Jump to content
BulForum.com

Честит рожден ден, Dreamer


netrootbg

Recommended Posts

Айдее одъртя :devil. Вече си в групата на "пенсионерите" :laughing:.

Здраве, любов, успехи :).

Като се напиете вечерта да не влезете да поплувате :tongue.

 

Edit:

Сега видяш, че и AssassiN е рожденник. Горните пожелания важат и за него :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Честито!Пожелавам ти всичко най-хубаво от все сърце.Да си жив и здрав и нека всички твои желания се сбъднат! :D

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден дъртооо :) жив и здрав с прав и корав (ако все още ти става де) и да не са напиете МНОГО и да почнете да скачате от язовирната стена ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами айде и аз да се подмажа  :bgrin:

 

ЧРД. Здраве, щастие, любов и все така да пълниш япония-та и тайван-а.  :P

 

 

Ха Dreamer одъртя!Честито пожелявам ти да махаш повече warn от users че закъсват хората ;) А сериозно ти пожелавам всичко дет си си намислил да ти се збъдне!А за AssasiN всичко хувабо и да продължава да спори упорито с всички че без него няма да има ефективни спорове! :punk

Link to comment
Share on other sites

AssassiN,

Dreamer,

честито!

И Локо шампион!!!

Link to comment
Share on other sites

Леле, Dreamer, не мога да повярвам, че и твоя ден дойде. :)

Честит рожден ден и от мене. Приятно и незабравимо прекарване на рожденния ден. Само накрая да не стане това. ;) Разбира се здраве, жени. пари и скъпи коли (от всичко по много).

 

Животът, казват е игра,

в която трудно побеждаваш.

Ако е истина това,

да победиш ти пожелавам.

 

 

AssasiN, честит рожден ден и на теб. Въпреки, че най-често спорим с теб двамата като че ли, ме кефиш заради добрите спорове които се водят с теб. ;) . Пожелавам ти да се сбъднат мечтите ти и да намериш щастието си, където и да е то. Разбира се, по-горните пожелания се отнася и за теб.

Link to comment
Share on other sites

Ами честит рожден ден и на двамата и към Dreamer със специално пожелание за по-малко раздадени Warn-ове и Ban-ове.

 

Ама като гледам рожденниците не се вясват май май ;)

 

П.С.

 

Айде Локото да не е шампион, ама поне да не се посрами срещу сърбите :P

Link to comment
Share on other sites

Ами аре Dreamer, честито.... Само много пари мога да ти пожелая и здраве, всичко друго се купува с пари...

 

Хубаво беше и за мене да има темичка, ама какво да се прави и на attachment съм доволен... Така поне по-малко хора ще ми се налага да черпя довечера... :P

:angry: :beerchug :beerchug :D :beerchug :beerchug :argue :beerchug :beerchug :moon: :beerchug :beerchug :hump: :heart: Това е плана за довечера...:)

Link to comment
Share on other sites

Брех, рожденници. Да сте живи и здрави. То друго трябва ли ви.. Те пък другите пожелаха.. Нека, нека. :) Наздраве и от мен. Да си изкарате весело. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...