Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

Еми USA титлата се смени на SmackDown ;). Но иначе - да - повечето титли си сменят притежателите в PPV-тата ;). Randy преди беше шампион (в тежка категория) когато тамън се беше махнал от Evolution (HHH, Ric Flair and Batista). След това ННН си върна титлата, а пък после и Батиста се махна и тогава той стана Champ :). Ся е време Ортън да стане пак шампион, но дано да не се бия вече с баща си, за да стане пак от "добрите" ;)

 

 

На него му отива да е 'heel' (злодей) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
Това трябва да го гледате ! Феноменално е, почти забравих, че всичко е магия ! Препоръчвам го на всеки, които гледа кеч-а , а Батиста кърти ...

 

 

Еми,аз нямам регистрация там :( Какво е ?Вчерашният 'RAW'?Сложи го в ДЦ++ да го дръпнем и ние ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми,аз нямам регистрация там :( Какво е ?Вчерашният 'RAW'?Сложи го в ДЦ++ да го дръпнем и ние ;)
Има го в датата ;) . Това е вчерашния RAW ,но беше супер як - биха се 5-те звезди на SmackDown vs 5-те на RAW (първо на паркинг и разбиха Батиста с двойно задушаващо - познайте кои - върху прозореца на една кола, след това имаше мач между HBK (не ти де :bgrin: ) и JBL,като останалите стояха около ринг-а (без Батиста, той бил в болница ... ;) ) и накрая се намесиха тея от SmackDown, обаче от RAW ги разцепиха, докато не дойде Батиста, превързан целия, с една "метална" тръба и ги ... :)

А, и твоя любимец вкара 2-3 RKO-та ;) Ето го в датата ;)

Link to comment
Share on other sites

Има го в датата ;) . Това е вчерашния RAW ,но беше супер як - биха се 5-те звезди на SmackDown vs 5-те на RAW (първо на паркинг и разбиха Батиста с двойно задушаващо - познайте кои - върху прозореца на една кола, след това имаше мач между HBK (не ти де :bgrin: ) и JBL,като останалите стояха около ринг-а (без Батиста, той бил в болница ... ;) ) и накрая се намесиха тея от SmackDown, обаче от RAW ги разцепиха, докато не дойде Батиста, превързан целия, с една "метална" тръба и ги ... :)

А, и твоя любимец вкара 2-3 RKO-та ;) Ето го в датата ;)

 

Дам,знам го това.Проверих wwe.com още сутринта.Все пак може и да си изтегля 'RaW-a' :) Кой мислите ,че ще победи на Survivor Series?Май ще е team RAW.Също така се надявам на същия турнир Angle да вземе титлата от Cena(без да се обиждаш,dunata) :)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че RAW ще победи SmackDown, защото на Taboo Tuesday SmackDown победиха 2 пъти RAW (Батиста, Рей и Мат победиха в мачовете си :) ) и сега сигурно малко да изравнят силите. Аз лично съм за SmackDown , повече ме кефят ;).

А какво мислите за мача на мениджърите - според мен ще е доста скучен ... и пак съм за Лонг.

P.S. От къде си взе клипчето в подписа :)

HBK, благодаря :), сега след малко ще пробвам да го намаля ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че RAW ще победи SmackDown, защото на Taboo Tuesday SmackDown победиха 2 пъти RAW (Батиста, Рей и Мат победиха в мачовете си :) ) и сега сигурно малко да изравнят силите. Аз лично съм за SmackDown , повече ме кефят ;).

А какво мислите за мача на мениджърите - според мен ще е доста скучен ... и пак съм за Лонг.

P.S. От къде си взе клипчето в подписа :)

 

 

Клипчето го намерих в нет-а,няма конкретен сайт ,от който да съм го взел ;) Аз съм за Бишоф,и съм почти 100%,че той ще спечели мача си срещу Лонг :)

 

EDIT:Ето ти клипче,но е много голямо и сигурно ще ти го махнат ако го сложиш така :( Намали го някакси и ще е ОК:

CENA

Link to comment
Share on other sites

те с ква цел изобщо се разделиха на raw и smackdown .смисъл преди 5-6 години пак си бяха 2те шоута но кечистите се състезаваха едновременно и в 2те.

иначе ся не го гледам.не ми е интересно просто.видях че клоуна доинк се върна за няква среща.тоя го имаше в култовата игра wrestlemania за sega

Link to comment
Share on other sites

А, да. Оная игрица къртише, особено Undertaker and Shawn Michaels :)...

btw, сега в неделя Гробаря ще се връща и сигурно ще спечели титлата (не в същия турнир де, след 1-2 седмици), защото WWE имали нужда от такъв човек, от който пуликата избухвала, като Остин, Скалата, Сина, Батиста и Гробаря.Ама първите 2-ма не искат да се съзтезават и ...

Link to comment
Share on other sites

А, да. Оная игрица къртише, особено Undertaker and Shawn Michaels :)...

btw, сега в неделя Гробаря ще се връща и сигурно ще спечели титлата (не в същия турнир де, след 1-2 седмици), защото WWE имали нужда от такъв човек, от който пуликата избухвала, като Остин, Скалата, Сина, Батиста и Гробаря.Ама първите 2-ма не искат да се съзтезават и ...

 

Най-големият беше Брет Харт :excl: :) Съмнявам се Гробаря да стане шампион...очаквайте на следващотото PPV- Armageddon,мач в клетка между него и Ранди Ортън(който вероятно ще е новият шампион) ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-големият беше Брет Харт :excl: :) Съмнявам се Гробаря да стане шампион...очаквайте на следващотото PPV- Armageddon,мач в клетка между него и Ранди Ортън(който вероятно ще е новият шампион) ;)

 

О да най накрая на Ремди няма кой да му помага и Гробаря ще му направи "последното причастие" и ще го прати да "почива в мир".

Link to comment
Share on other sites

Ранди Ортън(който вероятно ще е новият шампион) ;)
Да, за нещастие :(. Между другото, Батиста е контузен и със сигурност няма да играе на SS 2005 още от двойното задушаващо, а това с колата е било само "замазване на положението"
Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи да направим един e-fed? Имам хостинг за целта....Ако има навити да свиркат тук!

 

за незнаещите e-fed e:

e-fed - интернет феномен. Това е интернет кеч федерация, където всички участници поемат управлението на един кечист (измислен или реален). Има много подбробности около управлението на една такава федерация, но в общо линии е МНОГО писане, както от пресонала на федерацията, който пише самите шоута, така и от участниците, които пишат интервюта, в които предзвикват, "псуват" и т.н. противниците си. Победителите в мачовете се определят от персонала на е-федката взависимост кой е написал по-добро интервю/сегмент. Не знам дали обясних добре, но малко е сложна работата.

 

източник http://wwe-bg.fhhost.com/viewtopic.php?t=847

Link to comment
Share on other sites

Да, за нещастие :(. Между другото, Батиста е контузен и със сигурност няма да играе на SS 2005 още от двойното задушаващо, а това с колата е било само "замазване на положението"

 

Ще играе,не се притеснявай ;) Няма кой да го замести,мачът между Team Raw & Team Smackdown ще се състои :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи да направим един e-fed? Имам хостинг за целта....Ако има навити да свиркат тук!

 

за незнаещите e-fed e:

e-fed - интернет феномен. Това е интернет кеч федерация, където всички участници поемат управлението на един кечист (измислен или реален). Има много подбробности около управлението на една такава федерация, но в общо линии е МНОГО писане, както от пресонала на федерацията, който пише самите шоута, така и от участниците, които пишат интервюта, в които предзвикват, "псуват" и т.н. противниците си. Победителите в мачовете се определят от персонала на е-федката взависимост кой е написал по-добро интервю/сегмент. Не знам дали обясних добре, но малко е сложна работата.

 

източник http://wwe-bg.fhhost.com/viewtopic.php?t=847

Аз съм навит ;). Ако и HBK иска, ще стане супер, само кажи кога и (направо казвайте скайп-чета ако имате) почваме ;)
Link to comment
Share on other sites

а да знаете откъде мога да сваля entrance видеотата на кечистите...<?

намерих някои в дата.бг, но са със скапано качество...

Link to comment
Share on other sites

Тоя Ортън много взе да ме кефи ;), само ако го нямаше баща му, щеше да е супер ;). А Батиста отново усети двойното задушаващо, този път върху коментаторската маса :). Кеча взе да става все по-добър, жалко че след Сървайвър-ите ще спре войната между RAW и SmackDown :)

Link to comment
Share on other sites

кога ще е този мач п.с. вс.разбиване.Знаете ли кой ще участва...

и къде ще мога да го намеря в нет-а.

Ще го качат в арената, мача е в неделя, но най-вероятно ще го има в понеделник ;)

 

RAW : Shawn Michaels, Big Show, Kane, Carlito, Chris Master

 

SmackDown - Batista, Randy Orton, Rey Mysterio, JBL, Bobby Lashley

Link to comment
Share on other sites

Честно казано вече си мисля,че SMACKDOWN ще излязат победители.Просто не може RAW да доминира на ринга няколко предавания,че да спечели и PPV-то...ако RAW ще спечели,ще е с някаква измама или намеса(поне така предполагам) :)

 

dunata,мерси за файла,всичко е точно ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Няма защо ;)..

И аз така мисля. Защото ако някой е гледал (през 2003) пак един такъв мач (Остин беше мениджър на единия отбор, а Бишов и Лонг на другия) и ако Остин загуби, трябваше да бъде уволнен. Тогава бяха останали Шон (от Остин) срещу Джерико, Ортън и още един. Майкълс остана срещу Ортън, когато дойде Батиста (тогава беше в Еволюшън), прасна една бомба на НВК , а Ортън го тушира ... и Остин беше уволнен :)

Link to comment
Share on other sites

Ето и резултатите от Survivor Series:

Booker T победи Chris Benoit

Trish победи Melina

Triple H победи Ric Flair

John Cena запази титлата си след победа над Kurt Angle

Teddy Long победи Eric Bishoff

Team Smackdown надделя над Team Raw

..........................................................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...