Jump to content
BulForum.com

Най-симпатична съфорумка?


Най-симпатична съфорумка?  

412 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Надявам се и аз в скоро време да добия достатъчни впечатления, за да гласувам тук. Ама, засега си оставам пас :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Промених си мнението : Глас за chicatillo

 

Причина: рядко спори за глупости и не си мисли, че знае всичко.

 

П.С.

 

И не пуска тъпи теми

Link to comment
Share on other sites

Според мен е gerry^^. С нея сме си писали и ми изглежда симпатична (съдя по постовете и впечетлението от тях, защото не съм виждал никоя от предложините момичета/жени)

Link to comment
Share on other sites

Как да кажа коя е най- симпатична като не съм ги виждал дайте сники някви да решим :D

Link to comment
Share on other sites

Как да кажа коя е най- симпатична като не съм ги виждал дайте сники някви да решим :D

 

Нека критерий бъдат само изказванията във форума
:huh:
Link to comment
Share on other sites

Как да кажа коя е най- симпатична като не съм ги виждал дайте сники някви да решим :D

 

И аз така викам неми се рови ся вав темата със снимките да тарся.

Link to comment
Share on other sites

Нека някой да събере линковете към снимките им (ако няма такива за някоя да си качи снимка),да ги видим/огледаме/ и да преценим. А то е ясно, че всички са готини...

Link to comment
Share on other sites

Нека някой да събере линковете към снимките им (ако няма такива за някоя да си качи снимка),да ги видим/огледаме/ и да преценим. А то е ясно, че всички са готини...

Абе хора, защо не четете преди вас, какво са писали? Тук не става въпрос да гледаме някакви снимки, а да се водим по това, какви постове правят.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, защо не четете преди вас, какво са писали? Тук не става въпрос да гледаме някакви снимки, а да се водим по това, какви постове правят.

То като се замисли човек...ако ще харесваме постове, нека класацията не е само за момичета. Все пак какво значение има дали някой, който (не)пише добре е или не е момиче. Полът на човека зад поста няма значение. А ако все пак настоявате класацията да е само за момичета тогава може би имате предвид, че нашите постове са по-различни с нещо и попадат в различна група. Ако е така бих искала да знам по какъв критерий ги отделяте от "мъжките" постове. Мисля, че е нормално щом критерия в дадената класация е пола да се иска и снимков материал. Така класацията ще има все пак някакъв смисъл. А ако ще класираме само постове т.е. мнения...ами нали всички имаме мнения, всички сме хора и какво значение дали даденото мнение принадлежи на мъж или жена.

Link to comment
Share on other sites

Ако е така farrell ва трепи всичките отвсякъде.

:D Кака ви Farrell е симпатична, несъмнено. Но съм на мнение също че всяко момиче си има своя чар, така че не се влюбвайте веднага в нея :love :devil

Link to comment
Share on other sites

Ако е така farrell ва трепи всичките отвсякъде.

На мен пък не ми се отваря линка:( Излиза само горната част на снимката и умира. Пък толкова исках да се влюбя...не ми се е случвало от години.

 

edit: Их жалко...и този път не успях да се влюбя.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми се отваря линка:( Излиза само горната част на снимката и умира. Пък толкова исках да се влюбя...не ми се е случвало от години.

Не унивай како Снежке :devil :D

Цък 1

Цък 2

 

Едит: даже и аз се виждам ;) въпреки че много не си харесвам профила но.. пък можете да гласувате и за мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Снежко, даунлоудни файла с ФЛАШГЕТа, голям е и ако коннекшъна не ти е бърз, не се отваря цялата...Така, че десен бутон и даунлоуд уид флашгет... Има какво да се види!Иначе линкове на пикс исках само от любопитство, не че ще оценявам някого, пък и кой ли се интересува от моето мнение...

Link to comment
Share on other sites

Да не пусна и аз снимки на разни съфорумнички,че ще ударят фарел в пода. :devil

Link to comment
Share on other sites

Ааааа ако ще се показват снимки аз се изнизвам от тук:)

Aquila, имам предвид от класацията се махам, не съм конкурентноспособна.

Link to comment
Share on other sites

Не се впрягайте.. ако се изискваше снимка... трябваше още в топика да се подредят всички една до друга ;) за да знаем :D

Link to comment
Share on other sites

Aquila, имам предвид от класацията се махам, не съм конкурентноспособна.

ццц отде се взе това ниско самочуствие?

Или по скоро отстъпваш, защото другите не са конкурентноспособни и им даваш шанс :P

Link to comment
Share on other sites

А бе никой никъде няма да ходи,не позволявам....

Фарел ни утрепа просто!!!! :D

Снежи,кога бе мило откри светлината в себе си,че се почерни толкоз???

Ей,започвам да се притеснявам...

Много офф до тук,ще си позволя обаче още един...последен..

ПС:Аз все още не съм се отказала да те отвличам,време е да се попритесниш и ти...Снежи... ;)

С поздрав.... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...