Jump to content
BulForum.com

Най-симпатична съфорумка?


Най-симпатична съфорумка?  

412 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply
farrell ми е най-симпатичната съфорумка

 

бе човек, ако искаш да направим специална тема за теб и фарел? за вашата дива любов, връзка, едностранно привличане ли е, кво е.. Казваш и я правим, че даже и пинната може да е, с червени надписи, мигащи банери и кво ли не..... Ама в противен случай, не че имам нещо против, ама или земи млъкни, или дай някви снимки да си кажем и ние мнението - хубава ли е, не е ли, подхождате ли си..

Link to comment
Share on other sites

Дайте фото-доказателство за думите си де :)

 

Тука май не говорим за външна красота щото не сме ги виждали (поне аз не съм виждал никоя от сичките)... Иначе и на мен farrel щото е брутална :D

Link to comment
Share on other sites

бе човек, ако искаш да направим специална тема за теб и фарел? за вашата дива любов, връзка, едностранно привличане ли е, кво е.. Казваш и я правим, че даже и пинната може да е, с червени надписи, мигащи банери и кво ли не..... Ама в противен случай, не че имам нещо против, ама или земи млъкни, или дай някви снимки да си кажем и ние мнението - хубава ли е, не е ли, подхождате ли си..

Казвам

Link to comment
Share on other sites

farrell ми е най-симпатичната съфорумка

Напиши още едно мнения на тази тема и ще ти е последното което ще напишеш за неопределен период от време тук. Писна ми да чета едно и също във всяка една тема.

Link to comment
Share on other sites

Който търси - намира. Виж в една по-специална тема има няколко нейни снимки :)

 

Иначе от форумистките, които съм виждал на живо, най-симпатични са ми Jane_Doe и MoonLight...

 

Редакция: Ваньо, ти откри топлата вода! Честито! Иначе и към двете съм без задни помисли.

Link to comment
Share on other sites

А аз даже не съм ги вижтал тез. Ама къде и да ги видя...... Някакви pictures?
Да, видях я май farell, но ще е добре предложенията да се подкрепени със снимки! :)

 

Нека единствен критерий бъдат само изказванията във форума.
Link to comment
Share on other sites

[/color]Нека единствен критерий бъдат само изказванията във форума.

 

А, това съм го пропуснал, съжелявам... :unsure: Ако е така нека да е farrel, защото постовете са й стойностни, а другите ми се губят така или иначе. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е какво пък - ще станем мазни дебели чичковци с много кинти и ще си пеем: "я елате пиленца при баткоооо..." ;) и пак ще има баланс! :P

Link to comment
Share on other sites

Афексе, ти ако искаш ставай дебел и мазен. Аз такива намерения нямам :)

 

Редакция:

Така де , може да си мазен чичка и без да си дебел! tongue.gif
отбелязано!
Link to comment
Share on other sites

Така де , може да си мазен чичка и без да си дебел! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...