Jump to content
BulForum.com

Най-симпатична съфорумка?


Най-симпатична съфорумка?  

412 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Няма да гласувам за тези, които познавам (snejko, chicatillo) и остава..

 

intense

 

ако класацията беше за аватари на жените от форума може би щях да гласувам за HemophiliacInMe (и аватара й в момента).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Естествено HemophiliacInMe :) За кака Снежко съм гласувал толкова пъти - време е да си се подмажа на жената, че гладен и неизпран ще ме остави :lol:

Link to comment
Share on other sites

При тези номинацийки – за intense! Не само заради аватарчето. :D

 

И все пак не може да се съберем всички във poll-a, но е добър подбор. Все пак по-активните си го заслужават! ;)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че за кака ми жужи. След нея бих поставил наравно Mila и snejko, защото и двете много ми харесва как и какво пишат. Просто тях не ги познавам на живо. farrell разбира се също е доста високо в списъка, с нея също се знаем ('фца, кога пак ше пием бира с тебе?!) ама нека й е гадно!

Link to comment
Share on other sites

Аз не гласувах, но иначе съм за juji и AuReOLuS(много слънчеви хора, не съм видял един техен пост да е с отрицателено настроение :D ). На скоро разбрах кой е бил Чикатило :lol: :evil (не @Chicatillo ;) )

Link to comment
Share on other sites

най-много ме впечатляват постовете на снежко, личи опит, улегналост, което ми харесва. АуРеОлуС, много позитивен човек, харесва ми. Фарел, просто рулира в изказванията си:) /..нул воут:)

Link to comment
Share on other sites

Изтрити са постовете, които нямат общо с темата и нейното задание и са чист спам/офтопик.

 

Ако някой има някакви странични коментари да ползва PM иначе... си знаете.

Link to comment
Share on other sites

:blink: :D Е.Т.-то или флъфка,ама не мога да реша коя така че....0 :) Е много яки мадами в тоя форум а а а а :D Гордейте се :P Сега мъжката част сигурно чакат : 'Най-симпатичен съфорумник' :lol:
Link to comment
Share on other sites

На мен пък някой от тука даже и не са ми ясни кои са... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Симпатичен..относително...

От позицията на човек,който цени излъчването...с две ръце съм за прекрасното топличко и сияещо създание Валя...

Изпитвам не по-малко силни и топли чувства към Снежи...-Бъди по-уверена в себе си..(предполагам знаеш,защо казвам това)

Имам една малка забележка и към Жужи...накарай проклетото слънце да изгрее най-накрая...усмихвай се по-често... :D

Link to comment
Share on other sites

Симпатичен..относително...

От позицията на човек,който цени излъчването...с две ръце съм за прекрасното топличко и сияещо създание Валя...

Изпитвам не по-малко силни и топли чувства към Снежи...-Бъди по-уверена в себе си..(предполагам знаеш,защо казвам това)

Имам една малка забележка и към Жужи...накарай проклетото слънце да изгрее най-накрая...усмихвай се по-често... :D

Ще подмина забележцицата ти, защото зная, че не ме познаваш, защото в противен случай въпросната забележцица нямаше да я има... Аз съм си ухилена по рождение :D

Link to comment
Share on other sites

Ще подмина забележцицата ти, защото зная, че не ме познаваш, защото в противен случай въпросната забележцица нямаше да я има... Аз съм си ухилена по рождение :D

да ще участва .. в .. Bat(h)man: Jocker strikes back. Гласувах за теб !!! ХЕКТИК е травестит !!!

Link to comment
Share on other sites

На мен пък някой от тука даже и не са ми ясни кои са...  :blink:

 

Е как да ги знаеш, или те да те знаят като темата я е правил човек, който е във форума от 4-месеца ;)

 

Гласче за juji :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...