Jump to content
BulForum.com

Най-симпатична съфорумка?


Най-симпатична съфорумка?  

412 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

А каква ще е наградата за победителката?! В тоя комерсиален свят моралното удовлетворение не е стимул за подобен род конкурси. Нека някой по-привлекателен член на форума да предложи вечеря със своята особа. Може и модератор да е, но трябва да предложи и някакви привилегии на младата победителка или поне промяна в членския статус.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Харесва ми светоусещането на Ауреолус. Мисля си (или се заблуждавам?), че наподобява моето. Бих искал да си пишем (говорим), примерно в Скайп, но едва ли би отделила време за чат с мен.

Съфорумките може да не са много, но са с колоритен изказ и начин на мислене, и е удоволствие (повечето пъти) да ги четеш. Това, че не пиша много тук - не означава, че не следя този форум от поне две години и половина.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
А каква ще е наградата за победителката?! В тоя комерсиален свят моралното удовлетворение не е стимул за подобен род конкурси. Нека някой по-привлекателен член на форума да предложи вечеря със своята особа. Може и модератор да е, но трябва да предложи и някакви привилегии на младата победителка или поне промяна в членския статус.

 

Наградата ще е вечеря с модераторите и админите :) Преживяването ще е изключително, това мога да го гарантирам :) Съответно вечерята е фрий :D

Link to comment
Share on other sites

Наградата ще е вечеря с модераторите и админите :) Преживяването ще е изключително, това мога да го гарантирам :) Съответно вечерята е фрий :D

фрий за модераторите или за админите?!

Link to comment
Share on other sites

фрий за модераторите или за админите?!

:lol: :D

 

Много смешно.

Ами смешно е.. Ще речеш че има някаква сериозна нотка в предложението ти (уж на шега ;)) пък.. то вече стана ясно че от тука жени няма да си намерите. :P Като гледам как се прескачат една друга :D

Link to comment
Share on other sites

А някой тормози ли ги на ЛС с .... абе с ЛС-та?

Имам предвид някоя от фаворитките във вота? Не може да не се е пробвал някой да се направи на любезен. Та аджеба кой на коя е пращал и какви шеги й е писал? Съответно и резултата...

Link to comment
Share on other sites

Хммм имам няколко "интересни" на farrell, но ще ми издере очите, ако ги постна тук, а и повече няма да видя такива снимки сигурно.... :P За другите не знам, ама не ме и интересуват...

 

РАДЕЛИНА ПРЕЗИДЕНТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Хммм имам няколко "интересни" на farrell, но ще ми издере очите, ако ги постна тук, а и повече няма да видя такива снимки сигурно.... :P За другите не знам, ама не ме и интересуват...

 

РАДЕЛИНА ПРЕЗИДЕНТ!!!

all u got and need is ur word ;) :)

така че стига с тия снимки ,май нещо беше казано по тоя въпрос :wacko: :ghost

Link to comment
Share on other sites

А някой тормози ли ги на ЛС с .... абе с ЛС-та?

Имам предвид някоя от фаворитките във вота? Не може да не се е пробвал някой да се направи на любезен. Та аджеба кой на коя е пращал и какви шеги й е писал? Съответно и резултата...

не всички сме нахално невъзпитани като теб :P

Хммм имам няколко "интересни" на farrell, но ще ми издере очите, ако ги постна тук, а и повече няма да видя такива снимки сигурно.... :P За другите не знам, ама не ме и интересуват...

 

РАДЕЛИНА ПРЕЗИДЕНТ!!!

то и аз твърдя че имам 3 милиона на влог в банката, ама от там отричат. нещо съм бил сбъркал с нулите ми разправят.

и за кво ни е по дяволите блондинка за президент?!

Link to comment
Share on other sites

Хммм имам няколко "интересни" на farrell, но ще ми издере очите, ако ги постна тук, а и повече няма да видя такива снимки сигурно.... :P За другите не знам, ама не ме и интересуват...

 

РАДЕЛИНА ПРЕЗИДЕНТ!!!

 

Хмм, еми да не те забъркваме с неприятности с мафията, пък да става нещо интирьесну, моиш ли прираскаиш за какво става реч в кореспонденцията ви...пък снимки всички харесваме.

не всички сме нахално невъзпитани като теб :P

Аве, аз никоя не съм тормозил! Религията не ми го позволява. Пък съм дърт вече за подобни интернет заигравки и не се лансирам в нета/ти май си по-дърт даже :read: /!

 

 

Айде да се постави краен срок на конкурса и да се определи ресторанта и спонсора/аджеба админа или модера/. Гледам убиеца точи зъби, но ми се струва, че може да повлияе на справедливия изход на конкурса, щото е пристрастен ама той да си каже...

 

ПП. От тоя грип само глупости пиша....Трябва да излеза вече

Link to comment
Share on other sites

Нещо не виждам тема за "най-симпатичен съфорумец". :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо не виждам тема за "най-симпатичен съфорумец". :D

Няма как да има... Трябва да се направят към 30 теми със по 10 човека във pool-а за да се обхванат най редовните 300 форумеца :P

 

Но тъй като аз съм най-симпатичен от всички, просто не мисля че има нужда от такава мащабна операция :devil :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...