Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Сега свалям entrance videos на доста от кечистите (но ме съмнява да са целите, защото пишеше доста кечиста, а са само 600МБ :wacko: ) и после ще ги кача в датата :) Само, че външния ми не е много добър и свалям с 150 ... ще мине време :) - който ги иска, в датата торенти съм ги качил :)

Link to comment
Share on other sites

Да ве, ако забележиш къде му е главата :laughing: , на около 20 санта от колената на Гробаря, които се срещат с ринга :)

Еее сега .... :) важно е желанието и усилието да се направи .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк откъде да сваля Royal Rumble???

 

ЕДИТ:Намерих го!

 

ЕДИТ 2:Някой гледал ли го е,да каже да ли е яко???

Яко е ... гледах го 3 пъти ! Ще се обедиш в това ... особено излизането на Сина е №1
Link to comment
Share on other sites

"WWE No Way Out" малееее 3 диска ... :wacko:
Мда, аз го бях намерил още от сутринта и сега щях да го гледам, ако не ми бяха загасили компютъра 30 мин след като излезнах :angry: . САМО МОЛЯ - НЕ КАЗВАЙТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ДО 1 ДЕН ! Или поне кажете само кой какво е направил, но не и резултатите - губи се смисъла :huh:
Link to comment
Share on other sites

gklku7bz.th.jpg Eeeee и на Беноа да му се усмихне късметът :)

Ония боклук Букър Ти не заслужава и титлата на кенефочистачите дори ;)

Link to comment
Share on other sites

Новия Smack не беше лош, някой знае ли от къде мога да намеря новата песен на Ренди :)

Старата си беше яка , за какво му е нова...

Link to comment
Share on other sites

Верно ли че Скалата щял да са връща?

абе има вероятност ама е мнооооооооооооо млака на ке4 маниа.ако ви тряя поже4е инфо за ке4а тжа е ирк канала ке4_маниа и http://bwcp.myfreebb.com/ тука има си4ко

Link to comment
Share on other sites

Ааа ... новия RAW беше доста добър :]. Особено накрая ... След FU-то Грамадата разклати цялата зала :huh:

My time is now :)

Дам , това издание не беше лошо . Ама пак цакнаха Шон Майкълс ама нали трябва да става шоу .

Link to comment
Share on other sites

1. po kolko min sa tiq ne6ta deto gi teglite ot torentite pak li sa po 1 4as ?

2. nqkoi na ggbit ka4il li e nai novite ne6ta na dc++ da si gi drapna ot nego plsss :)

3.RVD(rob van dame) ima li ne6to ob6to s jane klod van dame smisal rodninski vrazki ili si4ko e slu4aino ???

Link to comment
Share on other sites

1. po kolko min sa tiq ne6ta deto gi teglite ot torentite pak li sa po 1 4as ?

2. nqkoi na ggbit ka4il li e nai novite ne6ta na dc++ da si gi drapna ot nego plsss :)

3.RVD(rob van dame) ima li ne6to ob6to s jane klod van dame smisal rodninski vrazki ili si4ko e slu4aino ???

1. Там са по час и полувина, а турнирите - 3 часа

2. Не знам :)

3. Rob Vad Dam няма нищо общо с Жан :). Това е измислен прякор като Рей Мистерио Ледения Стийв ОСТИН (Остин не му е истинското име ... ) и т.н.

Link to comment
Share on other sites

da de da de qsno mi e 4e e prqkor ama mnogo si prili4at smisal nqkva slu4aina prilika li e ???

Link to comment
Share on other sites

случайна е да...

заради нея му дават това име... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...