Jump to content
BulForum.com

Най-симпатична съфорумка?


Най-симпатична съфорумка?  

412 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
Ааааа ако ще се показват снимки аз се изнизвам от тук:)

Aquila, имам предвид от класацията се махам, не съм конкурентноспособна.

Ами ти каза,че е нормално да се изисква снимков материал и от теб започна всичко,а сега се изнизваш,но щом мислиш,че не си конкурентноспособна?

Ти си знаеш най добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако е така farrell ва трепи всичките отвсякъде.

:blink: :blink:

Защо така реши? След като не си ги виждал всички? :huh:

Пък и не е най-красивата жена, която съм виждал, за да смятам, че всички са по-малко симпатични от нея. :unsure: (Нищо лично farrell )

Link to comment
Share on other sites

Бих искал да помоля някой модератор да затрие всички малоумни офтопици,включително и това мое мнение, както вече веднъж бе направено от Dreamer (ako не се лъжа). Благодаря предварително.

Изтрих около 25 мнения само от снощи до днес. Ако за трети път трябва да мине модератор да разчисти, темата ще бъде оставена отворена само за гласуване. Като искате да вдигате post count, има предостатъчно теми, в които да го направите, но ви моля да не обръщате цял един раздел в Offtopic Forum.

Link to comment
Share on other sites

ми то и аз немога кажа така трябва с името да върви и снимка

то как ша каиш точно коя е най-симпатична

Момчета,мъже и младежи,  много ми е любопитно коя от "колежките" ви е направила най-добро впечатление и защо? Нека критерий бъдат само изказванията във форума. Ясно е, че не се познаваме лично с повечето от тях, за да ги преценяваме в друг аспект, но все пак всеки си е изградил някаква представа за повечето участнички във форума. Все нечие мнение му е харесало или не.

 

 

:angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Не знам как стигнах до този форум, но ми се стори интересно, а и изглежда работата е останала недовършена - все пак трябва да се избере победител :) Да получи наградния фонд, състоящ се от буркан доматено пюре произведено от консервна фабрика село Глава, Койнарска област от 0,46лв. и чифт вълнени стелки 38-ми номер, плетени на 2 куки номер 4.

 

Аз лично гласувам за всички. И понеже няма смисъл да гласувам за всички(а и няма как) - изобщо няма да гласувам.

Link to comment
Share on other sites

аз си спомням че гласувах за фарел, а тя дори не ме почерпи от тората на победителя :)

 

и ся съм furiuos :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zefirpenkov обезмисли темата не напразно беше подчертано и в първия пост без снимки . Ако ще има снимки по добре да е отделна тема НО тя ще се превърне в сравняването на съфорумките по външен вид , което малко или много може да възгордее или обиди една или друга личност . Аз не съм гласувал все още има време :)

Link to comment
Share on other sites

snejko още ли не е спечелила?

ъ!

разочарован съм.

а и оттгоава жужаната спря да пише от онез пообърканите, фарелката пък само за секс говори и всичките й се връзвате, хемито се позагуби, а другите са тихи кат медузи в дълбока вода.

останахме сами, момчета. трябва да изровим и оная тема за мъжовете и да си ги мерим кой е по-по-по-най, ама админите ще ни напляскат тогава ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз гласувам за Pechenata(няма я в анкетата)но наи-много ми допада тя.

 

А, стига бе. :blink:

 

Те тука половината не ме обичат щото преди в почти всяка тема им ходих на контра и те видиш ли се връзват, щото аз им говорим глупости..

 

пък ти сега глей кво прайш :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...