Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

Awe ke4a ma razmazwa, ima edin po-specifi4en moment maina. Kato tragnat ke4istita kam pulta na komentatorite i ediniq kato po4ne da pishti - "Oooo James, za Boga te idwaaaaaaaat, bqgaaaaaaaaaaai, bqgaaaaai. SHte razbiqt pulta Gospodi. Oooo, mom4eta molq wi nedeiteeeeee." Razmazwa ma toq moment, no mnogo mi se iska da 4uq nqkoi pat - "Run bitch, ruuuuuuuuun!" Kartat mifki kumentaturiti :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Аве някой знае ли как се казва тая песничка дето я пускаха, като разправяха за Гробаря и Ортън??? Пееше се нещо: the end is neaaaarrrrrrrrrr :)

Link to comment
Share on other sites

Аве някой знае ли как се казва тая песничка дето я пускаха, като разправяха за Гробаря и Ортън??? Пееше се нещо: the end is neaaaarrrrrrrrrr :)
Тя е саунтрака на турнира Армагедон. Провери някъде в WWE themes songs , нещо такова :)
Link to comment
Share on other sites

Bravo ,ama ot kude sa ti???
Тя е една :), от двете страни... Имам братовчеди в Америка и те ми я пратиха :). А някой знае ли дали някъде в Пловдив се продават подобни тениски ?
Link to comment
Share on other sites

Тя е една :), от двете страни... Имам братовчеди в Америка и те ми я пратиха :). А някой знае ли дали някъде в Пловдив се продават подобни тениски ?

 

Пффф ти си голям манияк :) Такива тениски(подобни) знам че се продават на "капитан Райчо" .

Link to comment
Share on other sites

Пффф ти си голям манияк :) Такива тениски(подобни) знам че се продават на "капитан Райчо" .

Нз ама си мисля , че тези от "Кап. Райчо" след първото пране и картинка вече няма да има ... :)

Link to comment
Share on other sites

Кога е "Royal Rumble" ... ?

 

Все пак си мислех, че си искал да ъпнеш темата ;).

29-ти - Royal Rumble :) 0 най-якото е, че RVD ще се връща :) , дано да е от добрите ;)

 

А относно тениската ... ония са боклук, един приятел си взе, изпра я и от "ChainGank Soldier" (на Сина има една такава) остана "ChGa Ser" ... няма грешка това остана, размазано при това и то с 1 пране ... :)

Link to comment
Share on other sites

В дата-та е излязла някаква игричка "WWE SmackDown " ... (торент)
Тази игра я имаше в линкос от преди 2 месеца. Нищо особено. Това е WWE RAW, само че с обменено меню (за SmackDown) и някои нови кечисти :)
Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера как Мистерио се бие с/у онази черна маймуна , която е 999 пъти по-голяма и по-тежка от него ... и очаква да победи ... може и да победи ако му прасне едно 100кг. гюле в главата :)

А пък този път и на мен ми стана гадно от толкова гадини на ринга

(червеите на Бугимен) а и като направи някаква чупка в кръста ... :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера как Мистерио се бие с/у онази черна маймуна , която е 999 пъти по-голяма и по-тежка от него ... и очаква да победи ... може и да победи ако му прасне едно 100кг. гюле в главата :)

А пък този път и на мен ми стана гадно от толкова гадини на ринга

(червеите на Бугимен) а и като направи някаква чупка в кръста ... :)

Пфф, тоя Бугимен е баси изрода. Как ги яде тия червеи ... не ми е ясно. Аз като видях как започнаха да падат и ми се доповръща ... а тоя как ги яде живи :wacko:
Link to comment
Share on other sites

буги мен е пи4 ама като е без 4ервеи и тоя гаден грим.някои незнае ли не6то за скалата знам само ледения скоро мойе да се вурне но не е сигурно :}

Link to comment
Share on other sites

The 2006 Royal Rumble Match - Winner Rey Mysterio

 

John Cena def. Edge (new WWE Champion)

World Heavyweight Champion Kurt Angle def. Mark Henry

The Boogeyman def. JBL

Mickie James def. Ashley with Trish Stratus as special guest referee

 

честито... :D

Link to comment
Share on other sites

буги мен е пи4 ама като е без 4ервеи и тоя гаден грим.някои незнае ли не6то за скалата знам само ледения скоро мойе да се вурне но не е сигурно :}
Ледения няма да се връща, Скалата също.Ледения тегли майните на WWE преди време ... а Скалата е доста "зает" :)

 

NEW CHAMP :) - т.е. нов/стар шампион, яко :)

Link to comment
Share on other sites

Ледения няма да се връща, Скалата също.Ледения тегли майните на WWE преди време ... а Скалата е доста "зает" :)

 

NEW CHAMP :) - т.е. нов/стар шампион, яко :)

 

За Скалата се предполагаше. На него май му потръгна с киното, а Ледения какво точно е направил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...