, аз нямам. Едно момче в Тракия има, аз нямам ... странно
Link to comment
Share on other sites

това е друго...пробвал съм го и мога да кажа, че не ми хареса...но си заслужава поне да се пробва...

 

NEO_DDT...това в линка не е игра...а всевъзможни текстури и персонажи, които да се слагат върху WWE Raw...btw в сайта има връзки за някой игри за различни платформи...

 

Мерси тва г оразбрах ама тва WWE RAW отде да го дръпна ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...